Szeptikus hisztéria széria

Szerepjáték jellegű ökörködés

Moderátor: Adél

Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.05.29. 22:09

A Fekete Lyukban éppen Retro-Alter-Party volt amikor Vilma néni belépett a szocreálcsempés lebulyba. Pukok aludtak a Sziámi koncert andalító koncertjére el Hasis túladagolásuknak köszönhetően.
Károlybácsi épp egy korhatáros Neo-gót spinének lökte a vakkerát, a transzcendens világegyetemi szakdolgozatáról amin épp halasztani fog egy regressziós hastánc tanfolyamon való oktatói meló miatt amit hollandiában fog tartani és szüksége van egy asszisztensre akin bemutathatná a csípőmozgásokat. De Vilmanénit meglátva eltántorodott a Tesztelésre való félrehúzódás gondolatától.
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.05.31. 17:08

Vilmanéni lecsapott Károlybácsira és ledobva magáról az apró virágos otthonkát feltárta mindenki előtt a szegecsekkel kivert bőr melltartót és shortot, ami a decens tunika alatt rejtőzött. Csontos fenekét riszálva, nyakkendőjénél fogva húzta Károlybácsit maga után a bárpulthoz ahol bármelyik hisztérikusan betoppanó vendég kaphatott egy üveg felszolgálni való baccardit. Vilmanéni a melltartójából előrántott egy 15 000 Ft-os bankjegyet és kivágta a pultra.
– Ma mindenki a vendégem! Hatalmas tudásra tettem szert – hajolt a bárpultoshoz Vilmanéni és ráncos mellei szétterültek a fényes politúron – megtudtam, hogy mit tennék, ha már minden esélyemet elveszítettem.
A bárpultos vállrándítva ráköpött a pohárba és egy kendővel fényesíteni kezdte. Nem kérdezett semmit de Vilmanéni rendületlenül fojtatta, mert az igazságot tudnia kell a világnak!
– szóval, azt hiszem nem tennék semmit. Szeretem ezt a Károlyt, akkor is ha más nőkkel hetyeg. Mit tehetek? Megszoktam. Károlyt is, meg a hetyegést is. Az is igaz – nézett hosszú vörös körmeire Vilmanéni –, hogy időnként egy-egy szukának kikaparom a szemét, de ezt még soha sem tudták rám bizonyítani!
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.06.01. 22:03

Károly-bácsi ekkor kinyomta a szuszt is a dobozos söre maradékából és büföbött egy vadítósat akár egy oroszlán. a Britny Shake Szpírsz i love rock&roll szám magyarított válogatáslemezről, Solt és Rezsó előadásában göndör kacajt váltott ki még Vilmanéniből is amint az öreg elkezdte rázni a rongyot rá de később kimagyarázta magát, hogy csak egy csikket dobtak bele a gallérja alá azért vetkőzött félpucérra az ominózus szám alatt.
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.06.02. 09:43

Vilmanéni elkeseredetten gondolt gyerekkori szerelmére akit "játszuk azt, hogy te vagy a teherautó és én vagyok az utánfutó" című felkiálltásaival az őrületbe kergetett, mivel a kisfiú szívesebben játszotta volna az élet játékát, vagyis "rúgjunk bele anyuba" illetve "öljünk meg minden rohadékot" Ez utóbbi esetben bárki szóba jöhetett aki nem volt hajlandó azonnal megfeküdni Pistike kívánalmainak.
– Az okos férfiak utálják az okos nőket – búgta Károlybácsi epedve Vilmanéninek, mutatva ezzel, hogy az udvarlás verbális technikáját még az alapszinten sem sajátította el.
– Akkor fogalmam sincs mi lehet köztünk – bámult vissza Vilmanéni, aki viszont pontosan tudta, mi van közte és Károly között. Semmi. És bár ez a semmi csak pillanatokra volt felismerhető, mivel a legkülönbözőbb játszmák fedték el a valódi érzéseket és gondolatok, Vilmanéni tudta jól, hogy Károlybácsit el kell engednie. Hadd fusson ostoba fruskák után és hadd higgye azt, hogy játék amit csinál. Hiszen az. Vilmanéni már annyiszor állította fel a díszleteket és annyi szerepet kipróbált, hogy számát sem tudja. Tény, hogy fénykorában ünnepelt dizőz volt, bár akkor még Károlyt nem ismerte... azóta fénye megkopott, bőre meglöttyedt, melle megereszkedett és a hangja egy influenzás tengerimalac köhögésére emlékeztetett. És már csak néha-néha hitte el, hogy létezhet ahol mindez nem számít. Olyankor bepattant Hans Olló mellé a Milenium Flakon pilótaülésébe és elszáguldott a semmi peremére, ahol leülve a lábát lógatta, és palackokat dobált az idő tengerébe. Minden palack egy kis cédulát rejtett. Minden cédulán egyetlen szó állt. És Vilmanéni olyankor amikor csendesen ücsörgött és nem tudott felállni a csúztól, a lelke mélyén reménykedett, hogy valamikor lesz valaki aki összeolvassa a palackok tartalmát. Hát, most mondja meg valaki, nem szánnivalóan naív ez a szerencsétlen Vilmanéni? Aki bólogatott, az menjen jobbra, vegyen fel egy keresztett és húzzon a koponyák hegyére! Ott a helye!
Aki azt mondja, hogy Vilmanéni egy számító dög, az menjen a pokolba!
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.06.02. 12:18

ekkor Károlybácsi elindúlt a pokol tornáca felé, azaz a Pokol nevü szórakozóhely teraszára ahol a rég elfelejtett Teljes Amnézia várta egy meglehetőssen felmelegedett sör társaságában amit csak fagyos tekintetével próbált hűteni.
-Egy tisztes őszes halánték a nő számára ajándék!-dúdolta Károlybá' és parókáját lekapva egy tinédzsernek látszó matrónának a dekoltázsába nyomta azt.
belecsípett egy érett nőnek látszó tisenéves fenekébe és leűlt a pulthoz a másabb sör mellé de nem kezdett ki vele. a pultos lány kezébe nyomta tüntesse el a langyi italt.
a lány sokatmondóan ránézett és közölte:
-Beveszem, de nem nyelem le!- s elkezdte felrázni a malátaleves palackot amíg az el nem kezdett felhabosodni és erőteljesen spriccolni ami elindította a sörös pólók versenyét és a végső visszaszámlálást az Europe együtesétől...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Holdina
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2006.06.06. 21:24
Tartózkodási hely: Most éppen itt vagyok. :-) :D
Kapcsolat:

Re: Szeptikus hisztéria széria

HozzászólásSzerző: Holdina » 2006.06.07. 20:27

Banduk, a teve örvendezett a késve érkezett nyárnak, december huszadikán elindult megvenni a karácsonyi ajándékokat."Szeress és tégy, amit akarsz", gondolta, amikor hátba vágta a pénztárnál a mögötte álló dromedár. Nem tartotta oda sem jobb, sem bal arcát, sem kővel, sem kenyérrel nem merte volna visszadobni az ütést, inkább szélesen rámosolygott delejező tekintetével elkapva pillantását,mert tetszett neki a vörös hajú, szeplős arc két zöld szeme. :?:
"A holnap mindig tiszta, nem szennyezi hiba. "
A szeretet fokmérője a tevékenység.

http://Manzard.freeblog.hu
hotdog: holdina3
iwiw: Vackorpitypang Holdina
holdina@citromail.hu
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.06.08. 19:13

Vilmanéni elhülve nézte a hülye tevét a mozivásznon és közelebb húzódott Károlyhoz
– maradtunk volna inkább a Europe együttes koncertjén – vacogta Vilmanéni mert elfelejtette visszavenni virágos otthonkáját a bőrcucc fölé.
Károlybácsi elhúzodott Vilmanénitől és bocsánatkérően rebegte: – A szépség csak felszín. A csúnyaság ellenben átjár mindent. A saját érdekedben szóltam.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.06.09. 11:39

Teljes Amnéziába beleesett eközben Szerényke a perzsa hastáncoslány amit egy apró botlás okozott a Tűsarki Presszó teraszán. Teljes Amnézia pedig két shake-be esett aminek oka a következő beszédfoszlányból kiderül:
-csak két kérdésem van Ami-babu: ágyba kapom a reggelit?- szögezte neki a maga tömör módján Szerényke aki ígénytelenségével érdemelte ki nevét is és kiviláglott kérdéséből, háromig sem tud számolni...-
- ne haragudj Szerényke, de most vagyok túl egy tartós kapcsolaton és nem készültem fel egy újra még!-szabadkozott Amnézia
Teljesen, Szerényke eközben elkezdett dorombolni.- Mér'shékelted össze a ruhád?- kérdezte cicabambásan mint aki meg sem hallott eddig semmit...
-nem érted te lány! most szakítottam a Léha Életemmel, és még nem vagyok túl rajta!
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.06.09. 23:57

Ebben a pillanatban úgy tűnik, hogy Herr Doktorr Wájter arca, vagyis az azt takaró patyolat sapkája tűnt fel az ablakban. (Közelítő kameramozgás).
A doktor tekintete zavaros, tisztán látszik, hogy a szitu számára sem tiszta. (A zene dramatizálódó elemekkel súlyosbodik, és ezzel egyenlő arányban hangosodik.)
Vágás.
Totálban: Wájter. Izzadó homlok, csíkokban szaladna le a nedv, ha a sapi útját nem állaná, viszont de. Így viszont csak a sötéten elszíneződő foltképződés látható az említett területen. A halántéknál a vérnyomás határozott emelkedése látható, ritmikus kis kitüremkedések formájában.
A tekintet drámai feszültségről árulkodik. (a zene is)
Aztán már a zenét is elnyomja egyetlen hang: az izgalmi állapotban leledző szív dobbanásai.
Ekkor a szem (ami totálban látszik) lassan lehúnyódik (lassított felvétel), és csukva is marad.
És vágás után a feloldás (zene lírai hangokkal színesedve beúszik):
Herr D. W. látszik az ablakkal együtt. Halljuk, ahogy halkan, de egyre határozottabban elrebegi, hogy "Nem! ... Nem! ... NEM."
És a doktor óriási lelki erőfeszítése nyomán (bár remegő izmai még alig-alig akarnak elhatározásának engedelmeskedni) úgy látszik... lassan-lassan... igen... úgy tűnik... mégis sikerül elengednie az emberfeletti belső kényszert a beavatkozásra, és... Igen! IGEN! IGEEEEEEEN! Megtette! Sikerült neki! HURRÁ! A HŐŐŐS! IGEEEEEEEN!
öööö...izé... szóval: sikerült visszahúzódnia.
(+köd, zene: csúcspont)
Az ablaknál csak a hűlt hely és pár tócsa látható.
Avatar
Holdina
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2006.06.06. 21:24
Tartózkodási hely: Most éppen itt vagyok. :-) :D
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Holdina » 2006.06.10. 16:45

-A filmforgatás végett vagyok itt - folytatta, de egy percig sem gondolta
komolyan.-Nem gondodlom, hogy heteroszexuális vagy, de azt igen, hogy
nem akartál otthon maradni vacsorára, mert paradicsomszószt főzött a
feleséged és megvadít, agresszívvá tesz a piros szín látványa. - válaszolt
az elhangzott kérdésre.
"A holnap mindig tiszta, nem szennyezi hiba. "

A szeretet fokmérője a tevékenység.



http://Manzard.freeblog.hu

hotdog: holdina3

iwiw: Vackorpitypang Holdina

holdina@citromail.hu
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.06.14. 13:03

Hans Olló teljes megértéssel fordult a doktor felé, miközben jobbkezének alig észrevehető mozdulatával eltűntetett néhány zavaró nyomot.
– Én is így vagyok ezzel. Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem – Majd teljes amnézia felé intett és kérdően felvonta a szemöldökét.
– Maga! Maga ismeri ezt a közétkeztetéssel foglalkozó média szakreferenst? – intett az ismeretlen felé, akiről az öltözéke alapján azt sem lehetett tudni, hogy fiú-e vagy lány.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.06.15. 18:36

Teljes Amnézia bambán meredt hans ollóra -Mit is kérdezett?nem figyeltem és különben is ki maga és miért nem hagy békén, nekem rég lejárt a szerződésem, szeretnék végre tisztes magánéletet élni, ne folyton a botránysztorik miatt legyek a bulvárlapok címoldalán...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.06.16. 09:01

ekkor reflex-szerüen előrántorra puskáját a pad alól és a sorok között olvasgató irodalmárra kiáltott Teljes Amnézia:ÁLLJ , ki vagy ? Es mi van a kezedben ? - Ijj és Gyula-mondta az érettségiztető tanerő aki nem vette észre az eltünt idő nyomában baktató társaságot és azt hogy már rég nem az osztályteremben vannak hanem a forgatáson
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.06.17. 09:05

Az irodalmár fogai rémülten koccantak össze. Eszébe jutott az a rengeteg szörnyű kritika, amit azért írt, hogy az alkotók ne érezzék azt, hogy a kutya se törődik velük. Gonosz, fondorlatos negatív lelkesítés áldozativá váltak. Szorgalmasan írtak tovább és teljes szívükből gyűlölték a kritikust. A közös ellenség pedig összehozta őket, bár közösséggé kovácsolni nem tudta. Az irodalmár kritikusnak be kellet látnia, hogy a tények nem szűnnek meg attól, hogy nem veszünk tudomást róluk. Széthúzta ruháját a mellén és a fegyver elé állt.
– Ide lőjetek – kiálltott Teljes Amnézia felé. Majd mivel ezt kevésnek találta, gyorsan egy célkeresztet rajzot a szíve feltételezett helyére.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.06.17. 18:12

erre a szinpadias mozdulatra várt Teljes Amnézia négy teljes éve, határozottan előkapta betárazott puskáját és elkezdte kikeresni a megfelelő passzust a tételsorban a pad alatti arzenálból.
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/

Vissza: “Szeptikus hisztéria széria”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég