varázskörök futtatása

Csillagokról, csillagjegyekről – komolyan, komolytalanul

Moderátor: Adél

Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

varázskörök futtatása

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.15. 03:26

azoknak akik mágikus képességeik bírtokában nem félnek attól hogy a csendesen de határozottan megosszák egymás között varázserejük titkait, a visszaélések lehetősége nélkül.
azaz mesélj a veled történő csodákról, az általad kavart varázslatos pillanatokról :D
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.04.26. 11:47

én hiszek a csodákban, kicsit furi hogy ezt is nekm kell elkezdeni
csoda az is, hogy itt lehetek a fórumon
a Csoda, hogy élek bemutatja a nézőimnek a legnehezebb pillanatokat. Ahogyan a halálos veszedelmeket túlélem! Visszaemlékeznek arra, mit tapasztaltak az emberi képességek határain? és beszámoltak a pillanatról, amelynek köszönhetően életben maradtak?
:idea: még nem!
de itt az idő :arrow: és stipi-stopi Én kezdem :lol:
gyerekként fejre estem ez lett a vesztem, de hiába minden, koponyám beforrt s művészkedni kezdtem.
kipróbáltam mindent, mi elémkerült, de leszoktam midenről időben és túlélni a kamaszkort Így sikerült :wink:
s hogy hol van a csoda?
hogy apámból megszökve, 10millióból pont én értem időben oda :lol: :lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.05.10. 15:03

Az ismétlődésekről... a spirálról amiben élünk. Ugyanazt újra, magasabb szinten, míg ki nem tudunk lépni a spirálból.

Sztori:

Játszottam nemrég egy játékban ahol volt egy kedves barátnőm MBea néven futott (Beatrix) Van egy barátnője, akinek ugyan nem ez az eredeti neve de Luci-ként ismertük. És egy belga pasi volt a szerelme.

Játszom egy játékban ahol van egy kedves lány MBea néven (Beáta)
Van egy barátnője akit Luci-nak hívnak. (onnan tudom, hogy ugyanúgy mint a korábbi esetben is előfordult, üzent neki az msn-es aláírásában.
És nemrég az msn-es aláírásban megjelent a "belga" mármint a szó.

Véletlen? Talán. Ha még Sárkány is megjelenik, akkor beállok kolduló szerzetesnek és hátralevő életemet az ezoterikus irodalomnak és a holisztikus világszemléletnek szentelem. Ja, ezt már megtettem. Akkor mindegy. :D

Mesélek mást.
Bárhogy próbálom elviccelni a dolgokat ezek valójában nem viccesek. Ha egyszer megtapasztaltad... ha valóban megélted, akkor már tudsz valamit aminek tudása soha többet nem fog békén hagyni.

Sok éve történt. Felléptem a mozgólépcsőre. Előttem végestelen végig senki. Leláttam egész az aljáig. Lábamon tűsarkú cipő, a kezemben könyv. (ahogy egy entellektüel libának ki kell nézni:D) Abban az időben nem igen léptem ki könyv nélkül. Természetes volt, hogy mindig mindenhol minden szabad percben olvasok. Így tettem akkor is. Álltam a lépcsőn, kezemben a könyvel.. és egyszer csak meghallottam a hangot. Nem a hangosbemondón, nem mellettem és nem is a fejemben belül hanem valahogy csak hallottam. "fogd meg a korlátot" nem parancsolta csak egyszerűen kijelentette. Nem volt se női se férfi hang. Se jó se roszz. De ha nagyon meg akarom fogni akkor inkább kellemes hang volt érzelmek nélkül.
Megfogtam a korlátot, és a következő pillanatban megállt a mozgólépcső.
Tudtam, hogy ha nem fogtam volna meg, nem kizárt, hogy a lépcső aljáig gurulok. Félelmetes volt a felismerés. Meg lettem mentve.
Azóta sem találkoztam a "hanggal" de tudom, hogy van. Vannak. És azt is, hogy egyszer hazatérünk.

Líra off.

Bármit megtehetsz. Elszámolnod a tetteiddel csak saját magad előtt kell.
"az vesse rá az első követ ki maga bűn nélkül való" mondta a nazareti a házasságtörő asszonyt vádlóknak.
És az egyik legfontosabb:
"Vádol valaki? Én sem vádollak. Menj, és ne vétkezz többet"
Na, ezeken is lehet pár évet rágódni. :DDD

Üdv.
Trilox
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.05.11. 06:18

ne rőágózzál ezen itt :lol: a Templom topic egyel arréb lesz a végén :wink:
de jók a felvetések, főleg a spirál ami inspirál! :D
Kép
De ha nagyon meg akarom fogni akkor inkább kellemes hang volt érzelmek nélkül.

Trilox ez a korlátos történet tényleg varázslatos =D>

[/quote]
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Fenio
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.05.15. 16:15
Tartózkodási hely: Gyor

HozzászólásSzerző: Fenio » 2006.05.19. 20:22

Kép

Én néha így érzem magam,ahogy ezen a képen ez az ember.


Rólam csak ennyit:

http://www.kisalfold.hu/cikk.php?id=196&cid=157475

Nem olyan régen történt meg velem.Pontosabban arról van szó,mivel a cikk nagyon meg lett rövidítve,hogy képes vagyok a közeli jövőt látni, illetve az emberek fájdalmát elvenni a testükből és magamba zárni.
Ez a cikk erről szól.
Kis-Iván Csaba
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.05.19. 21:23

Fenio írta:Nem olyan régen történt meg velem.Pontosabban arról van szó,mivel a cikk nagyon meg lett rövidítve,hogy képes vagyok a közeli jövőt látni, illetve az emberek fájdalmát elvenni a testükből és magamba zárni.
Ez a cikk erről szól.


Látnok vagy?

Magadba zárod mások fizikai fájdalmát? Vagy a lekit is?
Az jó, ha el tudod venni, de meg kell tanulnod "levezetni". Nem zárhatod magadba, mert abba belepusztulsz egy idő után, ha nem tudod saját magadat megtisztítani.

Ezzel foglalkozz, mert ha valóban van képességed erre, az nagy segítség másoknak, de ha nem törődsz magaddal, akkor nem tudsz segíteni. :)
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Fenio
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.05.15. 16:15
Tartózkodási hely: Gyor

HozzászólásSzerző: Fenio » 2006.05.19. 21:50

Minden gond nélkül ki tudom magamból engedni a fájdalmat,csak nagyon ésszel kell csinálni az egészet.
Volt rá példa,hogy nem úgy engedtem ki magamból, ahogy kellett volna és majdnem ott maradtam, de tanultam belőle.
Aminek nagyon örülök, az az, hogy rátaláltam a lelki társamra és Ő tud nekem minden segíteni.
Sokkal magasabb szinten van mint én és mindig hallgatok a jó tanácsaira.

csak az a baj, hoyg tudom mi fog történni az emberekkel, és jeleket adok nekik, hogy figyeljenek oda dolgokra,azt nem mondom el, hogy mi fog történni,mert a szabad akartukba nem szólhatok bele senkinek semmikor.

A fizika fájdalomnak az elvételére nemrég jöttem rá, hogy képes vagyok.
És mindenkineksegítek aki megkér rá,de annak is aki nem,mert szívemből teszem és csak azért,hogy nekik jó legyen, mert nekem az okozza a legynagyobb boldogságot ha mást mosolyogni és boldogak látok az életben.

Ezért élek.
Kis-Iván Csaba
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.05.19. 23:05

Szólval szkeptikusan billentik a fejüket ?
irány a szeptikus akkor :!:
szériázzunk egy kicsit, és oldódni fog sok minden ami közzénk állhat.

hát derék vagy szív tüdő ami felszívja nállad? mármint a kínokat

nállam a tipikus athame grimoár pentagramm érzés jött egy csepp harcművész kontra lovag beütéssel ez a szuperhős feeling nem üt be, de máshonnét érkezünk mind :D

elektomos töltés hő vagy magnetic

kicsit sok de biztos értessz
profa meg maradon a gépénél

mesélj ha akarsz néha könnyebb úgy viselni
:smt084
ördögünk van :smt024
Belzee
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Fenio
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.05.15. 16:15
Tartózkodási hely: Gyor

HozzászólásSzerző: Fenio » 2006.05.23. 09:01

Nálam mindig az szívja fel másokfájdalmát,ahol nekik fáj.
A tesmre egy az egyben oda irányítom ,ahol a másiké van,de ez nem megy mindig,ahhoz nagyon oda kell koncentrálnom.Még kezdő vagyok ezen a téren és nem tanultam meg mit és hogyan lehet :)
Kis-Iván Csaba
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.05.23. 21:28

Fenio írta:Nálam mindig az szívja fel másokfájdalmát,ahol nekik fáj.
A tesmre egy az egyben oda irányítom ,ahol a másiké van,de ez nem megy mindig,ahhoz nagyon oda kell koncentrálnom.Még kezdő vagyok ezen a téren és nem tanultam meg mit és hogyan lehet :)

most akkor Te gyógyító vagy, vagy csak mazohista? :smt075
jaaaj nem rosszalkodom inkább!
van aki tanít erre?
és hogy irányítod? :shock:
ez komolyan érdekel!!!!
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Fenio
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.05.15. 16:15
Tartózkodási hely: Gyor

HozzászólásSzerző: Fenio » 2006.05.23. 22:49

Nem vagyok gyógyító sem mazohista,bár magammal szemben néha annak tűnök.
Én csak ott segítek az embereknek ahol tudok.
A párom Reiki mester és nagyon sok mindenre megtanított és nagyon sokszor mutat utat nekem egy olyan világban amiről eddig foggalmam sem volt.Mit hogyan szabad tenni annak érdekében hogy az másnak jó legyen és ne ártsak vele.
Hogy hogyan irányítom?
Úgy tudom megfogalmazni legjobban ha hozzáhasonlítom valamihez.
Olyan ez az egész mint ha lenne egy hátitáskád amit nem akarsz cipelni,mert nehéz és fáj tőle akármid.Én elveszem tőled és utána viszem én egy darabig és utána eldobom.De mindezt elsőként lelki síkon teszem,aztán annak a fizikális kivetülésében teszem meg ugyanezt.
Kis-Iván Csaba
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.05.23. 23:05

ezekszerint a nyomodban agyok és szedegetem a szemetes-zacsikat :lol:
Reiki?
Hmm...
engem akkor már nem is érdekel :(
nekem nagyon furi az hogy egy-egy hétvége alatt olyan nagy felelősséget tesznek az emberek vállára és aztán kiküldik a való életbe 'gyakorolni' a 'tanítványokat'
az Okkult tanok tömeges méreteket öltve már PROFÁN-ná válnak és a visszáján működnek a bizonytalan kezekben :evil:
ezért dühít a "Mesterek" felelőtlensége a képzésekben
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
nem is akarom átélni mindazokat a katasztrófákat amiket okoztak maguknak a "tanítványai "a Reikinek akik nem vették komolyan amire vállalkoztak
ez nem hobbi, ez művészet
és nem szabadidős tevékenység
amihez sokkal nagyobb és komolyabb filozófiai előtanulmány szükséges mint amit a WorkShopokon át képes adni a "mesterek " zöme :evil: :evil:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Fenio
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.05.15. 16:15
Tartózkodási hely: Gyor

HozzászólásSzerző: Fenio » 2006.05.23. 23:18

Barátnőm nem olyan :)

Sőőt..pont az ellenkezője ugymond mindannak amit írtál.

Amúgy Ő nem tanít,csak energiát ad, ha kérem és elmondja mi a bajom és egy az egybe belelát Ő is a lelkembe.És tudja mikor kell segíteni nekem.Amiért nagyon hálás vagyok érte neki.
Hm..a 2 napos kurzusokban amugy én sem hiszek.Ahhoz hogy valai valamit elsajátítson felső fokon,egy élet is kevés.
Ő is ezt az utat járja,elindult valahonnan,aztán megy tovább és tanul és tanul és tanul.
Kis-Iván Csaba
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.05.24. 10:04

a jó pap is holtig tanúl :wink:
szerencsés vagy hogy barátnőd a lelki vezetőd is egyben
igaz mester írta:amig a fej mint az ész az értelem és a világlátás férfiből van, addig a nő a nyak ami eldőnti az útirányt.


a régi korokban amíg a könyveket kézzel írták, a mesterek saját vérüket használták tintaként, ez megakadályozta azt hogy az igaz tudás méltatlanok kezébe kerüljön.
a kétnapos kurzusok kapukat nyitnak meg, és a tudás-tapasztalás mezsgyéjén járók tudják kihasnálni,aki nem eltökélt vagy bizonytalan annak pedig Pandóra szelencéjeként halálos méreg.
sajnos a Beavatásokat elvégzik a mai kor emberei, de a "kiavatásokat" nem tanítja csak az internet kilépés gombja :twisted:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.05.24. 10:56

Belemagyarázás? Véletlen? Üzenet?

Igyekszem úgy elmesélni, hogy neveket ne mondjak és mégis érthető legyen...

Kaptam egy írást egy lánytól.
A novellában egy vers is volt.
Gondoltam megnézem a vers eredetét.
Rákerestem a neten.
Összesen három találat volt, amiből kettő ugyanarra az oldalra mutatott.
Az oldalon egy novellára, mely alatt annak a fiúnak a nickje szerepelt aki arra inspirált, hogy írni kezdjek. És a novella... mintha ő írta volna, rólam, rólunk, a csapatról a kapcsolatainkról az illúzióinkról. A novella dátuma szerint akár ő is lehetne.
Csakhogy a novella szerzője nem férfi, hanem nő. Akár ő is lehet. Hiszen csak illúzió.
A lány aki küldte a novellát szerintem semmit sem tud erről.
Én pedig csak azt tudom, hogy véletlenek nincsenek. És valami nagyon meg akar győzni engem valamiről. Csak nem tudom miről. Illetve csak sejtem. Hogy minden ésszerűség, a józan logika és a felnőtt gondolkodás ellenére, akár tudomásul veszem akár nem, egymás illuziói vagyunk. Nem csak én révedtem illúziókba, hanem ő is.
A szerepe az volt, hogy elindítsa azt ami elindult.
Nekem pedig, hogy megtanuljam amit kell.
Rajta vagyok.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...

Vissza: “Csillaghajó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég