Csillagjegyek - barátság

Csillagokról, csillagjegyekről – komolyan, komolytalanul

Moderátor: Adél

Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

Csillagjegyek - barátság

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.05.04. 06:21

Barátság a csillagjegy alapján

Saját csillagjegyed tulajdonságaival tisztában vagy, de vajon barátod, barátnőd születési dátumát, csillagjegyét is ismered? Ha igen, lássuk csak, vajon milyen jellem ő.

Kos – őszinte
Akit szeret, annak sohasem képes ártani. Ám vége lehet a barátságnak, ha hamisságon ér valakit. Próbálj alkalmazkodni türelmetlenségéhez, ne várakoztasd sokáig egyetlenegyszer sem. Ne vitatkozz vele, és ne próbáld túlszárnyalni. Ismerd el képességeit és eredményeit.

Bika – türelmes
Olykor nyájas kicsit, ám mindig megnyugtató légkört áraszt. Jobb lesz vele a kapcsolatod, ha rokon az érdeklődési körötök. Ne sietesd, hagyd, hogy a maga ütemében nyíljon meg. Makacs és konzervatív, ezért kerüld az összeütközést ígérő témákat.

Ikrek – felszínes
Szellemes és társaságkedvelő, mindig több barátja van. Rossz néven veszi, ha korlátozzák szórakozási szokásaiban. Gyakran hivatkozik másokra, ám véleményei ellentmondóak lehetnek. Kissé felszínes. Ha elsiklasz emellett, élvezetes lehet vele az együttlét.

Rák – gondoskodó
Mélyérzésű és határozatlan, gyakran áll hozzá negatívan a kapcsolatteremtéshez. Barátsága mégis értékes, mert rendkívül gondoskodó. Mindig mellettünk áll. Inkább te kezdeményezz, mert ő szívesebben követ, mint vezet. Gyakran dicsérd.

Oroszlán – nagylelkű
Szeret az érdeklődés középpontjában lenni. Akkor lehetsz a barátja (is), ha dicséred és megadod neki a tiszteletet. Nemes és nagylelkű, de csak amíg meg nem bántják. Tévedéseit, sajnos, képtelen belátni.

Szűz – munkamániás
Számíthatsz rá, szükség esetén mindig kéznél van. Nem felejti el az ígéreteit. Együttérzés helyett inkább jó tanácsokkal lát el. De a munka mindig előbbre való neki a barátságnál. Csak visszafogottan dicsérd, mert egyenes és nem szereti a „púdert”.

Mérleg – diplomata
Romantikus és hangulatember. Csak olyan barátot választ, aki megérti és elfogadja érzelemvilágát. Született diplomata. Igazságvágyából ered, hogy kiáll másokért. Számtalan kapcsolatot ápol. Szüksége van barátaira, arra, hogy mindig számíthasson rájuk.

Skorpió – titokgazda
Ha elnyerted bizalmát, minden erejét arra fordítja, hogy olyan gondosan törődjön veled, mint saját magával. Hagyd meg neki titkait, fogadd el, hogy vannak. Barátként úgysem rekeszt ki az életéből. Ne hazudj neki, úgyis átlát mindenkin.

Nyilas – szókimondó
Nagy társasági ember, de éppen annyira szereti a magányt is. Független, szabad szellem, mentes minden megszokástól. Néha túlzottan szókimondó. Másoktól is elvárja az igazmondást, gyakran olvas ismerősei gondolataiban. A barátságot viszont komolyan veszi.

Bak – komoly
Barátainak sokat akar nyújtani, komoly és gyakorlati ember. De legközelebbi ismerőseit azért nem vagyoni szempontok szerint választja. Igyekezz őt könnyedebbé tenni, vond be vidám elfoglaltságokba. És dicsérd, hogy jót gondoljon önmagáról.

Vízöntő – bajtárs
Ő az, aki válságos helyzetben mások mellett marad, és nem bírál. Máskor mégsem találkozhatsz vele annyit, mint szeretnéd. Hiszen másokért - talán éppen az emberiségért - hoz áldozatot. Ha együttműködsz vele, szorosabb lehet barátságotok.

Halak – együttérző
Szelíd, önfeláldozó barát. Viszonzást nem vár, többet ad, mint kap.
Könyörületes és együtt érző – nyugodtan eláraszthatod panaszaiddal. De ő sohasem kesereg. Ha jobban megismered, olvashatsz az érzéseiben.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.05.05. 20:46

Tilox írta:Oroszlán – nagylelkű
Szeret az érdeklődés középpontjában lenni. Akkor lehetsz a barátja (is), ha dicséred és megadod neki a tiszteletet. Nemes és nagylelkű, de csak amíg meg nem bántják. Tévedéseit, sajnos, képtelen belátni.

nem igaz én képes vagyok belátni a hibáimat ha túlzásba viszitek azokkal kapcsolatos dícséreteiket és ráunok az öntömjénezésre is :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.05.08. 16:28

OFF
Belzee írta:ha túlzásba viszitek azokkal kapcsolatos dícséreteiket és

dícséreteiteket

Khm...
Jó-jó, nem könnyű, tudom... :lol: :lol: :lol:
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.05.08. 18:55

zilla írta:OFF
Belzee írta:ha túlzásba viszitek azokkal kapcsolatos dícséreteiket és

dícséreteiteket

Khm...
Jó-jó, nem könnyű, tudom... :lol: :lol: :lol:

na jóó nekem röhelyes írásom van és ez még tetézem a mechanografológiai tetézésekkel is!
neked pedig egész hejes az írói meglátásod zilla, de hálistennek mostmár van aki nekem is besegítsen :dir: :blah: :beer1: :blah: :beer1: :blah: :beer1: :))))))) :lol2:
ááá mégis inkább verbálisba nyomom az emotionokkal túl artisztikus lenne
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Vendég

HozzászólásSzerző: Vendég » 2006.05.08. 23:05

Belzee írta:az emotionokkal túl artisztikus lenne

Nekem bejön! 8) Emotikonokkal is.

:smt036
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.05.08. 23:17

Háháhá!!! Ez jó! \:D/
Épp most :smt021 le Wolfit, hogy velem még nem fordult elő, hogy nemléptembeúgyszóltamhozzá, [-o< :shock: erre most tessék...

EZ ott, fönt :ok1: én voltam.
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

Re: Csillagjegyek - barátság

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.05.10. 00:02

Trilox írta:Kos – őszinte
Akit szeret, annak sohasem képes ártani. Ám vége lehet a barátságnak, ha hamisságon ér valakit. Próbálj alkalmazkodni türelmetlenségéhez, ne várakoztasd sokáig egyetlenegyszer sem. Ne vitatkozz vele, és ne próbáld túlszárnyalni. Ismerd el képességeit és eredményeit.

Na, csak hogy ne tűnjenek az eddigiek tiszta offolódásnak...

(Amúgy nagyon nem szeretem az ilyen általános köz-horoszkópokat, de szerintem ez a kosokra spec meglehetősen illik...)

Vissza: “Csillaghajó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég