foto, gépgrafika, rajz, és ami látható

Versek, írások, rajzok és bármi amit a fórumozók maguk alkottak és mindenki örömére (vagy bánatára :)) közzé teszik

Moderátor: Adél

Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.07.25. 23:28

Trilox írta:Miről beszél professzor úr?
ZH-t írunk? Mikor? Miből? :D:D:D:D
Pót-ZH időpontja?

Én sem nem tudom miféle gyűjtemény ez. Egyébként is hadi ballábbal álltam a műtörihez, ugyanis a mi tanárnőnk valahogy mindig sikeresen visszakanyarodott az Olasz reneszánszhoz. Az volt a kedvence, na! :D
Belzee közbevágva írta:Az enyémnek Egyiptom volt a mindene a legtöbben csak az újbirodalom végéig jutottak el nálla több év alatt is
Szóval, szabad a gazda professzor úr!

a múlt héten kaptam meg egy felsőoktatásból papítr kapott kollegínától hogy az amatörizmus veszélyes a kultúrára és aztán kiderült rám goldolt a potenciális veszélyforrás alatt!
Megtisztelő hogy a maga 80-150 Db festményével az utóbbi 10 évben mióta felvették a fősuliba , diplomot kapott és végre volt 1 kiállítása Szakértővé vált+ ő az elit
én nekem nincs diplomám csak egy szenilis nagymamám!
de volt az utóbbi 10 év alatt 30 kiállításom, megélek a képeimbő, ha nehezen is néha mert a lustaság nállam is az úr,
Mert bár felül a Gálya,
s alul csak gyűllik a sok számla,
azért Nem csak a Művész-Úr...
ja és évente 200 képet alkotok, amiből nem csak selejtezni lehet hanem tanulni is mert hiába hivatkozott az oktatóira és a képzésére ahhoz Ő is kellett volna nem csak a véleménye
én nem szeretem a hibákat keresni egy képen én a miérteket akarom felkutatni
Képés a válaszaimat felmutatni ha megérrettek szerintem 1 új kiállításra :twisted:
na végre kipanaszkodtam magam Tanult kolleginám, földim, kortársam etc. kicsinyes nagyképűségén, melyet egy felsőoktatási papír adott a szájába
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.07.25. 23:52

Jól van na!

Gondolj bele... milye van egy frissen főiskolát végzettnek?
van
1. nagy mellénye, (ráragasztva a friss diploma)
2. semmi gyakorlata
3. rengeteg félelme, hogy mi is lesz majd most mindjárt vele... :D


Valójában nem tudlak mivel vígasztalni.
Hülye a csaj és kész.
Gondolj bele. Az én egyik kedvencem G. Klimt. Néha még nekem is forog a gyomrom a sok aranytól meg színtől és a romantikus-szürreális-végzetes-misztikus megfogalmazásaitól. Mégis szeretem.
Van akinek rémgiccs.
És van aki csak a maszturbáló nőkről készült sorozatát ismeri.. (:) ami meg kicsit olyan, mintha T. Lotreck csinálta volna)

Most így belegondoltam...
valamennyi fősulit végzett festő ismerősöm elég nagyképű.
Lehet, hogy ezt külön oktatják?
Szerinted van belőle posztgraduális képzés? :D:D
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.07.26. 00:39

a képzős diplomokat valahol megértem, bementek felvételire 300-an az adott napokon és a vizsláztató azt mondta : "csak egy maradhat"
lediplomáztak és az élet is azt mutatja nekik továbbra is "csak egy maradhat"
rém kínos azt hinni hogy telített a piac
amikor az emberek nagyrészének soha sem lessz festmény a falán,és nem azért mert nem szeretne...

nade erről egy Kondor Béla adoma jut az eszembe:
a '60-as években kiengedték egy nemzetközi kiállítás és vássárra Nyúyorkba, a kiállítás szervezője megkérdezte tőlle mennyit akar a képekért kapni amiket kiállít, erre a válasza a következő volt
-Ott a másik oldalon van Dali nálla 10* jobban rajzolok és festek, tehát legalább az egytizedét szeretném kapni annak amit őneki ajállott...

valami illyen ez a mi kis filmes szakmánk...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Fenio
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.05.15. 16:15
Tartózkodási hely: Gyor

HozzászólásSzerző: Fenio » 2006.09.04. 18:12

▒▓█╠╣LL۞█▓▒
Kis-Iván Csaba

Vissza: “Mű-hely”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég