Füstölgő

És időnként a tréfában nem ismerjük fel a humort (by Belzee - szeptikus)

Moderátor: Adél

Avatar
vén banya
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1833
Csatlakozott: 2007.03.20. 07:06

HozzászólásSzerző: vén banya » 2007.07.20. 11:06

A jövő gyárának csak két alkalmazottja lesz: egy ember és egy kutya. Az ember dolga az lesz, hogy etesse a kutyát, a kutyáé pedig az, hogy ne engedje az embert hozzányúlni a berendezésekhez. (Warren Bennis)

Az asszony mindig arról panaszkodik, hogy nem figyelek rá. Vagy valami hasonló... (ismeretlen)

Nem csodálatos, hogy a munkád milyen értéktelen, amikor fizetésemelést kérsz, és milyen értékes, ha szabadnapot? (ismeretlen)

A sikeres vállalkozás 3 ismérve: légy stréber; légy éber; légy héber. (ismeretlen)

A régi lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk. A maiak pedig úgy tudnak inni, mint az apjuk. (ismeretlen)

A mai fiatalság azt hiszi, hogy ha trágárságokkal tűzdeli tele a mondanivalóját, akkor azzal egyénivé válik. Kurva nagyot tévednek a kis gecik ... (ismeretlen)

Kevés vagy, mint legális cigi az ukrán határon!

Minden nő olyan szép, mint egy földre esett angyal, csak az a baj, hogy némelyik az arcára esett. (ismeretlen)

Gyakran idézem magam. Színesebb lesz tőle a beszélgetés. (ismeretlen)

Az a sok szép szőke lány miért festi feketére a haja tövét?

Elmentem lángososnak. Végre egy zsíros állás!

A pénzem 90 százalékát italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam!!! (ismeretlen)

Összehozza, mint lottóötös a rokonságot.

Sosem gondoltam volna, hogy a bank egy vidám munkahely. Először csak kedvesen mosolyogtak, aztán mikor meghallották mennyi hitelt szeretnék felvenni, kitört a röhögés. (ismeretlen)

Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé.
A mosoly melyet küldesz, visszatér hozzád
(indiai mondás)
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2007.08.02. 14:02

szintén közmondás lassanként:
végre nem fémel senki a fórumunkban!-mindenki offol!
:wink: :twisted: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/

Vissza: “Humorban nem ismerünk tréfát”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég