Szeptikus hisztéria széria - szeparé

Szerepjáték jellegű ökörködés

Moderátor: Adél

Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.09. 00:01

Kisfarkast hagyjuk ki ebből :D
Kamerák rögzíthetik utadat, bármerre jársz; mobiltelefonod pontosan jelzi hollétedet; egyetlen mozdulatra rögvest kiderül, ki vagy.
Ezzel a nedves orral kell fölvenniük a versenyt azoknak a kísérletezgetőknek, akik éjt nappallá téve dolgoznak, hogy siettessék a felfedezést akik az arany reményében mindenütt szétdúlták az épületeket.
Egyes élőhelyeken a biológusok is alig tudják megszámlálni az uralkodását követő zavaros viszonyokba tisztátalannak bélyegezve él és szenved a kasztrendszer legalján minden hatodik ember.Talán a legmegrendítőbb írások. Közülük nagyon soknak a szerzője ismeretlen helyen vagy fórumtemetőben nyugszik. A családnak távolból írt szavak örökre őrzik emléküket
ez óton kívánok mindenkinek jóéccakát :roll:
:idea: lámpaoltás
-de én félek a szuritól!- szólt a kislámpa
-na jóó, de neked is kell egy kis kikapcsolődás mondtam gyengéden neki
és akkor jötta az áramszünet fekete kabátjában....
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.09. 13:17

hely-realyti az áram Fél Áron vagyok most tehát percek óta 160Volt ha régen 320volt
rebútolok
felidegesít a kisfarkas én meg lereagálom de csak egy Makarenkói akció állítaná helyre asszem így csak röhög rajtam valszínüleg :roll:
elegem van az egysorosokból
ha egyetértessz velem csinálj ami tetszik :wink:
én kiütöttem magam inkább mint hogy a kölyökkel foglalkozzam tovább :arrow: :idea: :shock:
Kép
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.04.10. 11:34

Itt a szeparé egyik félreeső zugában, félve és csöndesen megmondom az őszintét... szembenézek hiányosságaimmal... bevallom úgy férfiassan: úgy szállt el e két topik a fejem fölött, hogy csak nézek.

Így szoktam nézni: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Néha meg így: :roll: :? :roll: :?
Esetleg, ritkábban így is: :shock: :? :roll:

Na, most tudjátok. :oops: :oops: :oops:

Pfűűű, ezen túl vagyok.

Megkönnyebbültem. Jól érzem magam. Szeretem magam. Szeretetre méltó vagyok. Jó ember vagyok...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.10. 14:30

zilla írta:Itt a szeparé egyik félreeső zugában, félve és csöndesen megmondom az őszintét... szembenézek hiányosságaimmal... bevallom úgy férfiassan: úgy szállt el e két topik a fejem fölött, hogy csak nézek.
.../ ...Megkönnyebbültem. Jól érzem magam. Szeretem magam. Szeretetre méltó vagyok. Jó ember vagyok...

hát igen :roll: háttal nem kezdek mondatot ezézért most szembe fordulok és rádnézek :shock:
ipiapacs tevagyafogó
na igen a szeparé egy diliház dühöngője
afféle zártosztály és belül találod a kulcsot :wink:
a topikok forgalmát, mi, otthoni netezők erőssen megbolygattuk :oops:
elszaladt a csikó velünk ezért törvénykeztünk:evil:
persze ezeket folyton megszegjük :D
jó látni azért h. nem zavartunk el senkiccse messzire max elbújtatok a szeles fórumokról a meleg alaplapotok coolere mellé
köszi a lojalitást és szálj be a buliba :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.10. 15:02

had idézzek meg egy nagy mesélőt a karavánból
ezek kiragadott mondatként sokkal nagyobb hatásuak számomra
KM írta:...Csattantak a tenyeresek, majd hempergés a porban... :oops:
...és fenyegető hangsúllyal mondta könyörgő szövegét... :?
...Jól tartja magát, egyformán haldoklik... :lol:
... Ha rám lőnek, eldobom, menjetek előre... :wink:
...Ez a Lidércláp. Megszeppenve követjük a nyomait, amíg egy hídféléhez érünk... :shock:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.04.10. 18:46

Háháháháháh!!!
vagy más szóval
rotfl! (Rolling on the floor laughing)

Belzee és Zilla!
amit alakítottatok...a szeptikus hisztéria szériában,
nagyon tetszik!

Most kell szereznem egy gatyát, hogy legyen mit felkötnöm!

Üdv.
Trilox
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.10. 19:13

zilla írta:a föld népe örökké hálás neked Belzee, hogy strandlabdává nőtted ki magad

hisz ez a kötelességem! köszönöm, de igazán nem kellet volna.
lelki ismeret írta: :twisted: és mijjen igazság! hiszen ezt az idézetet Belzee írta és nem zilla :P

akkor is Éljen az EGÓM!

bocsi mindenkitől de ez most nagyon kellett :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Werewolf
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2006.03.18. 20:00

HozzászólásSzerző: Werewolf » 2006.04.10. 20:06

Az egódat mi is nagyon szeretjük...De gondolom te még jobban...
Gratulálok a Strandlabdához!De nem sokáig leszel egyedül... :wink:
Ha tudok,megyek én is....

te Belzee!Lassítsunk,mert a végén még utól érjük Triloxot,és kénytelen lenne átmenni Admin.-ba... :wink:
"Az nevet, aki először üt. " -Rejtő
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.10. 20:54

ismét egy elszeparálandó full-verzion műanyag-gyöngyszem a szeptikusok örömére:
Mikor az Uralkodó elé vitték, Lüke egy kockázatos tervet eszelt ki - Palacsinta szolgájává válik, és belülről győzi le a sötét oldalt.
de csalfa tervén átlátott a lekvárostekercs és a gasztronómiai tanács bannolta frissensűlt chat-lósát...
Ekkor egy Cosmo-lány klónoztatta magát és a felkelők oldalára parkolt le és elfoglalta önmagának légióival a Birodalmi Halál Pláza előcsarnokát. Ahogy Beijja eltervezte, a birodalmiak egyből Lüke elé vitték őket - de a fivére megváltozott. - Jegyeket bérleteket kérem ellenőrzésre felmutatni!- Lüke nem süllyedt olyan mélyre a sötét fórumon, mint ahogy látszott, és sürgette Beijjat, hogy az információt minél előbb juttassa el Teljes Amnéziához, míg Drót Vödöröt pardon Vödröt ő hősiesen leszállítja az Aluminium Flakon-ról a következő megállónál mivel nem volt se bérlet, se személyi a műanyagsisakos birodalmi idegrohamosztagosnál

Demo verzió elérhető a szeptikus hiszti széria szélénél
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Werewolf
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2006.03.18. 20:00

HozzászólásSzerző: Werewolf » 2006.04.10. 21:13

Ezt a gyönygszemet egy fórumon találtam:
Sztem a legjobb egyértelműen a Sithek Boszija, de az gáz az a ,,Neeeeeeeee!" az Obivantól. Viszont az karaly amikor egymás ellen a Dart Vödör meg az a...ki az...na mindegy, azok kardoznak ilyen kéken zölden világító szalámikkal...vagy mik azok...ja lúzerkardok...ööö...lézerkardok. JAAAJ, BENYOMTAM A CAPS LOCKOT. BOCS. na szal sztem nem kellett volna egyesmást meg kettesmást belevenni. na szoval ha rám hallgatnak a rendezők, nem megy a rohadáskorba a Dart Vödör csaja, de a gyerekek azok kigyüttek, mert a koporsóban unták volna magukat, az anyjuk didijével meg nem szabad, me még fiatalok. egyébként is ott büdös van de mint állat. oszt a gyerekek majd rossz környezetben nőnek föl. má csak az kéne. De a vödör meghal az utolsó részben, úgytom. egyébként meg ennek a Star Warsnak a színvonala teljesen más mint a réginek. de min1.
"Az nevet, aki először üt. " -Rejtő
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.10. 21:33

Werewolf írta:Ezt a gyönygszemet egy fórumon találtam:
Sztem a legjobb egyértelműen a Sithek Boszija, Dart Vödör meg az a...ki az...na mindegy, azok kardoznak ilyen kéken zölden világító szalámikkal...vagy mik azok...ja lúzerkardok...ööö... JAAAJ, BENYOMTAM A CAPS LOCKOT. BOCS. na szal sztem a gyerekek azok kigyüttek, mert a koporsóban unták volna magukat, az anyjuk didijével meg nem szabad, me még fiatalok. De a vödör meghal az utolsó részben, úgytom. egyébként meg ennek a Star Warsnak a színvonala teljesen más mint a réginek. de min1.


a Sztar Warszawa egy kultuszfilm engem leköt mint szado vómen a macsókat
Az elsö negyedik résztől az utolsó harmadikig :wink: a '80-as években Legendás hősök kellettek a '00-ás években ez már inkább a haverom is hősködik én is hős-leszek ideológiájává fajult.
:idea: de itt a szeparéban elárulhatom édesanjuk igazi nevét: Nekro Mancika csak magyarosított Pad'méég-ra mer az Annyakín Sztárpóker is csak így lehetett Padbavan ha érted ezt a finoman cizellált utalást, a második-harmadik részre
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Werewolf
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2006.03.18. 20:00

HozzászólásSzerző: Werewolf » 2006.04.10. 21:37

Ebben is egyetértünk...
Mivan mostanában velem?Nem vitázok senkivel...
=öregszem :D
ez a "haverom is hősködik" dolog honna jött?Belülről,mi?
Jó mélyről...
"Az nevet, aki először üt. " -Rejtő
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.12. 21:33

Micimackó 80 éves :D
boldog szülinapooht
Winnie the Pooh
és tiggernek is :wink:
meg fülesnek
és ha előbújt akkor malackának is :D
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.13. 10:16

Belzee ezen a napon elindúlt lefelé a leejtőn... :arrow:
még nem érezte a közelgő veszélyt :?
csak a növekvő adrenalin hajtotta 8)
de ekkor elszakadt a fék bowden
csak a füstölgő cipőtalp késztette a bringát
ne rohanjon ki a főútvonal forgalmába :shock:
áljon e mese végén a tanulság:
mielőtt ismét előveszed nézesd át a kerékpárt!

fizetett politikai hírdetés írta:/A Sze. Pa. Ré. Pa. hajlandó kompresszort kötni a Kerék Párt két jelöltjére is/

"A kerék Párt ezzel ellenben nem hajlandó a keveredéssel mert nem cukorból van, hogy beolvadjon a Bébipapi kénye kedve szerint, mint cappuchinoba a mokka" -kommentálta a Rajt ER-sz hírolvasója
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.13. 22:59

olvastam valahol /és leloptam nemzeti érdekből/ a következő érdekességet:
valaki írta:Gróf Széchenyi István és felesége szenvedélyes billiárd-játékosok voltak, kastélyukban saját billiárdtermet tartottak fenn.

csoda hogy begolyózott az öreg?
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/

Vissza: “Szeptikus hisztéria széria”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég