Kapcsolatok a neten... nickkel

Szerep? Játék? Őszinteség?
avagy
A kapcsolatok értelme, feladata és veszélyei a neten.
Zilla pszichologizáló rovata.

Moderátor: Adél

balamber
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.10.31. 20:10

HozzászólásSzerző: balamber » 2006.10.31. 20:21

Nekem ha jól emléxem, kb 2szer volt ilyen fajta randim, és mindkettő kudarcba fulladt, nagyon nagyot csalódtam mikor megláttam a kolleganőt, hogy milyen a kinézete úgymond.
Pedig előtte mind2vel telefonon beszéltünk többször, de nem az volt a hatás, mint amire számítottam az auditív élmények tükrében...
Sőt. Sokkal-sokkal rosszabb. Én nem tudom ajánlani, de ismerek olyat, akinek onnan van a férje, meg azóta már gyerekük is...
Ki tudhatja, nem?
:wink:
---====balamber====---
webdesign smink
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.10.31. 21:11

DAnna írta:
Trilox írta:Figyeld meg egy csoport bemutatkozásnál (a társadalmilag elfogadott normákhoz alkalmazkodva), mit mondunk el magunkról. Társadalmi szinten azzal azonosítjuk magunkat. Nevünk, korunk, foglalkozásunk és családi állapotunk. Ezzel már meg is teremtettük a skatulát saját magunk számára! :DDD ( félelmetesen működik a mátrix. :D)


Éppen ebből a mátrixból kellene kitörni egy kis gondolkodással, éberséggel.

Elzárkózás?
Nos, én játszom egy-két RPGs fórumon. Egy időben eljártam talikra. Most már kategorikusan ellenzem például ezeket, mert szétrombolták a játékot egy csomó helyen. Hogyan? Megismerték a karakter mögött lévő usert és képtelenek tőle elvonatkoztatni. Ez lehet a user szempontjából pozitiv vagy negativ is.
Van a "Viktor"-os helyzet, amikor az illető bármit megtehet, még azért is lihegés jár neki, amiért másnak oltás. Mért? Mert talin (vagy akár MSNen) megengedett egy-két sikamlós viccet, amitől a hölgyeknek benedvesedet az uraknak emg felállt, vagy fizetett egy kört, vagy... és ettől kezdve bármit irhat, ő az isten, akinek a "köréhez tartozni valami".

De a többség annyira nem használja a saját eszét, és emiatt annyira befolyásolható, hogy ez a módi, ez a nyerő stratégia.
Hogy mit nyer az illető? Igazából semmit, csak pár értéktelen barátságnak tűnő valamit, de mivel ő maga sem tartalmaz mélységeket, amikkel ennek a felszinességét megértené, igy ez neki jó igy.

Ettől egyszerűen undorodom.


Na, végre ideértem, hogy válaszoljak nagy sokára.
Ismerem ezt a szexpoénos feelinget. Baromira. Próbáltam is. Simán benyal a társaság bármit ha a nőtagok feltételezik, hogy fiú vagy és ráálsz a szexvonalra. Nagyon taulságos kaland. És nagyon undorító. Mármint ilyesmit hazudni. :? :oops:
Viszont... nagyon őszintén. Én is szívesebben veszem ha több fiú van a társaságban mint ahány lány. És nagyon kellemes amikor alkalom adtán van egy-két szexi beszólás. Mondom egy, kettő. Alkalom adtán. :)

Te! Ez a "Viktoros" kifejezés ez honnan jön neked?
Teljesen ledöbbentem. mert amikor olvastam éppen két másik fórumon sápitoztak a csajok valami "Viktor" után. Mindenhol más Viktor volt a sápitozás oka. Idemenekültem erre itt is Viktor. Már-már égi jelnek vettem, hogy nekem is be kéne szereznem valami Viktort és beállni az epekedést főműsoridőben űzők népes táborába. :D:D

Mesélsz, hogy mit játszotok és hogyan?
Itt olyan irogatós játékok szoktak összejönni mint amit olvashatsz is a padláson.
http://www.padlas.hu/szerepjatek.html
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.10.31. 21:17

balamber írta:Nekem ha jól emléxem, kb 2szer volt ilyen fajta randim, és mindkettő kudarcba fulladt, nagyon nagyot csalódtam mikor megláttam a kolleganőt, hogy milyen a kinézete úgymond.
Pedig előtte mind2vel telefonon beszéltünk többször, de nem az volt a hatás, mint amire számítottam az auditív élmények tükrében...
Sőt. Sokkal-sokkal rosszabb. Én nem tudom ajánlani, de ismerek olyat, akinek onnan van a férje, meg azóta már gyerekük is...
Ki tudhatja, nem?
:wink:


Balamber! Elbizonytalanítottál. Nem élhetek tovább kétségek közepette! :DTe fiú vagy vagy lány?

Mindenki!
Illik a neten a másik nemét megkérdezni?

Most mondhatnám, hogy tökmindegy Balamber mit válaszol.
De valójában nem.

Itt derül ki, hogy hogyan is működünk. Teeeljesen tele vagyunk előítéletekkel. Anyám! De sok dolgom van még! :D:D
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.01. 18:50

Trilox írta:
balamber írta:Nekem ha jól emléxem, kb 2szer volt ilyen fajta randim, és mindkettő kudarcba fulladt, nagyon nagyot csalódtam mikor megláttam a kolleganőt, hogy milyen a kinézete úgymond.
Pedig előtte mind2vel telefonon beszéltünk többször, de nem az volt a hatás, mint amire számítottam az auditív élmények tükrében...
Sőt. Sokkal-sokkal rosszabb. Én nem tudom ajánlani, de ismerek olyat, akinek onnan van a férje, meg azóta már gyerekük is...
Ki tudhatja, nem?
:wink:


Balamber! Elbizonytalanítottál. Nem élhetek tovább kétségek közepette! :DTe fiú vagy vagy lány?

Mindenki!
Illik a neten a másik nemét megkérdezni?

Most mondhatnám, hogy tökmindegy Balamber mit válaszol.
De valójában nem.

Itt derül ki, hogy hogyan is működünk. Teeeljesen tele vagyunk előítéletekkel. Anyám! De sok dolgom van még! :D:D


Anyu :!: :arrow: tudhatnád hogy ez a titok a :wtf: megosztása adja a netes kapcsolatok alapját :D addig csak a :smt024 a gépet látja a nick mögött is :? de amint a nemi hovatartozás tisztázva előpattan a megoldás :smt031 :smt023 és nemcsak egy robotként kezeli :smt032 a nicket a user :beer2:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
DAnna
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.10.12. 10:45
Tartózkodási hely: gépnél
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: DAnna » 2006.11.14. 21:51

A Viktort én is csak úgy olvastam valahol, azt hiszem itt is többek között. Elég újkeletű, de több rétege is lehetséges a jelentéstartalomnak. Az egyik a név jelentése. A "Viktorok" amolyan "nekem mindig nyernem kell, mert mindent versenynek veszek, még azt is ami nem az" szerűek. A Viktorok mindig Viktorkodnak, és könnyen nyernek főleg olyankor, amikor a másikak, akik ellen játszanak, nem is játszmának tekintik a dolgot, és eléggé meglepődnek az első pofonok éreztén, ahogy VIktorunk beszáll a képzeletbeli ringjébe. Az, hogy ez a leirás korunk egyik "nagy" Viktorjára eléggé rápasszol azt hiszem már csak hab volt a tortán, hogy a szólás elterjedjen. (Elnézést, ha valaki esetleg kedvelné az illetőt.) Legalábbis nekem ez a tippem a dologgal kapcsolatban. Persze lehet, hogy tévedek. :P

Ami a más nemi identitással nyomulás tapasztalatait illeti, nos nem csak nőknek férfiként van ilyen tapasztalatuk. Van két férfi ismerősöm, akik kipróbálták az ellenkezőjét. Férfiként női karaktert, avagy karatereket inditva az RPG játék csetén is nőként jelentek meg. Mellesleg férfiként női karatert vinni egy RPGben amúgy is sok macsó lelkű játékostársból hoz elő nem odaillő viselkedést, szóval első godnolatra akár jó ötletnek is tűnhetett. De biza ők is ugyanigy megundorodtak a tapasztalaiktól.

Mellesleg már nem játszom. Egyszerűen annyira eluralkodott ez a fajta Viktoros, nemi nyalizós, az IC játékot háttérbe szoritó offolós nem tudom mi a legtöbb fórumos RPGn, amit ismerek, hogy egyszerűen elveszi a játék örömét. És azt láttam meg, hogy nagy a userbeli átfedés. Mindenhol ugyanazok nyomulnak, és nyomják le magát a játékot ezzé a posvánnyá. Evvan. :S
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.14. 22:30

DAnna írta:A Viktort én is csak úgy olvastam valahol, azt hiszem itt is többek között. Elég újkeletű, de több rétege is lehetséges a jelentéstartalomnak. Az egyik a név jelentése. A "Viktorok" amolyan "nekem mindig nyernem kell, mert mindent versenynek veszek, még azt is ami nem az" szerűek. A Viktorok mindig Viktorkodnak, és könnyen nyernek főleg olyankor, amikor a másikak, akik ellen játszanak, nem is játszmának tekintik a dolgot, és eléggé meglepődnek az első pofonok éreztén, ahogy VIktorunk beszáll a képzeletbeli ringjébe. Az, hogy ez a leirás korunk egyik "nagy" Viktorjára eléggé rápasszol azt hiszem már csak hab volt a tortán, hogy a szólás elterjedjen. (Elnézést, ha valaki esetleg kedvelné az illetőt.) Legalábbis nekem ez a tippem a dologgal kapcsolatban. Persze lehet, hogy tévedek. :P

Ami a más nemi identitással nyomulás tapasztalatait illeti, nos nem csak nőknek férfiként van ilyen tapasztalatuk. Van két férfi ismerősöm, akik kipróbálták az ellenkezőjét. Férfiként női karaktert, avagy karatereket inditva az RPG játék csetén is nőként jelentek meg. Mellesleg férfiként női karatert vinni egy RPGben amúgy is sok macsó lelkű játékostársból hoz elő nem odaillő viselkedést, szóval első godnolatra akár jó ötletnek is tűnhetett. De biza ők is ugyanigy megundorodtak a tapasztalaiktól.

Mellesleg már nem játszom. Egyszerűen annyira eluralkodott ez a fajta Viktoros, nemi nyalizós, az IC játékot háttérbe szoritó offolós nem tudom mi a legtöbb fórumos RPGn, amit ismerek, hogy egyszerűen elveszi a játék örömét. És azt láttam meg, hogy nagy a userbeli átfedés. Mindenhol ugyanazok nyomulnak, és nyomják le magát a játékot ezzé a posvánnyá. Evvan. :S


ez OK de minállunk (MacDragon, exKaraván) külön topic van az off-olásra
a nemiség kérdése fontos és a kor kérdése is továbbá a faj és a kaszt is, ezek közzül a nemiség az egyettlen ami összébb hozza a karaktereket, az összes többi széthúzó tényező inkább az RPG-ben közös clan-nak túrós a háta alapon mert az előmenetel kihalásos alapon van :wink: a másik nem szerepébe bújni igaz hogy vicces egy darabig de nem életút játék az biztos,
a nick ezért jó ha androgin (csak hogy érintsem a topic-témát is :) a karakterek heroikus gondolkodásuk miatt pedig mindíg machók :arrow:
Dixlexikon írta: "Macho Women with gun's"-címmel jelent meg szerepjáték a '90-es években aminek a magyar példányai "Bögyös Bigék Big-gun-nal" volt a címe(kb. 3gépelt oldal a szabálykönyv és a világleírás, kiegészítése pedig a Pamela Anderson életrajz és az Acapulco akciócsoport forgatókönyvei
ja hogy ezt is csak kamasz fiúk játszották? na igen...

A 10 legjellemzőbb dolog, amiből kiderül, hogy a JM-ed Férfi...
A kalandban több térkép van, mint a Nemzeti Térképészeti Társaságnál.

A parti állandóan 180 centis hosszúkardokat talál.

Női karaktered még véletlenül sem talál hasat vagy lábat eltakaró vértet.

Az egyetlen hely, ahol a női karaktered megfürödhet, mindig gyönyörű hegyi patak mindenféle takarás nélkül.

Egyik NJK sem említi soka a rettegett "házasság" szót.

Minden hónapban egy hétig a partinak további dobásokat kell tennie véletlen szörnyre, amiatt, amit a DM "a női karakter misztikus rendszeres gyengélkedésének" hív.

Minden útbaeső fogadóban csak barátságos felszolgálónők vannak, és hiányos öltözékű táncosnők szerepelnek minden olyan lakomán, amire a parti meghívást kapott.

A JM kedvenc női NJK-ja Tiffany Úrnő, aki a helyi bordélyházat vezeti.

Nincs olyan női NJK 25 év fölött, akit nem "félelmetes banya"-ként emleget.

Soha nem találtok egy fenyegetett, vagy tehetetlen férfit.

A 10 legjellemzőbb dolog, amiből kiderül, hogy a JM-ed Nő...
Teljes részletességgel leírja, hogy milyen ronda a berendezés, és mekkora kosz van a föld alatti járatokban.

Dob arra, hogy a karaktered ballábbal kelt-e fel ma.

A térképei soha sincsenek rendesen tájolva.

Minden barlangban van fürdőszoba.

A játékosok kidumálhatják magukat a harcból.

A női NJK-k mást is tudnak, mint felszolgálni, és az asztal tetején táncolni.

Minden gonosz férfi NJK szexista disznó, és minden hősies férfi NJK érzékeny feminista.

A szerelmeskedő férfi JK-knak dobniuk kell nemi betegség elkapása ellen, és 9 hónap elteltével gyerektartásra kötelezhetik őket.

Minden hónapban egyszer a kaland igazán halálos szokott lenni.

Léteznek a világban olyan női uralkodók, akik nem feketetündék.

A 10 legfontosabb ok arra, hogy miért nincs több női ősmágus az ADND világában...
Hát persze, _csúcsos_ süvegek, varázslói _botok_, Csodák Varázs_vesszeje_, és Hadvezéri Varázs_pálca_?!

Mindenki úgy gondolja, hogy a "varázsló" és "mágus" hímnemű szavak, és a női megfelelőjük nem annyira menő.

Ha mégegy férfi kalandozótól meghallják, hogy hogy "Biztos vagy benne hogy a "witch" (boszorkány) w-vel keződik?" sikítani fognak. [megj: "bitch"="kurva"]

A helyi földbirtokos állandóan arra kéri őket, mondjanak egy maradandó illúzió ráncfelvarrást a feleségükre.

Rendszeresen meghívást kapnak a helyi varázslócéh "Nedves Köpeny" estjeire.

Belefáradtak, hogy a férfi kollégáik állandóan Pamela Anderson alakú gólemeket készítenek.

Akárhányszor "Harci Düh" varázslatot alkalmaznak, valami okostojás mindig megkérdezi, éppen a "nehéz napjaik" vannak-e.

A JM sohasem küld megkisértésükre incubus-okat (hím ördög), holott a férfi kollégáikat rendszeresen succubus-ok (csábító női ördögök) kisértik.

A helyi fődruida mindig megpróbálja őket fagyöngy alatt sarokba szorítani.

Túlságosan sok magasszintű varázslat fő anyagi komponense a túlzott mértékű tesztoszteron.

A 10 leggyakoribb ismerkedőszöveg játékos srácoktól játékos lányoknak...
"Lány vagy? És játszol?!"

(játék közben) "Majd én megvédelek!" (az őslícs elé állva)

"Figyelj, megmutatom a 36. szintű lovagomat. Mindjárt hozom a karakterlapot, várj meg itt!"

"A játék nálam lesz. Este héttől körülbelül... akármeddig."

"Biztosan tudsz segíteni kifesteni a női miniatúráimat. Soha nem tudom rendesen árnyékolni a mellek alatt."

A játékban, a srác egy férfi karakterrel játszik, és egy női játékossal flörtöl, akinek szintén férfi karaktere van. Amikor egy Nemváltó Övet találnak, a fiú karaktere gondolkodás nélkül felveszi.

"Ó, hát persze, hiszek a női játékosok egyenjogúságában!" (miközben megpróbál a könyvek mögé bújni, hogy elrejtse a "Meztelen Amazon" pólóját.

"Jé, pont úgy nézel ki, mint Lara Croft!"

Első találkozáskor nem szól semmit, de amikor legközelebb látod, megfürdött, megmosta a fogát, és nincsenek pecsétek a pólóján.

"Az én karakterem Aphroditét imádja, és a tiéd?"

A 10 leggyakoribb ismerkedőszöveg játékos lányoktól játékos srácoknak...
10-01. "Szia!"(és ennyi elég is :twisted: )
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
DAnna
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.10.12. 10:45
Tartózkodási hely: gépnél
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: DAnna » 2006.11.15. 08:27

Ne hidd, hogy máshol nem találták fel az OFF topicot...
Nem az a gond, hogy OFFot irnakj az ICbe, hanem, hogy a Viktorok és Viktóriák számára az IC játék is arról szól, hogy ki a hatalmasabb, és nem tudják szétválasztani az IC játékot az IRL valóságtól, főleg, mivel ők nem tudják mi az a JÁTÉK. Szóval az IC játékot felhasználják arra, hogy IRL szexpartnert szerezzenek, és egyéb előnyöket érjenek el, és az OFF lehetőségeket meg arra, hogy az IC játék torzitásával abba az irányba tereljék, kélnyzseritség az IC szálat, amerre ők akarják.

Simán lehet életutat játszani másik nemű karival. Nekem rengeteg olyan karaterem van, ami ellenkező nemű, és hosszan játszom vele, megházasodik, gyereke születik...

Bár mára már mivel nem játszom egy jó másfél hónapja már mind elhalt bennem, lassan megszünnek létezni.
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.15. 15:26

DAnna írta:Ne hidd, hogy máshol nem találták fel az OFF topicot...
Nem az a gond, hogy OFFot irnakj az ICbe, hanem, hogy a Viktorok és Viktóriák számára az IC játék is arról szól, hogy ki a hatalmasabb, és nem tudják szétválasztani az IC játékot az IRL valóságtól, főleg, mivel ők nem tudják mi az a JÁTÉK. Szóval az IC játékot felhasználják arra, hogy IRL szexpartnert szerezzenek, és egyéb előnyöket érjenek el, és az OFF lehetőségeket meg arra, hogy az IC játék torzitásával abba az irányba tereljék, kélnyzseritség az IC szálat, amerre ők akarják.

Simán lehet életutat játszani másik nemű karival. Nekem rengeteg olyan karaterem van, ami ellenkező nemű, és hosszan játszom vele, megházasodik, gyereke születik...

Bár mára már mivel nem játszom egy jó másfél hónapja már mind elhalt bennem, lassan megszünnek létezni.
igaz
én a kedvenc karimmal asztal és pizza mellett 12 éve játszom, most született meg az első gyereke az első feleségétől akit szintén én alakítok és veszekednem is kell néha a munka és család egyensúlya miatt,
a hálószoba meg így még mindíg magánügy(2Necromanta=1pár :twisted: )
állunk minden játékosnak ezért van több karija(3-8) akik ellátnak Njk teendőket is így sosem pihen a játékos
kocka nélküli a játék bár a MÁGUS világ az alapja de a 19.-ik szintű boszimesteremnek 3.-ik szintű a FŐNÖKE és még mindíg nem tudom (4-év után!) hogy harc vagy kardművész e a csákó. És ez így is van rendjén, nem harcolni vagyunk egymás ellen , hanem együttműködni :D :ok1:
as karakterek nem halnak meg csak céljaik változnak és a környezetet kell megváltoztatni, énnekem volt hogy fél évig állt a "Belzenrupperem" de csak az új csapat adta meg azt hogy ki tudjak törni a saját végzetem karmai közzül, de mindíg a csúcson kellett kiszálnom és nem a szörny előtt 2lépéssel erre büszke vagyok :twisted:
a hentelés megöli a szerepjátékot és amikor rájön a gyakás a party-ra akkor lépek, mert az örömöt nem a tápolás adja (minek megőlni az ellent, amikor az már felfedte igaz arcát? -ebből még előny is származhat- ezért a diplomatikus "jáccuk le élőszóban öccsém' " amúgy meg minden kapcsolatban van rivalizálás és mint tudjuk:
S.A.M.O. írta:minden csvargó volt egyszer nagymenő

szóval mindíg jön egy nagyobb szebb erősseb okosabb aki hazavághat akár, de a kincset mindíg a paraszt legkissebb fia viszi haza :wink:
Kép
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2007.01.23. 13:34

Kamarás Klára:
Búcsú e-mailben

Nem ismerlek,
és nem tudom milyen
barát vagy. Talán idegen
számodra minden gondolat,
de készen állsz, hogy befogadd,
ha néhány percre még figyelmedet
magamra tudom vonni,
mint képeslap, vagy furcsa régi holmi,
padlás porában talált ócskaság.
Hihetetlen számomra e világ!
Még most is... most,
hogy búcsúzkodni kéne,
megtorpanok.
Templomajtóban fordul így a néne:
keresztet vet, térdet hajt, visszapillant,
Istent, vagy angyalt keres, mely elillant...
Most hogy jön ez ide?
Hiszen tudod!
Vagy nem érzel egy csöpp áhitatot
minden búcsúnál, minden eltűnésnél?
Évekig minden nap levéltömeg,
aztán egyszerre elfelejtenek.
Ha akarod, vagy akarom,
a címem megváltoztatom.
Nincs könnyes búcsú, nincs harag,
nem is voltál,
mégis elhagytalak.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2007.02.26. 19:13

:idea: :!: :arrow: Észrevettétek mióta mindeni magában beszél itt a kávézóban azóta senki sem reagál rá :?:

Kép
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
pitypang
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.03.05. 16:59
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kapcsolatom a neten a nickkel

HozzászólásSzerző: pitypang » 2007.03.06. 17:16

Vackor hangzása miatt tetszik.
A piypang gyógyszeralapanyag, étek (saláta), jókedvet és kiirthatatlanságot kommunikál.
A férfi a nap, a nő a hold. A hold kering napja körül, felnéz rá, el- és befogadja fényét, érzelmi biztonságot áramoltat neki néma jelenlétével is.
Innen a nickem, saját névválasztás. Anyakönyvezhetnének így! :smt045
A neten mindenütt ezen a néven élek - vagy csak Holdinával.
Kromes Csilla ChiliBors
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2007.03.07. 14:47

Kép
Ezekszerint észrevettem...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
ChiliBors
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.09.03. 23:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

:) :D

HozzászólásSzerző: ChiliBors » 2009.09.15. 22:20

ChiliBors lettem:sosem engedhetem meg magamnak, hogy ne legyek erős és néha csípős is, ha kell. :) :D A Chilit a chilis csoki adta, a Borsot az egyik legkedvesebb Ismerősöm. :) :D
ChiliBors
"Sose fuss olyan szekér után, amelyen ülsz!"
"Egy gödör ásását leszámítva kevés dolog van, amit rögtön legfelül lehet elkezdeni." (H. Lorayne)
krampal
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.07.29. 10:06

Re: Kapcsolatok a neten... nickkel

HozzászólásSzerző: krampal » 2009.10.12. 16:22

szerintem a neten való ismerkedésnek azért nincs semmi értelme mert csak szavakbol nem tudod megismerni az embert... és a veszélyeit nem is kell h említsem. nincs biztosíték arra h akivel beszélsz az az aki...

Vissza: “Kapcsolatok a neten... nickkel”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég