Előző életed...

Csillagokról, csillagjegyekről – komolyan, komolytalanul

Moderátor: Adél

Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

Előző életed...

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.02.20. 17:24

Ha nem tudtad volna, most jóóóóól megmondják neked. Vagy hasonló. :lol: :lol: :lol:

http://www.jegyzetek.hu/pastlife.php
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.02.21. 08:02

:lol: :lol: :lol:

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Egyiptom területén születtél Krisztus után 1075 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, bányász, temetkezési vállalkozó lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Hatalmas energiákkal rendelkező személy, jó tervező és szervező képességekkel. Ha kukás voltál, akkor csakis brigádvezető lehettél.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Kötelességed, hogy megtanulj megérteni másokat, és hogy emelt fővel már vedd az élet nehézségeit. Segíts másokon, hogy ők is megtalálják a boldogságot.


Az érdekes... "hogy ők IS megtalálják a boldogságot". :D ezek szerint én már megtaláltam. Szuper! Biztos itt van ha mondják, csak valahova elhánytam a sok limlom között. :D :D:D

Egyiptom valóban a kedvencem :D Eddig azt gondoltam, "csak úgy" de most már... tudom, hogy az előző - hullamosó - életem miatt. :lol: :lol:

Viszont...
http://www.sg.hu/cikkek/57223/nyugodjon_kornyezetbarat_bekeben
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Lancet
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2007.03.19. 15:17
Tartózkodási hely: mikor merre

HozzászólásSzerző: Lancet » 2008.02.21. 08:04

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Dél-Anglia területén születtél Krisztus után 450 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, könyvtáros, pap, törzsi ereklyék örzője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Az igazság és a bölcsesség keresője. Talán megláttad a következő életeidet. Mások idealistának tartottak.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy kedves legyél az emberekhez, és megszerezd a megértés és az együttérzés képességét.


Arra vok kíváncsi, hogy kinek ír ilyesmit: Egyszerű parasztember voltál a középkorban, a földet kapáltad egész életedben és ezen kívül nem tettél semmitsem. Egyetlen feladat maradt rád: az, hogy felfogd végre, hogy életlen kapával lassabban megy a munka. :D
" Újra kell kezdeni mindent,
- minden szót újra kimondani.
Újra kezdeni minden ölelést,
- minden szerelmet újra kibontani.
Újra kezdeni minden művet és minden életet,
- kezünket mindenkinek újra odanyújtani."
Avatar
xmeNTor
Mazsola
Mazsola
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.10.22. 08:55
Tartózkodási hely: ITT és MOST

HozzászólásSzerző: xmeNTor » 2008.02.21. 09:23

"Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Dél-kelet Amerika területén születtél Krisztus után 1025 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, szerzetes, méhész, magányos harcos lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Az ilyen emberek mindenben benne vannak, ami új. Szeretted a változásokat, küldönösen a művészetben zenében, konyhaművészetben.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Egy láthatatlan kapcsolat van a materiális és a spirituális világ között. A feladatod, hogy megkeresd, és használd ezt a hidat."


'tazé a konyhaművészet megmaradhatott volna a többi mellett, el bírnám viselni ;> De biztos nagy változások lehettek, valszeg akkor kelhetett ki az ÚJ krumpli...

Meg azé szerencse, hogy nem látni azt a kapcsolatot, nem jutnék el otthonról a munkahelyemre a sok zavaró látható kapcsolattól ;>
"...ido? Mi az hogy arra van ido, amire akarunk? Ha arra volna ido, amire akarnánk, nem lenne ido, mert minek? :) Ido arra van, hogy korlátozzon, hogy ne arra legyen idonk, amire akarjuk..."
Avatar
Csaba
Gombóc
Gombóc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006.10.20. 16:39
Tartózkodási hely: Szügy

HozzászólásSzerző: Csaba » 2008.02.21. 09:50

Tényleg nagyon jó! A nap legjobb vicce!

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Dél-Ausztrália területén születtél Krisztus után 775 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, térképész, aztrológus, csillagász lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Félénk, kényszeres, csendes személy. Tehetséges voltál, de nem tudtál kibontakozni. A környezeted néha különösnek tartott.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Mindig is úgy érezdet, hogy valamelyest másképpen fogod fel a világot. Feladatot, hogy bízz a megérzéseidben ebben az életedben.


Nincs egy képe valakinek egy bumerángos bennszülöttről asztrológus sapkában, amint éppen a kengurú csillagjegyet fürkészi?
A földi élet célja nem a boldogság, hanem a lélek fejlodése.(Szolzsenyicin)
Avatar
Zsiráf
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2007.03.19. 11:08
Tartózkodási hely: az ingán

HozzászólásSzerző: Zsiráf » 2008.02.21. 18:50

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Dél-Kína területén születtél Krisztus után 1325 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, ékszerész, órás lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Kíváncsi, találékony, mindennek a végére jártál, könyvmoly. Drámai tehetség, született színész.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy diszkréciód és racionalitásod fejleszd, majd ezt másoknak is megtanítsd. Az életed boldogabb lesz, ha segítesz másoknak, akik eme racionalitásnak híján vannak.


Meséljetek, miről álmodoztok? :stick1:
(Ugyanitt: vekkeres egyedi fülbevaló megrendelhető. Te nem fogod látni az időt, de ismerkedéshez ideális :smt115 )
Tőled függ, mit érsz el az életben!
Avatar
Fecske
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.01.22. 08:56

HozzászólásSzerző: Fecske » 2008.02.27. 21:07

Én is kíváncsi lettem:

Íme előző életed Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Törökország területén születtél Krisztus után 1350 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, könyvtáros, pap, törzsi ereklyék örzője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Mindig szerettél utazni, nyomozni. Talán detektív vagy kém voltál.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy fejlesztd és terjesztd szellemi öntudatosságod. Találj magadnak egy jó tanárt, és tedd magadévá bölcsességét.
Avatar
Hermész
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2007.07.13. 11:06

HozzászólásSzerző: Hermész » 2008.02.28. 07:51

Hát akkor én hülyén halok meg. Nem tudom és nem is akarom tudni, hogy ki voltam, mit tettem... én a jelenlegire koncentrálok, mert sokra nem megyek avval, ha azon filozofálok, hogy mi lehetett az előző. Tök mindegy.

Egyébként éppen egy buliban beszélgettem egy baráttal, mikor kifejtette, hogy ő a 6. életét éli, a férje a 9.-et, a lánya a 7.-et, a fia a 3.-at.
És mindez úgy hangzott, mintha verseny lenne.
Tőlem is megkérdezte, hogy hanyadik életemet töltöm itt. Mondtam, hogy a kétszázadikat. Kifejtette, hogy azt nem lehet, mert annyit nem vagyunk itt e földön.

Én azt gondolom, hogy mindenegyes pillanat, amit az előző életekben való kotorászással töltünk, a jelenünket kurtítja... és nem visz előre... mondhatnám úgy is, hogy felesleges időpocsékolás.
Ha ugyanezt az energiát a jelen megélésére használnák, sokkal kreatívabb lenne... "teremtőbb". :smt032


Bár lehet, hogy csak a Nílus menti földműves ecccccerűsége pofázik most belőlem... :lol: :lol:
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye...
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.02.28. 07:57

Hermész írta:Hát akkor én hülyén halok meg. Nem tudom és nem is akarom tudni, hogy ki voltam, mit tettem... én a jelenlegire koncentrálok, mert sokra nem megyek avval, ha azon filozofálok, hogy mi lehetett az előző. Tök mindegy.

Egyébként éppen egy buliban beszélgettem egy baráttal, mikor kifejtette, hogy ő a 6. életét éli, a férje a 9.-et, a lánya a 7.-et, a fia a 3.-at.
És mindez úgy hangzott, mintha verseny lenne.
Tőlem is megkérdezte, hogy hanyadik életemet töltöm itt. Mondtam, hogy a kétszázadikat. Kifejtette, hogy azt nem lehet, mert annyit nem vagyunk itt e földön.

Én azt gondolom, hogy mindenegyes pillanat, amit az előző életekben való kotorászással töltünk, a jelenünket kurtítja... és nem visz előre... mondhatnám úgy is, hogy felesleges időpocsékolás.
Ha ugyanezt az energiát a jelen megélésére használnák, sokkal kreatívabb lenne... "teremtőbb". :smt032


Bár lehet, hogy csak a Nílus menti földműves ecccccerűsége pofázik most belőlem... :lol: :lol:



" Jó szóval oktasd, játszani is engedd szép, komoly fiadat!" :)
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Hermész
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2007.07.13. 11:06

HozzászólásSzerző: Hermész » 2008.02.28. 08:05

Adél írta:

" Jó szóval oktasd, játszani is engedd szép, komoly fiadat!" :)


Igenis! Értettem! :lol: :lol:

Tessék:

"Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Balkán területén születtél Krisztus után 750 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, mutatványos, zenész, költő lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Megfontolt, gyakorlatias ember voltál. Materialista, vallási meggyőződések nélkül. Ez az egyszerű bölcsességeddel segítetted a gyengéket és a szegényeket.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy leküzdd magadban az irígységet és a haragot, majd segíts azoknak is akik téged választanak példaképüknek. Meg kell értened, hogy ezek a gyengeségek a félelemből és az önsajnálatból táplálkoznak."


Ezzel csak annyi a bajom, hogy szerintem veszedelmesen hasonlít a mostani életemre.
És ilyenkor mi van? :twisted: :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye...
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.02.28. 08:13

Hermész írta:
Adél írta:

" Jó szóval oktasd, játszani is engedd szép, komoly fiadat!" :)


Igenis! Értettem! :lol: :lol:

Tessék:

"Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Balkán területén születtél Krisztus után 750 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, mutatványos, zenész, költő lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Megfontolt, gyakorlatias ember voltál. Materialista, vallási meggyőződések nélkül. Ez az egyszerű bölcsességeddel segítetted a gyengéket és a szegényeket.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy leküzdd magadban az irígységet és a haragot, majd segíts azoknak is akik téged választanak példaképüknek. Meg kell értened, hogy ezek a gyengeségek a félelemből és az önsajnálatból táplálkoznak."


Ezzel csak annyi a bajom, hogy szerintem veszedelmesen hasonlít a mostani életemre.
És ilyenkor mi van? :twisted: :P :lol: :lol: :lol: :lol:



:D:D Akkor lehet, hogy ez még az előző! :D:D Mittudja már az ember a 200. leszületése körül! :D:D:D
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.03.19. 08:41

vén banya írta:..... de ha valaki mégis magára ismerne, az legyen biztos abban, hogy ami az előző életből származó feladatként van aposztrofálva, az nem faladat (értsd:nem cél) valójában, hanem okozat,(értsd:eszköz):
.
....ráadásul ezeket a helyzeteimet ma azon eszkök segítségével kell kezelnem, melyeket képesség formájában hoztam magammal, és ezekkel kell a helyzetek megélése során új eszközöket készítenem a jövő életem számára....
Bármennyire is csacsiság ez a teszt, én továbbra is látok benne némi értelmet.... :P :P [/size] [/color]:



.....annál is inkább, mert nekem pl.a napokban egészen más módszerrel, de ugyanez a feladat adatott....dőreség lenne nem figyelembe vennem :blush1: [/quote]

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy fejlesztd és terjesztd szellemi öntudatosságod. Találj magadnak egy jó tanárt, és tedd magadévá bölcsességét.


Ez mindenkinek feladat, csak kinek mikor kerül fókuszba. :)
Nekem már több remek tanárom is volt. Sőt, van olyan akihez vissza-vissza térek. És mindig kapok valami újat.
Kérdés, hogy a tanárok túl tudnak-e nőni a saját palackjukon? :P
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
vén banya
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1833
Csatlakozott: 2007.03.20. 07:06

HozzászólásSzerző: vén banya » 2008.03.19. 15:25

[quote="Adél

Ez mindenkinek feladat, csak kinek mikor kerül fókuszba. :)
Nekem már több remek tanárom is volt. Sőt, van olyan akihez vissza-vissza térek. És mindig kapok valami újat.
Kérdés, hogy a tanárok túl tudnak-e nőni a saját palackjukon? :P[/quote]

....hacsak a tanítvány egy szép napon el nem állja az útját.... :P :lol: :lol:
A mosoly melyet küldesz, visszatér hozzád
(indiai mondás)
Avatar
MZperTx
Gombóc
Gombóc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.03.06. 10:49
Tartózkodási hely: NewPestCity
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MZperTx » 2008.03.26. 22:11

Látom már ezt a topikot hanyagoljátok, de én csak ritkán tévedek erre, és a csecsemőnek minden vicc új. :roll:
Megnéztem a rám vonatkozókat, lásd lent, és egyetértek Bébével, hogy ez nem feladat, hanem okozat, vagy folyomány, nem kell megoldani, hanem élni kell a általa nyújtott lehetőségekkel. Jó volna tudni, vajon a következő életemben megcsinált teszt, a mai életemet foglalja-e össze és mit ír megoldandó feladatnak a köv. karnációmnak.
Más: Nagyon érdekesnek találom, hogy minden általam ismert ember születési dátumának beírásával az általam ismert emberre ismertem. Ti találtatok kivételt? :shock:

"Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Északi-sark területén születtél Krisztus után 1475 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, katona, vadász, halász, áldozatok bemutatója lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Megfontolt, gyakorlatias ember voltál. Materialista, vallási meggyőződések nélkül. Ez az egyszerű bölcsességeddel segítetted a gyengéket és a szegényeket.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Fejleszd a szeretetre, a boldogságra és a lelkesedésre való képességedet, majd add át ezeket az érzéseket minden embernek."
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.03.27. 08:52

MZperTx írta:Látom már ezt a topikot hanyagoljátok, de én csak ritkán tévedek erre, és a csecsemőnek minden vicc új. :roll:
Megnéztem a rám vonatkozókat, lásd lent, és egyetértek Bébével, hogy ez nem feladat, hanem okozat, vagy folyomány, nem kell megoldani, hanem élni kell a általa nyújtott lehetőségekkel. Jó volna tudni, vajon a következő életemben megcsinált teszt, a mai életemet foglalja-e össze és mit ír megoldandó feladatnak a köv. karnációmnak.
Más: Nagyon érdekesnek találom, hogy minden általam ismert ember születési dátumának beírásával az általam ismert emberre ismertem. Ti találtatok kivételt? :shock:

"Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Északi-sark területén születtél Krisztus után 1475 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, katona, vadász, halász, áldozatok bemutatója lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Megfontolt, gyakorlatias ember voltál. Materialista, vallási meggyőződések nélkül. Ez az egyszerű bölcsességeddel segítetted a gyengéket és a szegényeket.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Fejleszd a szeretetre, a boldogságra és a lelkesedésre való képességedet, majd add át ezeket az érzéseket minden embernek."


Gratulálok. A feladat nálad is passzol! :)
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien

Vissza: “Csillaghajó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég