Szeptikus hisztéria széria - szeparé

Szerepjáték jellegű ökörködés

Moderátor: Adél

Avatar
vén banya
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1833
Csatlakozott: 2007.03.20. 07:06

HozzászólásSzerző: vén banya » 2007.07.14. 10:06

[quote="BelzeeSzia Belzee, :smt041 én szeparáltam magam fenntartás nélkül, cserébe nem hoznád vissza (magaddal együtt) a humort a Kávézóba......? :? :? :?[/quote]
mIÉRT minden bizonnyal nem én hiányzom az+ez ott erikának amúgy amikor tudok jövök de csillogó egómat vidéki költőkre szórom és néhány szépreményű kölökre akiből akár még túlélő is lehet a nyárvégére bár most leginkábbijjedt kisnyulak akik akarnak valamit az élettől, szóval eltérve a magyar szoc-gyaktól nem várom meg míg felkötik magukat a srácok hogy ingyenes rehabot kaphassanak drogkarrierük csúcsán kilépve abból (főnököm nem szereti de ez van)[/quote]


...de igenis TE hiányzol má'csak a kvzóból egyre inkább a zegész lökött tsaládnak, vagy mimá' túl v. nem elég lököttek vagyunk Magasságodhoz :roll: :?: :lol:
A mosoly melyet küldesz, visszatér hozzád
(indiai mondás)
Avatar
Jupiter
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1512
Csatlakozott: 2007.03.19. 22:28
Tartózkodási hely: Ascendensen

HozzászólásSzerző: Jupiter » 2007.07.14. 10:54

Majd építünk mi is egy kilátót, hogy Belzee vigyázó szeme ránk is essék, hogy a Döbrögbe emigrált portások ne rongálhassák meg a szivattyúkat... :lol:

Kép
Vagyok aki vagyok.
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2007.08.02. 13:27

Vigyázó szemeimet visszahoztam a Fesztiválos vízhólyagos talpú, sörhasú, népünnepélyekről (naggyábúl!) és napszúrta agyammal próbálok a társaság felé lépkedni a neten, de 2*4+8 órában dolgozok az önkéntes klubbvezetői státuszok mellett :oops:
így humorban, már nem biztos, hogy ismerem a tréfát...
de megtisztelő kéréseteknek megpróbálok megfelelni :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2007.09.26. 04:49

Belzee!
Köszönöm! Ismét megnevettettél!
:smt058
Sajnos nem nagyon vagyok formában... mostanság, hogy fáj a fogam...
:? :cry:

Meg, hogy ritkán vagy itt... Nincs inspiráció. :twisted:
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2007.10.01. 08:26

nOS csatlakozom a Fájósfogú Oroszlánok Köréhez, gyakorlatilag folyamatosan szegfüszeget rágcsálok e miatt, és fokhagyma lóg ki a balfülemből mig a másikból headset (így kevésbé feltünő)

Azt hogy nem vagy formában viszont elutasítom, mert hiába sütötted ki, mégse vagy te pite! és ha mégis akkor légyszi tegyél férre egy-egy szeletet is ha kihültél...

üdv Belzee
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/

Vissza: “Szeptikus hisztéria széria”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég