Ami őrületbe kerget

Bármi... legfeljebb nem fog ízleni.

Moderátor: Adél

Avatar
Werewolf
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2006.03.18. 20:00

HozzászólásSzerző: Werewolf » 2008.07.18. 23:08

én harmadjára megmentettem :D
"Az nevet, aki először üt. " -Rejtő
Avatar
vén banya
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1833
Csatlakozott: 2007.03.20. 07:06

HozzászólásSzerző: vén banya » 2008.07.19. 08:30

Werewolf írta:én harmadjára megmentettem :D


Wolfi ennyire tehetséges nem lehetsz :twisted: ennyi idő alatt még azt sem tudtam elolvasni, mit kell a szikével jobbra-balra.... :lol:
A mosoly melyet küldesz, visszatér hozzád
(indiai mondás)
Avatar
Levendula
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.07.12. 11:52

HozzászólásSzerző: Levendula » 2008.07.19. 16:59

Ez a nyári lúd fajgyűlölő!Írok az onbucmannak a kulya és a csónakos csávó jogaiért!

A nyúszigyilok?Nem vagyok félős de tréningelek lelkileg elöbb mielött kinyitom.Aztán majd az életem másik felébe azt dolgozom fel nem a gyerek koromat.
Avatar
Levendula
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.07.12. 11:52

HozzászólásSzerző: Levendula » 2008.07.19. 17:06

Levendula írta:Ez a nyári lúd fajgyűlölő!Írok az onbucmannak a kulya és a csónakos csávó jogaiért!

A nyúszigyilok?Nem vagyok félős de tréningelek lelkileg elöbb mielött kinyitom.Aztán majd az életem másik felébe azt dolgozom fel nem a gyerek koromat.


Megnéztem! :shock: Sokkot kaptam! :shock: :shock: Megyek beszedek valamit! :roll:
Erre a táblát kirakta valaki hogy gyenge idegzetüek ne legyenek kiváncsiak? :lol:
Avatar
vén banya
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1833
Csatlakozott: 2007.03.20. 07:06

HozzászólásSzerző: vén banya » 2008.08.08. 09:43

Egy főiskolai tanár beszámolója...
Egy vidéki főiskolán tanítok, és sajnos egyre gyakrabban meggyőződöm
arról, hogy a diploma és az intelligencia (ész) nincsenek
köszönőviszonyban sem...
Zh-t írattam az elsősökkel, és már a terembe belépvén kiszúrtam magamnak egy 'kislányt', aki tök pinkbe öltözve (már ha az ruha volt rajta!!!), műkörmeivel a tollba kapaszkodva (alg tudta fogni), púderezte az orrát!
Hát...nem mindegy, hogy ír 0 pontos zh-t az ember lánya! Látszott rajta,
hogy baromira izgul, csak nem tudtam, hogy a kérdéseket várja ilyen
izgalommal, vagy hogy kibírja a körme, anélkül, hogy lepattogna a lakk,
esetleg sietne szolizni. Ja, a mobilja is rózsaszínű volt, és a hajában
is volt egy-két rózsás árnyalatú tincs.

Na, miután 'kigyönyörködtem' magam, mondom, írják fel a papírra, hogy
NÉV, SZAK..és éppen folytatnám a sort, mire a kislány megszólal:
Elnézést! Évszak? Na, gondoltam, nagy az Isten állatkertje, kicsi a
kerítés, persze a többiek sírva röhögtek, ő meg abszolút nem értette,
hogy min.
Mondtam neki, hogy igen, az évszakot kell felírni, a hónapot, napot,
Duna vízállását Paksnál, a Barátok közt tegnap esti epizódjának 5 soros
összefoglalóját és a műkörmöse mobilszámát...
Gondoltam, ennyi baromságra csak veszi a lapot...tévedtem, csak az tűnt
fel, hogy míg a többiek a kérdésekre várnak, ő már buzgón ír, és láss
csodát?! minden adatot megkaptam, kivéve a vízállásjelentést, mert arra
azt írta: 'Tudom ám, hogy ez beugratós kérdés, mert Paks a Tisza mellett
van.'
Feladtam. És már nem röhögök, amikor ezt a történetet mesélem. Diplomája lesz.
A mosoly melyet küldesz, visszatér hozzád

(indiai mondás)
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.09.09. 18:45

http://www.onemotion.com/flash/spider/

(pókfóbiásoknak remek)
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
vén banya
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1833
Csatlakozott: 2007.03.20. 07:06

HozzászólásSzerző: vén banya » 2009.02.12. 08:48

Hátha valakinek ismerős a helyzet.... :P :lol: :lol:

Kislány korodban anyukád mindig elvitt a mosdóba, megtanította, hogy legelőször le kell törölni a wcdeklit wcpapírral, majd ezt követően kis darab wcpapírkákat tett a wcdekli teljes felületére.


Végül megtanította: "Soha ne ülj rá a nyilvános vécékre".

Ezt követően megtanította "a pózt", azaz, hogy tartsd meg az egyensúlyodat a vécé felett úgy, hogy rá se ülj és ne is érj hozzá a felületéhez.

"A Póz" megtanulása olyan első leckék egyike egy kislány életében, amely végigkíséri őt egész hátralévő életében. De még felnőttként is nehéz megtartani amikor a húgyhólyagod a kidurranás határán van.

Amikor el "KELL" menned vécére nyilvános helyen azzal fogsz szembesülni, hogy akkora sort kell végigállnod, mintha ott bent nem más, mint Brad Pitt várna rád. És vársz., mosolyogva, kedvesen és látod ahogy a többi nő is diszkréten keresztbe teszi a lábát és a kezét, ami a hivatalos kifejezése annak, hogy "behugyozom".

Végül rád kerül a sor de hirtelen megjelenik a tipikus anyuka azzal, hogy "ne haragudj, a kislányom nem bírja már tovább".

Ekkor végignézed az összes többi helyiséget is, hátha nem látsz valahol lábakat.

Mindegyik foglalt. Végre, valamelyik kinyílik és ráveted magad, szinte kiszeded az illetőt, aki éppen jön ki.

Bemész és konstatálod, hogy a zár nem működik (sosem működik), nem baj. Rátennéd a táskád az akasztóra de nincs (sosincs), gondolod majd a kilincsre, az sincs, ezért szemügyre veszed a területet, lenézel a földre és látod, hogy gyanús meghatározhatatlan víz van a földön, nem mered a földre tenni, inkább a nyakadba akasztod, miközben nézed, hogy himbálózik alattad, nem beszélve arról, hogy szinte megfojt, mert annyira tele van, hogy alig bírod el olyan dolgokkal amiket szép lassan tettél bele, de a nagyrészét nem is használod, de mégis ott van hátha kelleni fog valamikor.

De visszatérve az ajtóra. Mivel nem volt rajta zár, az egyetlen módja, hogy zárva tartsd az, ha az egyik kezeddel fogod, miközben a másikkal egy rántással lehúzod a bugyid és odateszed magad "a pózba". Micsoda megkönnyebbülés!!!... Ahhhh. Végre! És akkor hirtelen érzed, ahogy a combjaid elkezdenek remegni. mert lógsz a levegőben, a lábaid behajlítva, a bugyid elvágja a vérkeringésedet a combjaidban, a kezed amely tartja az ajtót kinyújtva és egy 5 kilós táska a nyakadban. Nagyon szeretnél leülni, de amikor bejöttél nem volt időd letörölni a vécédeklit és bevonni papírral. Valószínűleg nem történne semmi, ha leülnél, de anyád szavai visszhangoznak a fejedben: "sose ülj rá a nyilvános vécékre", ezért úgy maradsz "a pózban" remegő lábakkal.

De jaj. egy rossz kalkuláció miatt érzed ahogy egy vékony sugárban végigcsurog a pisi a fenekeden, talán a harisnyád is olyan lett!!!

Egy kis szerencsével megúszod, hogy a cipődet ne érje, de hát óriási koncentrációt igényel megtalálni a helyes "pózt".

OK, próbálod elfelejteni ezt a szerencsétlenséget és inkább elkezded keresni a wcpapírt, de . a k. életbe!!!

Üres, nincs papír (mindig üres)! Ekkor esdekelve könyörögsz, hogy legyen a táskádban az 5 kiló lom között egy nyomorult papírzsebkendő, de ahhoz, hogy megkeresd el kell engedned az ajtót. Egy pillanatra kételkedsz hátha valaki pont akkor nyit majd be, de nincs mit tenni muszáj elengedni.

És persze, hogy amikor elengeded valaki belöki az ajtót, amit meg kell fékezned egy erős, gyors és nagyon határozott mozdulattal miközben kiordítod: FOOOOOOOOGLALT!!! Viszont ekkor megbizonyosodsz, hogy mindenkihez eljutott ez az információ, aki kint várakozik, ezért az ajtót már nyugodtan elengedheted, hiszen senki nem fog újra rád törni (ebben mi nők, nagyon tiszteljük egymást) és végre nyugodtan elkezdheted keresni a papírzsebkendőt. Szeretnéd mindet felhasználni, de tudod, hogy micsoda kincset érhet hasonló esetben, ezért elteszel egyet.
Ekkor már számolod a másodperceket, hogy végre kimehess, mert rajtad a kabát, hiszen nincs akasztó, ömlik rólad a víz, őrjítő, milyen meleg tud lenni ezekben a pici helyiségekben, ráadásul ebben az erőltetett testtartásban, amiben még mindig vagy a vádlid már majdnem szétrobbant.

Nem beszélve, hogy rád törték az ajtót, megfojtott a táskád, csorog az izzadság a halántékodon és a végigcsurgott lábadról.

És tudod, hogy anyukád most nagyon szégyenkezne miattad, ha így látna, mert az ő feneke sosem ért hozzá egyetlen nyilvános vécéhez sem és hát valljuk be, "nem tudhatod milyen betegségeket lehet összeszedni egy ilyen helyen"... már teljesen ki vagy merülve, amire felállsz, nem érzed a lábaidat sem, gyorsan magadra húzod a ruhádat és lehúzod a wc-t.
Ezután átmész a kézmosóba. Minden tiszta víz, nem engedheted el a táskádat, a válladra helyezed. Nem tudod, hogy működik a csap, olyan sok fajta szenzoros csap van manapság és addig érintgeted amíg egy hajszálvékony hideg vízsugár meg nem jelenik. Gyorsan beszappanozod a kezed, megmosod egy olyan pózban, mintha a notre-dame-i toronyőr púposa lennél, hiszen nem szeretnéd, ha lecsúszna a táska a válladról.
A szárítót már nem is használod, hanem gyorsan beletörlöd a gatyádba, mert ugye nem fogsz egy egész papírzsepit erre áldozni és kimész.

Ha szerencséd van nem húzol magaddal egy darab papírzsebkendőt a cipődön vagy ami még rosszabb nem akadt fent a szoknyád a harisnyádban amikor fénysebességgel felrántottad magadra a ruhádat és kivillant a feneked.
Ekkor meglátod a pasidat, aki bement a férfi vécébe, kijött és még egy újságot is volt ideje olvasgatni, míg rád várt.

"Miért voltál bent ilyen sokáig?" - kérdezi az idióta.

És csak ennyit válaszolsz: "Sokan voltak".

Ez az oka annak, hogy a nők csapatostul mennek mindig a mosdóba, szolidaritás miatt, mert amíg bent vagy az egyik tartja a táskádat és a kabátodat, a másik az ajtót és a harmadik beadja a papírzsebkendőt az ajtó alatt és így sokkal gyorsabb és könnyebb megtartani a "pózt" és a méltóságodat.

Köszönöm mindazoknak akik, voltatok velem mosdóban és voltatok fogasok vagy tartottátok az ajtót!!!...
De ez az email minden olyan férfinak is szól aki eddig nem értette, miért mennek a nők egyszerre vécére. íme a válasz.
A mosoly melyet küldesz, visszatér hozzád

(indiai mondás)
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2009.02.25. 06:38

Ezt a tesztet Japánban felvételi interjúkon alkalmazzák.
Főleg az IT szektorba.
IQ teszt - 15 perc alatt meg kell oldania egy átlagos embernek (Japánban)


http://www.padlas.hu/kacatok/30302-1.xls


Engem nem vennének fel japánban informatikusnak.
Akinek sikerült megoldania 15 perc alatt, az jelentkezzen. érdekelne a megoldás!!
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Airam
Strandlabda
Strandlabda
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2007.06.24. 20:12
Tartózkodási hely: pont itt
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Airam » 2009.02.25. 20:55

Én ezt a tesztet magyar módra, népies változatban mint tréfás fejtörőt ismerem: oroszlánnal, kecskével, káposztával, vadásszal meg a révésszel...
De hogy hova lehet belépő a jó megoldás, azt nem tudom. A megfejtőnek valószínűleg meg kell elégednie az örömmel, amit a kecske és a káposzta hiánytalan átszállítása fölött bírt érezni... :lol:
"Uram, fakó minden teória,
s a lét aranyló fája zöld."
(Goethe: Faust)
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2009.03.01. 08:30

Én úgy vagyok vele mint a bűvös kockával. Valameddig megoldom... aztán elveszítem a lelkesedésemet (motivációmat) mert: na és akkor mi van ha megoldom? :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy a csapat egyik része átkerül a túloldalra a maradél meg ezen az oldalon dekkol és a családegyesítés már nem izgat. Sokkal érdekesebb, hogy mit kezd a börtönőr az anyukával és a két gyerekkel 8) illetve mit csinál ez alatt a rabnő??? :twisted:
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2009.04.19. 11:42

http://www.20q.net/

(Majd a listán nyomd meg a _'játssz-Magyarul'_ lehetőséget)>Első sor alulról a 3.
Egy programmal fogsz barchobázni, 20 kérdésből rájön, hogy mire gondoltál!
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
dtimi
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.07.29. 09:23

HozzászólásSzerző: dtimi » 2009.10.12. 16:46

volt egyszer egy játék ami, mondta h gondolj egy számra, aztán végezz vele x műveleteket majd jegyezd meg a jelet, és azt a jelet kiadta....
Végig gondoltam és persze a jelek olyan sorrendbe voltak...
hawaipizza9
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.07.29. 11:31

HozzászólásSzerző: hawaipizza9 » 2009.11.09. 16:31

Mi az ami idegesít, ha az emberek megnézik a horoszkópukat és a szerint rendezik be a hetüket.. .Ezen nem tudom tul tenni magam...
mazo
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.07.29. 09:34

HozzászólásSzerző: mazo » 2009.11.09. 16:36

A hülyeség.
Amikor valaki nem tudja merre van Pécs.
Nem tud helyesen írni.
Azt hiszi tud angolul de nem.
Tini picsák.
Szőke nők akik mindent megtesznek hogy a róluk szóló elméleteket igazolják.
stb.
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2010.02.28. 16:01

...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien

Vissza: “Koktél”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég