Szeptikus hisztéria széria - szeparé

Szerepjáték jellegű ökörködés

Moderátor: Adél

Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.08.17. 16:45

derég jártam itthol a szeparéban :lol:
az abszolut identitászavar iskolapéldája ime
Kép
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Holdina
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2006.06.06. 21:24
Tartózkodási hely: Most éppen itt vagyok. :-) :D
Kapcsolat:

Szeptikus hisztéria szeparé

HozzászólásSzerző: Holdina » 2006.08.28. 00:26

Jöttem dühöngeni.
Csendesen, néma demonstrációval.
Tegnap valaki írta, átlagemberek. Pontosabban: ő meg én nem vagyunk átlagemberek.
TILTAKOZOM!!!!! Átlagkereset, átlagérték van, átlagember nincs! Mindenki egyszeri, megismételhetetlen, pótolhatatlan személyiség, éppen ez a tiszteletben tartandó emberi méltóság.
A másik, ami nem tetszik... Ha valaki beszél életéről és arról, miért tart éppen ott, ahol tart, érdekel, de amint kampányol, hogy éljek úgy, mint ő, elmenekülök, akár végleg.
:smt024
"A holnap mindig tiszta, nem szennyezi hiba. "
A szeretet fokmérője a tevékenység.

http://Manzard.freeblog.hu
hotdog: holdina3
iwiw: Vackorpitypang Holdina
holdina@citromail.hu
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

Re: Szeptikus hisztéria szeparé

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.08.28. 05:52

Holdina írta:Jöttem dühöngeni.
Csendesen, néma demonstrációval.
Tegnap valaki írta, átlagemberek. Pontosabban: ő meg én nem vagyunk átlagemberek.
TILTAKOZOM!!!!! Átlagkereset, átlagérték van, átlagember nincs! Mindenki egyszeri, megismételhetetlen, pótolhatatlan személyiség, éppen ez a tiszteletben tartandó emberi méltóság.
A másik, ami nem tetszik... Ha valaki beszél életéről és arról, miért tart éppen ott, ahol tart, érdekel, de amint kampányol, hogy éljek úgy, mint ő, elmenekülök, akár végleg.
:smt024


Szia Holdina!

Örülök, hogy hallom a hangodat, mert úgy vettem észre eltűntél mostanában. Ám... eltévedtél kicsit :D:D Az ilyesféle dühöngések és életszemléletbeli kritikák helye a lelki tényezők... lelki tényezők/én nem haldoklom, én így élek-ben van. Ahova a másik írásodat ügyesen be is tetted.
Ez itt egy játék (szeptikus hisztéria széria) öltözőszobája. Vagyis itt beszélgetünk arról ha jókat vidultunk vagy értetlenkedünk azon amit valamelyikünk a játékban írt. Persze, offolunk is néha mert ezen a fórumon a moderátorok lágyszívűek és nem törlik ki a nem odatartozó hozzászólásokat. De érdemes figyelni az ilyesmire, mert más helyeken bizony keményen kukoricára térdepeltetnek.
Ismered egyébként az asztroweb.hu-t? Ha nem... nézd meg. Szerintem tetszene neked.:)
Üdv.
Tri
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.08.28. 14:01

Kép
lassan érlelődik a gondolat mint Feta sajt a pálinkáshordóban
De mivel ez a topic a Hírhedt Sze.PaRé.Pa. Szeletelt paradicsomot Répát a parlamentbe párt fóruma is ezért helyt adok az offolásra és nyugodtan lehet zöldségeket beszélni,
Holindának azt üzenem amíg nem a sarki koldus aggitálja addig valószínüleg van némi jószándék mögötte és ne dühöngjön
az illető mondhatta volna a kispolgár jelzőt is de arra még inkább érzékenyek az átlagemberek...
én is az vagyok kivéve abban amiben átlag feletti vagy átlag alatti vagyok mindez statisztika és ezért tényeken alapuló hazugság amit szeretünk felboncolni mint parasztasszony a döglött csírkét,
Kép
Smith ügynök mindent lát
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Holdina
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2006.06.06. 21:24
Tartózkodási hely: Most éppen itt vagyok. :-) :D
Kapcsolat:

Szeptikus hisztéria szeparé

HozzászólásSzerző: Holdina » 2006.09.14. 03:54

Nem hiszem, hogy bármi jó lehet, amit teszek.
Ezt ide, nem máshova szánom!
Talán csak kimerült vagyok?...
Exem néhány hete kedvenc rádióműsoromban felajánlotta, legyünk barátok. Hetekig agyaltam, elfogadjam-e, végül úgy döntöttem, igen, mert Anyukájához rajta keresztül vezetaz út. Mamát második Anyukámként-Barátnőmként-Bizalmasomként szeretem.
Hétfőn adásba zengte, zaklatom, nem veszek tudomást új kapcsolatáról. Aljas hazugság volt!...
Másnap smsben bocsánatot kért, mert akarta barátságomat, csak barátnője ellenezte.
Előttem aktuális Barátnőjével nem elleneztem, inkább támogattam barátságát...
Felkavarodott minden testi-lelki brutalmachosága...
Itt akarok dühöngeni, itt szeparálódva, annyi szériában, amennyi elelgendő ahhoz, hogy ne fájjon, ami fáj...
:smt022
*****
"A holnap mindig tiszta, nem szennyezi hiba. "

A szeretet fokmérője a tevékenység.



http://Manzard.freeblog.hu

hotdog: holdina3

iwiw: Vackorpitypang Holdina

holdina@citromail.hu
Avatar
Holdina
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2006.06.06. 21:24
Tartózkodási hely: Most éppen itt vagyok. :-) :D
Kapcsolat:

Re: Szeptikus hisztéria szeparé

HozzászólásSzerző: Holdina » 2006.09.14. 03:59

Trilox írta:
Holdina írta:Jöttem dühöngeni.
Csendesen, néma demonstrációval.
Tegnap valaki írta, átlagemberek. Pontosabban: ő meg én nem vagyunk átlagemberek.
TILTAKOZOM!!!!! Átlagkereset, átlagérték van, átlagember nincs! Mindenki egyszeri, megismételhetetlen, pótolhatatlan személyiség, éppen ez a tiszteletben tartandó emberi méltóság.
A másik, ami nem tetszik... Ha valaki beszél életéről és arról, miért tart éppen ott, ahol tart, érdekel, de amint kampányol, hogy éljek úgy, mint ő, elmenekülök, akár végleg.
:smt024


Szia Holdina!

Örülök, hogy hallom a hangodat, mert úgy vettem észre eltűntél mostanában. Ám... eltévedtél kicsit :D:D Az ilyesféle dühöngések és életszemléletbeli kritikák helye a lelki tényezők... lelki tényezők/én nem haldoklom, én így élek-ben van. Ahova a másik írásodat ügyesen be is tetted.
Ez itt egy játék (szeptikus hisztéria széria) öltözőszobája. Vagyis itt beszélgetünk arról ha jókat vidultunk vagy értetlenkedünk azon amit valamelyikünk a játékban írt. Persze, offolunk is néha mert ezen a fórumon a moderátorok lágyszívűek és nem törlik ki a nem odatartozó hozzászólásokat. De érdemes figyelni az ilyesmire, mert más helyeken bizony keményen kukoricára térdepeltetnek.
Ismered egyébként az asztroweb.hu-t? Ha nem... nézd meg. Szerintem tetszene neked.:)
Üdv.
Tri


*****

A dühöngőben akarok dühöngeni. Azt sem kérdezte senki, akarok-e
fájni...
:smt022 :smt058
*****
"A holnap mindig tiszta, nem szennyezi hiba. "

A szeretet fokmérője a tevékenység.



http://Manzard.freeblog.hu

hotdog: holdina3

iwiw: Vackorpitypang Holdina

holdina@citromail.hu
Avatar
Holdina
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2006.06.06. 21:24
Tartózkodási hely: Most éppen itt vagyok. :-) :D
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Holdina » 2006.09.14. 04:00

Belzee írta:Kép
lassan érlelődik a gondolat mint Feta sajt a pálinkáshordóban
De mivel ez a topic a Hírhedt Sze.PaRé.Pa. Szeletelt paradicsomot Répát a parlamentbe párt fóruma is ezért helyt adok az offolásra és nyugodtan lehet zöldségeket beszélni,
Holindának azt üzenem amíg nem a sarki koldus aggitálja addig valószínüleg van némi jószándék mögötte és ne dühöngjön
az illető mondhatta volna a kispolgár jelzőt is de arra még inkább érzékenyek az átlagemberek...
én is az vagyok kivéve abban amiben átlag feletti vagy átlag alatti vagyok mindez statisztika és ezért tényeken alapuló hazugság amit szeretünk felboncolni mint parasztasszony a döglött csírkét,
Kép
Smith ügynök mindent lát


*****

:smt058 :)))))))

*****
"A holnap mindig tiszta, nem szennyezi hiba. "

A szeretet fokmérője a tevékenység.



http://Manzard.freeblog.hu

hotdog: holdina3

iwiw: Vackorpitypang Holdina

holdina@citromail.hu
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.17. 21:14

Kép
csak az as cinikus pofátlan Vigyora ne lenne ennek a Kukának mondta Hófehérke Morgónak a kialakult lincshangulatban, felháborít ez a fickó de legalább beválalja hogy ő a mindent-Tudor
s erre rátüsszentett a szénanáthás Hapci-hapsi is
Szende Sze.Pa.Ré.Pa.beszédére utalva és utálva Szundi érdektelenségét miszerint a téli álom minden problémát megold
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.17. 21:43

asszociációs gyakorlatok a Fittnesz jegyében

Kép

Nemzetközi szoci torna


Kép

Ők már ismerik a jobbkéz szabályt

Kép

mert egy kicsi mozgás mindenkinek kell

Kép
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.19. 20:39

rövidhirek egy kozéleti honlapról, a pirosakat Belzee hozzá írta:20:05 Elégették az MSZP-s polgármester plakátját
Csoda hogy nem az autóját :twisted:
19:46 Már Thaiföldön is tüntetnek
az mely megyénkben is van? :?
19:18 A sérült rendőrök várnák vezetőik látogatását is
nem kaptak még eleget a nyakukba? :twisted:
18:51 Ma este az Önök kérték helyett Gyurcsány Ferenc fog beszélni az MTV-ben
pedig ez tisztára olyan lesz mint az önök kérték :twisted:
18:44 Cserepekben nevelte a marihuánát
Ki? Fleto? :lol: :lol:
18:39 Nemzetbizonytalanság: a titkosszolgálatok a netről tájékozódtak?
Ez csak azt mutatja nájjuk is bevezették a netet, amit eredetileg Pont nekik találtak ki, és minő véletlen Pont erre a célra 8)

Beburkolózok cinizmusba és kikapcsolom a lakásban az ósszes multimédiás hírforrást előveszem a Háború és békét, amin majd jól elalszom, jó éjt gyerekek...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.19. 20:43

Aczél Endre szerint a Fidesz tanulhatna Gyurcsánytól
2006. szeptember 18. 13:37


Kamu Hírügynökség
A köztársaság népszerű publicistája szerint Gyurcsány Ferenc példát mutatott az egész világnak meghökkentő őszinteségével.

Aczél Endre szerint ha a köztársaság bajban van, akkor derül ki, ki a legény a gáton. Gyurcsány gyakorlatilag elismerte, hogy végig hazudták a ciklus második felét, és hogy kizárólag a hatalom megtartása tekinthető a kormány pozitív cselekedetének. Aczél kommünikéjében rehabilitálja a megszorításokban megfáradt nép, megtört milliárdos miniszterelnökét, és úgy véli Gyurcsány mindeképpen túloz. Most a legfontosabb az összefogás, a közös felelősség. Szerinte ugyanis, a miniszterelnök jóságát, és adományát nem szabad kihasználnia a népnek, hiszen az ilyen őszinte emberekért éri meg dolgozni, adót fizetni, építeni nekik az Új Magyarországot.

(Figyelem! A Kamu Hírügynökség tájékoztatja előfizetőit és olvasóit, hogy az álhírek minden valóságalapot nélkülöznek.)
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.23. 11:36

Kép
egy nem megerőssített és kisméretü kép a HírTV kulisszatitkaiból :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.23. 17:18

KépKép
Pártsemleges PH értékű fékezethabzású Szájszappanok érkeztek a Budapesti hármas-Metróba. melyeket Diplomata igazolvány felmutatása esetén 90%-os kedvezménnyel (és megint Nyel) vásárolhat fel bárki mentál higiénés vagy Bak(térium)-Lövései kezelésére.
Kockázatok és mellékhatások: Közvetlenül a Pártsemleges PH értékű fékezethabzású Szájszappanok használata után ne tegye ki magát közvetlenül Demagógyiai beszédkésztetésnek, mert a Békésen tüntető singli hordák a képződő hab hatására party hangulatba kerülnek és követelni fogják a Dáridó többi sztárvendégét is vegye be pártjának vezető testületébe és akkor 4évig együtt haknizhat velük :lol: :lol: :twisted:
Pártsemleges PH értékű fékezethabzású Szájszappanok

Kép
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.27. 16:13

Kép
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.28. 09:13

Gyerekdalok jogásznyelven

Vajon melyik gyerekdalra gondoltunk? Kicsit átszövegezték a jogászok saját szájízük szerint a közismert gyermeknótácskákat...

1) Figyelem! Sürgősen megkérünk minden házzal rendelkező puhatestűt, hogy ingatlanát záros határidőn belül hagyja el, az annak külső felszínén keletkezett, és azóta is folyamatban lévő tűzeset miatt. A károsultakat folyékony és félig megszilárdult tejipai termékekkel kártalanítjuk, amelyek együttes mennyisége egyelőre két napi fejadagot tesz ki.

2) Sürgős figyelmeztetés minden kiskorú Katalin nevű lakosunk részére! Tudomásunkra jutott, hogy hazánkba betört oszmán csapatok Önöket célpontjuknak tekinthetik. Áldozataikat először mély nátrium-kloridos forrásban szeretnék megmeríteni, majd pedig abroncsok alsó tesztelésére használják fel. Tájékoztatjuk Önöket továbbá, hogy a nagy sebességgel közeledő oszmán csapatok megérkezésük után fejlövéssel történő kivégzést foganatosítanak.

3) Megkérünk mindenkit, aki lépéseit nem tudja az általunk megadott ritmushoz koordinálni, ne álljon sorba este az üzemi konyhán, mivel számukra rétest biztosítani nem áll módunkban. Emellett felhívnánk viszont a figyelmet az említett táplálék pozitív tulajdonságaira, valamint arra, hogy Honvédségünk számára kifejezetten ezt az ételtípust írják elő a hivatalos szervek.

4) Mivel a körzetünkben észlelhető csókák csípése madárinfluenzával fenyegethet, valamint látásában korlátozott kis korú varjak jelenléte is aggodalomra adhat okoz, gyermekünk keresztanyja két lóerős járművéért küldetett. Meg kell azonban tagadnom ezt a kérését, mivel e közlekedési eszközt szintén potenciális veszélyforrások, pontosabban tollas baromfi(a)k foglalták el.

5) Teljesen felújított, eredeti meghajtással rendelkező nosztalgiavonat indul a második vágányról Kanizsa állomásra. Megerősítjük, hogy a vonat a kanizsai pályaudvarra megy. A szerelvény elején az irányítási funkciókért a gépész-menedzser felel, ő az, aki a szerelvényt hajtó mozdony irányvektorát és sebességét meghatározza. Más források szerint vonatkísérőként az utolsó kocsiban tartózkodik az a töltött tésztaféleség, amelynek feje táplálkozásunk egyik legfontosabb gumós gyökérnövényévé alakult.
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/

Vissza: “Szeptikus hisztéria széria”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég