Képi képződmények képtelen képei

Egyértelműen nem szöveg. Vagy nem nagyon... :D

Moderátor: Adél

Avatar
Jupiter
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1512
Csatlakozott: 2007.03.19. 22:28
Tartózkodási hely: Ascendensen

HozzászólásSzerző: Jupiter » 2007.04.22. 16:08

Tirág írta:Meg hoztam egy mosogatógépet is, hogy segítsen a Miccinek:


Kép


Micsoda...ha jól látom abban a vízben ül, amiben mosogat.
Vagy ne legyek finnyás? :stick3:[/quote]

Drága Tirág!
Pasiból van a lelkem. Mióta gyűjtögetem a képeket, vannak külön kedvenceim. Ilyen a Férfiak c. gyűjteményem, amiben ollan pasik vannak... mint ez is! :lol: :lol: :lol:
Egyébként, ha mosogatóban mosogat, nem el kell mosogatni utána? :lol: :lol: :lol:
Vagyok aki vagyok.
Avatar
Mahar Aia
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2007.03.19. 15:34
Tartózkodási hely: München

HozzászólásSzerző: Mahar Aia » 2007.04.23. 07:36

[quote="Trilox"]Sérv? Neeee.... :D :D :D

Most megyek és megnézem, hogy léteznek-e edzhető here-izmok.

Izé... :oops: a neten nézem meg. :D:D:D


Adél, remélem tájékoztatsz minket a kutatási eredményeidröl :smt043
ÉVA
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2007.04.23. 08:06

Mahar Aia írta:
Trilox írta:Sérv? Neeee.... :D :D :D

Most megyek és megnézem, hogy léteznek-e edzhető here-izmok.

Izé... :oops: a neten nézem meg. :D:D:D


Adél, remélem tájékoztatsz minket a kutatási eredményeidröl :smt043



Megtaláltam a megoldást!:

A combhajlatban elhelyezkedő herecsatornában a hasüreg belsejéből fut a heréhez az ondózsinór, és mellette a cremaster izom. Ha a herecsatorna kissé tágabb, hideg hatására vagy ijedtség kapcsán az izom összehúzódik, és a here felhúzódik a hasüregbe. Ez enyhe simogatással is kiváltható.
Iszonyatos sokat kellett neki simogatni, hogy a rengeteg izommunkától ennyire megerősödjön... :smt082
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Jupiter
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1512
Csatlakozott: 2007.03.19. 22:28
Tartózkodási hely: Ascendensen

HozzászólásSzerző: Jupiter » 2007.04.23. 10:46

Trilox írta:
Mahar Aia írta:
Trilox írta:Sérv? Neeee.... :D :D :D

Most megyek és megnézem, hogy léteznek-e edzhető here-izmok.

Izé... :oops: a neten nézem meg. :D:D:D


Adél, remélem tájékoztatsz minket a kutatási eredményeidröl :smt043



Megtaláltam a megoldást!:

A combhajlatban elhelyezkedő herecsatornában a hasüreg belsejéből fut a heréhez az ondózsinór, és mellette a cremaster izom. Ha a herecsatorna kissé tágabb, hideg hatására vagy ijedtség kapcsán az izom összehúzódik, és a here felhúzódik a hasüregbe. Ez enyhe simogatással is kiváltható.
Iszonyatos sokat kellett neki simogatni, hogy a rengeteg izommunkától ennyire megerősödjön... :smt082


Nekem fiaim vannak, ráadásul nőből vagyok... szóval, hol van a kukaca (mert másnak nem nagyon nevezném). Én nem látom. Lehet, hogy anatómiai tanulmányaim hiányosak (csak 1 éveig tanultuk a suliban), de úgy tudom, hogy a férfi nemiszerv nemcsak heréből áll... :lol: :lol: :lol:
Vagyok aki vagyok.
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2007.04.23. 11:08

Jupiter írta:
Trilox írta:
Mahar Aia írta:
Trilox írta:Sérv? Neeee.... :D :D :D

Most megyek és megnézem, hogy léteznek-e edzhető here-izmok.

Izé... :oops: a neten nézem meg. :D:D:D


Adél, remélem tájékoztatsz minket a kutatási eredményeidröl :smt043



Megtaláltam a megoldást!:

A combhajlatban elhelyezkedő herecsatornában a hasüreg belsejéből fut a heréhez az ondózsinór, és mellette a cremaster izom. Ha a herecsatorna kissé tágabb, hideg hatására vagy ijedtség kapcsán az izom összehúzódik, és a here felhúzódik a hasüregbe. Ez enyhe simogatással is kiváltható.
Iszonyatos sokat kellett neki simogatni, hogy a rengeteg izommunkától ennyire megerősödjön... :smt082


Nekem fiaim vannak, ráadásul nőből vagyok... szóval, hol van a kukaca (mert másnak nem nagyon nevezném). Én nem látom. Lehet, hogy anatómiai tanulmányaim hiányosak (csak 1 éveig tanultuk a suliban), de úgy tudom, hogy a férfi nemiszerv nemcsak heréből áll... :lol: :lol: :lol:


Oljan egy kis kukacos vagy te megmár, na!
Mer ugye... amiről te beszélsz az nyilvánvalóan megbúvik óvatosan a két irdatlanra izmozott golyócska árnyékában.
Engemet nem igazán izgat fel egy ilyen gödrösre gyúrt ember, viszont a nadrágjába rejtett képződmények felkeltették Dr. Fiala Butélia érdeklődését.
Nyilvánvaló, hogy a koronaékszerek között a jogar elkallódott valahol.:D:D
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
vén banya
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1833
Csatlakozott: 2007.03.20. 07:06

HozzászólásSzerző: vén banya » 2007.04.23. 13:14

Trilox írta:
Jupiter írta:
Trilox írta:
Mahar Aia írta:
Trilox írta:Sérv? Neeee.... :D :D :D Oljan egy kis kukacos vagy te megmár, na!Mer ugye... amiről te beszélsz az nyilvánvalóan megbúvik óvatosan a két irdatlanra izmozott golyócska árnyékában.
Engemet nem igazán izgat fel egy ilyen gödrösre gyúrt ember, viszont a nadrágjába rejtett képződmények felkeltették Dr. Fiala Butélia érdeklődését.Nyilvánvaló, hogy a koronaékszerek között a jogar elkallódott valahol.:D:D


Ne aggódj , de ne is reménykedj Hercegnő,...majd ha a pacsirtái kisebbek lesznek, a jogar is előkerül :roll: és tüzelni is fog tudni :smt068
A mosoly melyet küldesz, visszatér hozzád
(indiai mondás)
vanyu

HozzászólásSzerző: vanyu » 2007.04.30. 09:23

KépNo comment.
Avatar
fodorlnd
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2007.03.27. 17:35
Tartózkodási hely: Lyon

HozzászólásSzerző: fodorlnd » 2007.04.30. 15:39

vanyu írta:KépNo comment.


"Ha a herecsatorna kissé tágabb, hideg hatására vagy ijedtség kapcsán az izom összehúzódik, és a here felhúzódik a hasüregbe. Ez enyhe simogatással is kiváltható."

Na, ezeknek jól felhúzódott!!! Még a kukacukat is magávalrántotta!!! :lol: :lol: :lol:
"Légy kedves másokhoz, mert mindenki nagy csatát vív." (Alexandriai Philo)
Avatar
Malachit Lisa
Görgeteg
Görgeteg
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2007.03.19. 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Malachit Lisa » 2007.05.01. 08:32

Jupiter írta:
Tirág írta:Meg hoztam egy mosogatógépet is, hogy segítsen a Miccinek:


Kép


Micsoda...ha jól látom abban a vízben ül, amiben mosogat.
Vagy ne legyek finnyás? :stick3:


Drága Tirág!
Pasiból van a lelkem. Mióta gyűjtögetem a képeket, vannak külön kedvenceim. Ilyen a Férfiak c. gyűjteményem, amiben ollan pasik vannak... mint ez is! :lol: :lol: :lol:
Egyébként, ha mosogatóban mosogat, nem el kell mosogatni utána? :lol: :lol: :lol:[/quote]

Na de még őt is el kell mosogatni utána , szerintem ! :smt118 :smt118 :smt118 :smt081 :smt081 :smt081 :smt090 :smt090 :smt090
Malachit Lisa
Avatar
Jupiter
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1512
Csatlakozott: 2007.03.19. 22:28
Tartózkodási hely: Ascendensen

HozzászólásSzerző: Jupiter » 2007.05.02. 08:55

Na úgy láccik én vagyok a nagy családi beszerző (Jantra egyébként figyelmeztetett, hogy ne én kezeljem otthon a pénzt, mert kifolyik a kezemből -ha tudná, hogy a párom még "rosszabb"!).
Megtaláltam az idejális megoldást a családi közlekedésre:

Boeing (jutányos áron, a Maléveset beszámították):



Kép

Kép

A belső kialakításról nem tudtam képet beszerezni, mert Bitkép és aztat ez a rendszer nem szereti.

Kép

Az autók:

Kép

Kép

Remélem a géppark megfelelő? :lol: :lol:
Vagyok aki vagyok.
vanyu

HozzászólásSzerző: vanyu » 2007.05.02. 09:50

ezidáig tökéletes,csak kellene még nézni valami kisebb autókat is,ha valaki magánutra menne...Mert azért sophingolni nem lehet batárokkal!Marcsi!Rád biznám a beszerzést mert ez már ugyis megy neked!Kéne legalább 5 kisautó de különböző szinekben!Vanyu
Avatar
Tirág
Görgeteg
Görgeteg
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2007.03.21. 18:19
Tartózkodási hely: A Föld nevű bolygó

HozzászólásSzerző: Tirág » 2007.05.02. 10:34

vanyu írta:ezidáig tökéletes,csak kellene még nézni valami kisebb autókat is,ha valaki magánutra menne...Mert azért sophingolni nem lehet batárokkal!Marcsi!Rád biznám a beszerzést mert ez már ugyis megy neked!Kéne legalább 5 kisautó de különböző szinekben!Vanyu


Szuper az autópark ! Elképzeletem, hogy reggel 7.30-kor megérkezem ezzel a hosszú utóval a munkahelyemre. Szerintem már a városban is feltünést lektene. Erre mifelénk leginkább a bicikli a divat. :smt023
vanyu

HozzászólásSzerző: vanyu » 2007.05.02. 10:37

Tirág!Munkahely csak a VV-ben van!A Virték baromi gazdagok,és nem köll melózni!DDDD
Avatar
Jupiter
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1512
Csatlakozott: 2007.03.19. 22:28
Tartózkodási hely: Ascendensen

HozzászólásSzerző: Jupiter » 2007.05.02. 13:20

vanyu írta:ezidáig tökéletes,csak kellene még nézni valami kisebb autókat is,ha valaki magánutra menne...Mert azért sophingolni nem lehet batárokkal!Marcsi!Rád biznám a beszerzést mert ez már ugyis megy neked!Kéne legalább 5 kisautó de különböző szinekben!Vanyu


Igenis értettem, rajta vagyok az ügyön! Akarom mondani azajutókon! :lol: :lol: :lol:
Vagyok aki vagyok.
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2007.05.02. 17:56

Az én kifinomult ízlésem csak a klasszikus dolgokat kedveli. Klasszikus zene klasszikus autók...

Kép

Most éppen egy klasszikus pasit keresek... :P:P

Mint láthatjátok, az autókból minden napra van egy... :twisted: :twisted:
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...

Vissza: “Kép-ződmények”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég