Ha gyereked van, rájössz...

Gyereke szinte mindenkinek van (rossz esetben volt) és feltehetőleg lesz. Sőt, a legtöbbünkkel megtörtént, hogy maga is volt gyerek... Ezért is érdemes erről beszélni

Moderátor: Adél

Van gyereked?

Van, és örülök neki!
10
53%
Van, és már bánom is!
0
0 szavazat
Nincs, de még lehet.
5
26%
Nincs, és mindent meg is teszek érte, hogy ne legyen.
0
0 szavazat
Nem foglalkoztat a kérdés, csak röhögni jöttem.
0
0 szavazat
Nem tudom mi az a gyerek...
4
21%
 
Szavazatok száma: 19
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.08.24. 17:20

Gyerekszáj

"A kisbaba egy burokban van az anya hasában, és szerintem ott jobb dolga van, mint nekünk az iskolában."

"A kisbaba legtöbbször az anya tejét issza, ilyenkor a csecsemőt odafektetik az anya melléhez, és saját maga szívja ki a tejet. Amikor pedig elég volt neki a tej, üzen a mellnek, hogy köszöni a tejet"

"Szerintem az apuka az úr a családban, mert ő a leghangosabb, ő tud a legjobban kiabálni. Az anyuka a helyettese."

"Azt kívánom a mamának, hogy amikor megkapja a fizetését, ezer forinttal többet kapjon."

"Én azért szeretnék gyereket, mert azután majd belőle is felnőtt lesz, megszeret valakit, és neki is lesz utódja. És ez így egy állandó körforgás, és az élet így soha nem áll meg. És ha meghalok, azért utánam is lesz valakiben egy kicsi belőlem."

"Egy család úgy lesz, hogy mennek az emberek az utcán, jeges a járda, és egy fiatal nő elesik, és egy fiatal férfi felsegíti, megismerkednek, barátok lesznek, és egy pár hónap múlva megszeretik egymást, és megházasodnak."

"Egy férfi és egy nő találkozik a mulatóban, és megszeretik egymást. Együtt laknak. Ha jobban tetszik neki, mint a többi nő, és szorgalmas is, akkor elveszi feleségül."

"Egy férfi meglát egy lányt, és megszólítják egymást. A lány szép, okos, karcsú és házias. A férfi meg csinos, jólöltözött, munkára termett. Szívbeli társak lesznek. Mindig egymás mellé fekszenek, mindig egymásba lesznek burkolózva. Olyan meleg van, hogy nincs kedvük hálóruhát venni. Élnek éldegélnek, és olyan nagy a szerelem, hogyha a fiú megcsókolja a lányt, az rögtön elpirul."

"Az emberek azért házasodnak, mert szerelmesek lettek, vagy pedig az egyik házastárs öröksége miatt."

"A férfi és a nő közötti kapcsolat a szerelem. Amelyben testi szerelmet is végeznek. Ez már házassághoz is vezethet."

"Hát én úgy lettem, hogy az apukám nagyon vágyott egy gyerekre, de egy papának nem lehet gyereke, ezért elkezdett keresni egy mamát. Egy jó nagy mellű nőt keresett feleségnek, mert a mamáknak nagyon kell a mell, mert azon szoptatják a kisbabájukat"

"A szerelem olyan érzés, ami vagy jól, vagy rosszul végződik."

"Szerintem a gyerek egy szerelemből születik. Egyik este megtörténik a dolog. Ehhez nagy bátorság kell."
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.08.28. 21:46

Az édesanya belép kislánya szobájába. A szoba üres, az ágyon egy boríték hever. A legrosszabbtól tartva felbontja a borítékot és a következőket olvassa:

Drága Édesanyám!

Sajnálom, hogy ezúton kell közölnöm, hogy elmentem hazulról legújabb kedvesemmel. Ő egy igazi szerelem, látnod kéne, mily kedves a testét borító tetkó, mily vonzóak piercingjei és elsősorban hatalmas motorbiciklije!

Ez azonban, drága Édesanyám, nem minden. Terhes vagyok, és Abdul azt mondja, hogy majd gyönyörű életet élünk sivatagi vándortörzsével. Ő sok-sok gyereket szeretne, nekem is ez az álmom. S mivel rájöttem, hogy a marihuana voltaképpen hasznos, füvet fogok termeszteni barátaink számára is, ne szenvedjenek oly nagyon, amikor fogytán a koksz meg a heroin. Azalatt bízom benne, hogy a tudomány felfedezi az AIDS gyógyszerét, már csak azért is, hogy Abdul jobban érezze magát, hisz annyira megérdemli!

Édesanyám, ne aggódj, hiszen már 13 éves vagyok, tudok magamról gondoskodni. Remélem, hamarosan meg tudlak látogatni, hogy megismerkedhess a kedves unokákkal.

Szerető lányod.
u.Amit írtam, baromság. A szomszédban vagyok. Csak azt akartam mondani, hogy vannak az életben rosszabb dolgok, mint az éjjeliszekrényen található év végi bizonyítvány.

Szerető lányod
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.09.03. 08:17

Tanítjuk a gyerekeinket:

Megyünk Eger macskaköves utcáin 4 (2 belőle nem saját) gyerekkel. A gyerekek fáradtak, nyűgösek.

T: – Húú! Szörnyű veszély leselkedik ránk. Mögöttünk! Siessünk! De csak a nagy alakú kövekre szabad lépni! A kövek között lávafolyam van. Aki két kő közé lép... annak vége.
(csapat a felnőttek egy részével együtt elkezd viháncolva hülyén járni. Vagyis ugrálni a köveken)
T: – Most csak a sötétekre!
T: – Most csak a párosakra!
(kicsik nem értik, gyors leckét kapnak a páros számokból ezek után tovább ugrabugrálnak. A kiesőkről gyorsan elmondom miféle szörnyű és borzalmas vég érte őket, amin jól szórakoznak, úgyhogy sietve kiesnek mindannyian, hogy újabb rémtörténeteket hallhassanak, közben jól haladunk. Majd visszaállnak ugrálni mert még csak egy életüket vesztették el. Na, most mond! számítógépen nevelkedett kölkök...)
T: – akkor folytassuk a páros kövekkel... már aki élni akar.
István: – És most a prímszámokra szabad lépni!
(általános derültség a felnőttek között. Gyerekek gyors képzést kapnak a prímszámokból)

A nagy és valamilyen kockákra lépés többnyire bejön ha a gyereket csak foglalkoztatni kell, hogy haladjunk. Kimerült gyereknél már nem jön be. :)
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.21. 09:55

Kis teknős fára mászik. Szegénynek nem igazán megy az előrejutás, lévén, hogy ez nem neki szánt feladat. A teknős azért küzdve-küzd, mire elér egy jó 3 méter magasságban levő ágat. Kimegy a végére, majd széttárt karokkal és lábakkal leugrik. Nagyot koppan a földön, de ahogy magához tér, újra megpróbálkozik a mászással. Nagy küzdelmek során ismét eléri az előbbi magasságot, s megint ugyanúgy leugrik. Megint hasonlót koppan, s elszántan ismét nekiugrik a fa megmászásának. Pár méterrel magasabban két madár mindezt végignézi. Odaszól az egyik a másiknak:
- Szerintem meg kellene neki mondani, hogy adoptáltuk...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.10.05. 15:03

A szülők által tett megfigyelések

1. Minél később fekszel le, a gyerekek másnap annál korábban ébrednek fel.
2. Ahhoz, hogy egy gyerek tiszta legyen, valami másnak kell bekoszolódnia.
3. A játékok bármekkora teret képesek kitölteni.
4. Minél nehezebb egy ételt elkészíteni, a gyereknek annál kevésbé fog ízleni.
5. Egyedül a te gyereked nem tud viselkedni.
6. Ha egy cipő éppen jó méretű, akkor ez a legdrágább darab az egész cipőboltban.
7. A legbiztosabb módja annak, hogy gyereked valamit megtegyen, ha megtiltod neki.
8. A legjobb falatok mindig a szőnyegen végzik.
9. Amint kiérsz az autópályára, a gyereknek egyből WC-re kell mennie.
10. Egy gyerek számára mindig az a legvonzóbb, amitől baja eshet.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
balamber
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.10.31. 20:10

HozzászólásSzerző: balamber » 2006.10.31. 20:17

Sziasztok!

Én mikor rajtakaptam a szüleimet először, :) kb 7 éves lehettem.
Nem emléxem, nekem is ők mesélték...
Arra lettek figyelmesek, hogy valaki motoszkál az ágy végében, de persze először nem vették figyelembe, illetve nyilván az izgalmi állapotuk miatt.
Mikor többedszerre hallottak furcsa zajokat felfüggesztették tevékenységüket és látták hogy én ott fexem az ágy végiben, és a beszűrődő fényt felhasználva le próbálom rajzolni, ahogy birkóznak az ágyon...
nagyon nagyot nevettek, utóbb én is!

Tudjátok, fényképezőgépem nem volt, de bizonyíték akkoris kellett... :D
---====balamber====---
webdesign smink
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.10.31. 20:54

balamber írta:Sziasztok!

Én mikor rajtakaptam a szüleimet először, :) kb 7 éves lehettem.
Nem emléxem, nekem is ők mesélték...
Arra lettek figyelmesek, hogy valaki motoszkál az ágy végében, de persze először nem vették figyelembe, illetve nyilván az izgalmi állapotuk miatt.
Mikor többedszerre hallottak furcsa zajokat felfüggesztették tevékenységüket és látták hogy én ott fexem az ágy végiben, és a beszűrődő fényt felhasználva le próbálom rajzolni, ahogy birkóznak az ágyon...
nagyon nagyot nevettek, utóbb én is!

Tudjátok, fényképezőgépem nem volt, de bizonyíték akkoris kellett... :D


Szia Balamber!

Azért azt a rajzot megnéztem volna! :)

Később zsaroltad őket? :D

Egyszerűen fantasztikus amiket a gyerekek rajzolnak! A lányom számítógépen rajzol. Természetesen már el tudja menteni és be tudja hívni a munkáit (7 éves. Igaz a fiam 4 és ő is. De ő még nem rajzol olyan ügyesen a géppel) Eszter múltkor egy földgömböt rajzolt, rajta a kontinensek és a kontinenseken állatok. Az űrben csillagok... valami pazar az egész. :):):)

A sminkes oldalad remek. Köszi! :)
De a webdizájnos nem működik. Szerintem nézz utána.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
DAnna
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.10.12. 10:45
Tartózkodási hely: gépnél
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: DAnna » 2006.11.16. 11:23

Bizonyos tekintetben én már az elsőt is úgy neveltem, mint más a harmadikat. Kiráz a hideg a tyúkanyóktól, akik anyámasszony katonáját képesek faragni még a legtökösebb újszülöttből is. (Már elnézést, ha kicsit nyersen fogalmazok, mostanában a diplomáciai érzékem erősen közelit a nullához.)
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.11.16. 21:06

DAnna írta:Bizonyos tekintetben én már az elsőt is úgy neveltem, mint más a harmadikat. Kiráz a hideg a tyúkanyóktól, akik anyámasszony katonáját képesek faragni még a legtökösebb újszülöttből is. (Már elnézést, ha kicsit nyersen fogalmazok, mostanában a diplomáciai érzékem erősen közelit a nullához.)


Úgy tűnik jó helyen jársz. :)
Hasonló gondolkodásmóddal neveljük a gyerekeinket.

Nyersesség? Ugyan! Visszafogjuk magunkat mert kering itt egy kiskorú barátunk és nem akarunk elrettentő példaként létezni. Igaz Wolfi?! :D:D
Bár Wolfi néha elereszti magát, úgyhogy nem is értem mit görcsölök.

Egyébként süt az írásodból a feszültség. Mi van? Mi van mostanában ami kiakaszt?
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
DAnna
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.10.12. 10:45
Tartózkodási hely: gépnél
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: DAnna » 2006.11.17. 10:56

A világ. :D

Először is, van két gyerekem, akik miatt nem kapok munkát, ponosabban ez az egyik ok. Összesen úgy néz ki az indulás bármi munkára jelentkezsénél:

Nő vagy 1 rossz pont
35 felett vagy? 1 rossz pont
Gyerekenként újabb rosszpont

Én már eleve összeszedtem 4-et, még mielőtt ránéztek volna az önéletrajzomra. Az, hogy hogyan tudnám ellátnia feladatot...

Ugyanakkor a napi életvitelemet megnehezitik azok, akiknek van munkájuk, de nem végzik el, vagy nem megfelelően.

Hogy a boltban rossz árut kapok, hogy az ügyintézésnél aki mondjuk adatotrögzit, az még gépelni meg irni sem tud, hogy a kapcsolattartó titkárnő nem képes a főnököt bekapcsolni a telefonba, hanem helyette a faxot, hogy képtelenek normálisan megcsinálni a szolgáltatónál az internetkapcsolatot...
Igy én is tudnék dolgozni, annak ellenére, hogy van két gyerekem, és "vén" vagyok.
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.11.17. 15:03

Kedves DAnna! Hát itt a helyed minálunk!
Olvasgatlak, tetszel, jó hogy jöttél!



Hm... :roll: Még nem is üdvözöltelek a fórumon...

:D Szia DAnna! Üdv körünkben!
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.11.17. 15:05

Ja, ezért jöttem eredetileg:

A legnagyobb a középsőnek, rettentő komolyan:

- Tudod, miből termelődtek a dinoszauruszok? Bacilusból!
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2007.01.25. 10:54

Egy férfi bemegy egy étterembe. Azt mondja:
-Ha adnak nekem 2 üveg bort ingyen zongorázni fog magának a kutyám.
Adnak neki.Leülteti a kiskutyát a zongorához. Az játszik 5 percet, mire beront egy nagy kutya és kiviszi.Megkérdezi a pincér:
-Hát ez meg mi volt?
-Csak az anyja! Ő azt akarta, hogy orvos legyen belőle.
:roll: miért is írtam ezt ide?
néha jobb ha nem szólunk bele a ghyerek dolgaiba...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2007.02.03. 19:39

A szülők mindíg eldöntik a kicsinek mi lenne a legjobb...
:arrow: íllen a pályaválasztás kérdése is :!:
a következő tesztképen döntse el melyk gyerekből lenne operaénekes és melykből lehet a lkövetkező Chuk Norris
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2007.06.27. 08:52

Amit a szülőktől tanulhatunk

1. Megbecsülni mások munkáját
("Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást az öcséddel, kint csináljátok! Most takarítottam fel")
2. Vallást
("Jobb lesz, ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedből!")
3. Az idő utazás alapjait
("Úgy megcsaplak, hogy a jövőhéten térsz magadhoz!")
4. Logikát
("Azért, mert én azt mondtam")
5. Tornamutatványokat
("Most nézd meg, hogy néz ki itt hátul a nyakad!")
6. Bőrön át táplálkozást
("Fogd be a szád, és edd meg a vacsorád!")
7. Türelmet és kitartást
("Addig ülsz ott, amíg a spenót el nem fogy")
8. Meteorológiát
("Úgy néz ki a szobád, mintha tornádó söpört volna át rajta")
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...

Vissza: “Gyerekszoba”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég