Szerelem

Szerelemben, háborúban mindent szabad.
Mindent ami ezzel a kettővel kapcsolatos.

Moderátor: Adél

Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.06.04. 16:06

Valahol hallottam egyszer, és nagyon sokat gondolkodtatott az alábbi megfogalmazása annak a valaminek, amit "szerelem"nek szoktunk hívni:

Szerelemnek mondjuk azt, amikor azt érezzük, hogy a másik ki fogja tudni elégíteni a vágyainkat.


Nem túl romantikus... de nagyon emberi.
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.06.04. 17:15

szerintem az is szerelem amikor csak reméljük hogy kielégíti az adott személy a vágyainkat
én pl most egy csomag Negróra vágyom, na hol is az a cukrosnéni :lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.06.05. 20:36

Számomra csak egyféle módon keletkezik. Meglátom és megérint valami. Mindig más. De mindig emlékszem a pillanatra amikor "megfogant" az érzés.
És ha közvetlen utána valami pozitív visszajelzés érkezik, vagyis a rezdülés kölcsönös akkor elkezdődik valami... ami leginkább egy tánchoz hasonlít.
Eleinte szinte nem is érinti egymást a pár, csak köröznek egymás körül, az érintések könnyűek és inkább csak a másik reakcióit figyeli az ember. És egyre szűkebb körben táncolnak egymás körül, míg végül összeérnek.
És ez nem a csúcs. ez csak egy állomás.
Mert eddig egyedül táncoltak, egymás körül.
Innentől egymás lépéseihez kell igazodni. De miközben igazodnak, finoman és óvatosan új lépéseket kell vinni a táncba. És igazodni kell a másik új lépéseihez. És ha mindez jól megy... akkor csodálatos együtt táncolni.
Néha lassabban, szinte alig érezhetően ringatózni és néha őrülten pörögve rokizni. És a kettő között annyi minden van.

Ez a beteljesült szerelem.

A beteljesületlenek valahol közben elvéreznek.
Teljesen mindegy ki vétette el a lépést és kinek a lábára léptek.

Üdv.
Tri
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.06.06. 07:00

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.06.11. 08:18

Én hülye.

Miközben a HP7-es berne féle játszmival foglalkoztam rájöttem valamire.
Csak azért írom le, hogy önkritikát gyakoroljak és, hogy – mondjuk így – boccsánatot kérjek.

2. Gavallér

Tézis: Ezt olyan férfiak játsszák, akikre nem nehezedik szexuális nyomás - alkalomadtán olyan fiatalabb emberek, akiknek jó a házasságuk, vagy kielégítő szerelmi kapcsolatuk van, gyakrabban azonban olyan öregebb férfiak, akik elegánsan monogámiára vagy nőtlenségre adták a fejüket. Ha Fehér egy hölgyben alkalmas alanyra talál, minden alkalmat megragad, hogy valamit megdicsérjen rajta, de sohasem lépi át a hölgy helyzetéből adódó korlátokat, az adott társadalmi helyzet lehetőségeit és a jó ízlés követelményeit. De ezeken a határokon belül szabadjára engedi kreativitását, lelkesedését és eredetiségét. Nem az a célja, hogy elcsábítson valakit, hanem hogy megcsillogtassa hatásos bókolási művészetét. A belső társadalmi előny kettős: ártatlan virtuozitásával örömet szerez a nőnek, az pedig értő módon méltányolja Fehér ügyességét. Adott esetben, ha mindkét fél tisztában van a játszma természetével, egyre nagyobb gyönyörűséggel, egészen a különcködésig fokozhatják a játszmát. A világfi természetesen tudja, hogy mikor kell megállni, és nem folytatja a játszmát azon a ponton túl, ahol már nem szórakoztató (ekkor a nőre van tekintettel), vagy ahol kínálatának minősége leromlik (ekkor a saját művészi tökélyére van tekintettel). A "Gavallért" külső társadalmi előnyei miatt szívesen játsszák költők, akiket legalább annyira, ha nem még jobban, izgat a tekintélyes kritikusok és a nagyközönség méltánylása, mint az őket ihlető hölgy reagálása.

A jelek szerint az európaiak a regényes történetekben, a britek pedig a költészetben mindenkor jobban értettek ehhez a játszmához, mint az amerikaiak. Országunkban ezt a játszmát javarészt a költészetnek az az ága műveli, melyet "zöldség-gyümölcs iskolának" nevezhetnénk: a szemed olyan, mint az alligátorkörte, az ajkad olyan, mint az uborka stb. A "zöldség-gyümölcs" típusú "Gavallér" játszma aligha hasonlítható elegancia dolgában Herrick és Lovelace produkciójához, de még Rochester, Roscommon és Dorset cinikus, ám fantáziadús műveihez sem.

Antitézis: A nőnek bizonyos kifinomultságra van szüksége ahhoz, hogy szerepét jól játssza, ugyanakkor nagyon mogorvának vagy ostobának kell lennie ahhoz, hogy kereken elutasítsa a játszmát. Megfelelő kiegészítője a "Nahát, hogy maga milyen csodálatos, Bürgözdi úr!" játszma egyik változata, nevezetesen: "Gyönyörködöm a mutatványaiban, B. úr." Ha a nő gépies vagy figyelmetlen, egyszerű "Nahát, hogy maga milyen csodálatos, Bürgözdi úr!-ral" válaszolhat, de akkor melléfog: Fehér nem önmagát, hanem a költészetét kínálja méltánylásra. Mogorva nő brutális antitézisként játszhat másodfokú "Megerőszakolósdit" ("Kopj le, kisapám! "). Előfordulhat harmadfokú "Megerőszakolósdi" is, mondanunk sem kell, hogy az adott körülmények között ez kimondhatatlanul gonosz válasz. Ha a nő csupán ostoba, első fokú "Megerőszakolósdit" játszik majd; elfogadja a bókokat, mert hiúságát táplálják, de közben cseppet sem méltatja Fehér alkotói erőfeszítéseit és adottságait. Általában a játszma akkor romlik el, ha a nő inkább csábítási kísérletnek tekinti, semmint irodalmi magamutogatásnak.

Rokon játszmák: A "Gavallér" - játszma, ezért meg kell különböztetni a nyílt udvarlás során alkalmazott műveletektől és eljárásoktól; ezek ugyanis egyszerű tranzakciók, rejtett indíték nélkül. A "Gavallér" női megfelelőjét "Hízelkedésnek" nevezhetjük, mivel gyakran játsszák gáláns ír hölgyek - életük alkonyba fordultával.



Részleges elemzés



Célzat: Kölcsönös csodálat.

Szerepek: Költő, Műértő személy.

Társadalmi paradigma: Felnőtt-Felnőtt.

Felnőtt (férfi): "Ugye milyen kellemesen érzed magad velem?"

Felnőtt (nő): "Ó, de még milyen kellemesen érzem magam! "

Pszichológiai paradigma:

Gyermek (férfi): "Figyeld, hogy micsoda mondataim vannak!"

Gyermek (nő): "Tyű, te aztán tényleg remekül beszélsz!"

Előnyök:
1. Belső pszichológiai előny - kreativitás és megbizonyosodás rokonszenves voltunk felől.

2. Külső pszichológiai előny - elkerülhető a szükségtelen szexuális közeledés visszautasítása.

3. Belső társadalmi előny "Gavallér".

4. Külső társadalmi előny - erről le is mondhatnak.

5. Biológiai előny - kölcsönös simogatás.

6. Egzisztenciális előny - képes vagyok elegánsan élni.


Mit is mondhatnék...
Ebben a játékban én voltam az érzéketlen.
Még ha előbb találok rá erre a dologra, akkor sem lettem volna képes, hogy partnere legyek a Gavallérnak, bár minden elismerésem az övé, de ez nem az én játszmám/időtöltésem.

Üdv.
Tri
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Fenio
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.05.15. 16:15
Tartózkodási hely: Gyor

HozzászólásSzerző: Fenio » 2006.06.20. 10:30

A szerelem a leggyönyörűbb fájdalom!

Szerintem..

De ha tévedek akkor szóljon valaki,már csak azért is mert eddig csak ebben volt részem és nekem ezek a tapasztalataim :)
Kis-Iván Csaba
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.06.20. 16:03

Fenio írta:A szerelem a leggyönyörűbb fájdalom!

Szerintem..

De ha tévedek akkor szóljon valaki,már csak azért is mert eddig csak ebben volt részem és nekem ezek a tapasztalataim :)


Én nem értek egyet! :)
A szerelem nem fáj. A szerelem égbe repít.
Fáj ha nem szeretnek viszont. Fáj ha becsapnak, ha hazudnak (érzelmet).
Fáj a veszteség tudat, a félelem a féltékenység a kissebbrendűség érzés...stb
De ezek nem részei a szerelemnek.
Ezek annak a pokolnak a részei, amit balgaságunkban a menyországból csinálunk. Szerintem.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Fenio
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.05.15. 16:15
Tartózkodási hely: Gyor

HozzászólásSzerző: Fenio » 2006.06.20. 23:41

Hm..nekem életemben kétszer adatott meg,hogy tudtam úgy szeretni nőt,hogy az fájt.Persze az az idézet átvitt értelemben fájdlmas.
Kis-Iván Csaba
Avatar
Holdina
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2006.06.06. 21:24
Tartózkodási hely: Most éppen itt vagyok. :-) :D
Kapcsolat:

Szerelem

HozzászólásSzerző: Holdina » 2006.06.21. 13:09

:smt035 :smt057 :)))))))
Ha szerelmes vagyok és ez kölcsönös is, akkor mindig-mindenkor-mindenhol jó élni, kreativitásom, aktivitásom, problémamegoldásom lekörözhetetlen, a legnehezebb napokat is könnyebb megélni. Egymás öröméért vagyunk. Nem akarjuk egymást átformálni, hiszen nem éttermi menü vagyunk, amit megrendelünk, hanem észrevétlenül úgy formálódunk egymáshoz, hogy kölcsönös, megingathatatlan hűségben leélünk egy életet. Páros remteség kizárt: Isten hozott mindenkit hozzánk és mi is megyünk, ha hívnak. Vannak még Csodák, rendíthetelenül hiszem, ez nekem is megadatik. Nem vágyik oarra az ember, ami nem akar beteljesedni. Türelmetlenség és társkeri késlelteti.
U.i.: Excuse moi, mire javítanám, nem látom, amit megírtam. :blush1:
"A holnap mindig tiszta, nem szennyezi hiba. "
A szeretet fokmérője a tevékenység.

http://Manzard.freeblog.hu
hotdog: holdina3
iwiw: Vackorpitypang Holdina
holdina@citromail.hu
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

Re: Szerelem

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.06.22. 20:38

Holdina írta::smt035 :smt057 :)))))))
Ha szerelmes vagyok és ez kölcsönös is, akkor mindig-mindenkor-mindenhol jó élni, kreativitásom, aktivitásom, problémamegoldásom lekörözhetetlen, a legnehezebb napokat is könnyebb megélni. Egymás öröméért vagyunk. Nem akarjuk egymást átformálni, hiszen nem éttermi menü vagyunk, amit megrendelünk, hanem észrevétlenül úgy formálódunk egymáshoz, hogy kölcsönös, megingathatatlan hűségben leélünk egy életet. ...

Szerelemben háborúban minden megengedett, csak hosszan ne tartson :twisted: ...
Villámháború és egyéjszakás kaland amit a virtus képpes éltetni, a többi már taktika és stratégia, tehát az agyalás művészete hozza létre :wink:
a Költő Erre fel írta:Az ágy közös,
a Párna nem.

ezért van az hogy a francia ágyak két végéről a szomszédos felek néha átkalandoznak a másik párnáját pedig elrekvirálják :roll: :oops:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.09.03. 08:06

Sokáig azt hittem (naivul és ábrándosan), hogy a szerelemnek része, bizonyítéka az együtt alvás a soha el nem szakadás az egymásban élés és hasonlóságok. Már nem így gondolom. Az alapja az a bizalom, hogy a másik lehet bárhol egymáshoz tartozunk mert józanul, hátsó szándékok és titkos görcsök nélkül újra és újra meghozzuk magunkban a döntést, hogy így jó nekünk. Aludni meg ott kell, ahol az ember kényelmesen ki tudja pihenni magát. Adott esetben a TV előtt a kanapén vagy a földön (ez nálunk megy). Aki a francia ágyban magányosnak érzi magát ha nincs mellette a másik, az akkor is az lenne ha ott lenne a párja csak nem vené észre. És ez a tudás ami fájni tud és rettegéssel tölti el őket.

Egyébként van akivel rémes együtt aludni met állandóan mocorog, mert szuszog és fujtat, mert horkol mert csapkod mert mittudomén.

Az alvás fontos. Köze nincs a szerelemhez. A létfentartás része. :D
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.20. 12:41

A Kaliforniai Egyetemen oktató és a felnottkori kötodéseket vizsgáló Dr. Phillip Shaver szerint három fo behavourista rendszert fedezhetünk fel a romantikus szerelmekben:

- Vonzódás

- A szerelmesek úgy éreznek egymás iránt, mint a kisbaba a mamája iránt



- Törodés

-A szerelmesek úgy tekintenek egymásra, mint eg ygyermekre, akinek bizonyos módon törodésre van szüksége



- Szex

- És végül a szex.


Lehetséges, hogy további behavourista rendszereket is bevonunk a szerelmi kapcsolatba. De mind között a vonzódás rendszere különös szerepet játszik. Egy személy kötődési rendszere attól kezdve formálódik, hogy megszületik, az őt gondozó személlyel ( általában az anyával ) folytatott interakciója során. A bölcsőtől a sírig ez a biológiai rendszer kormányozza a közeli kapcsolatokban megvalósított viselkedésünket.

Az utóbbi években a pszichológusok 200 tanulmányon keresztül igyekeztek az egyéni kötődési mintázatokat megállapítani, és a következő stílusok ismétlődésére találtak:


Alacsony szintű elkerülés



BIZTOSAN KÖTŐDŐ KIZÁRÓLAGOS FIGYELMET KÖVETELŐ

Alacsony aggodalom Magas szintű aggodalom

ENGEDŐ-ELKERÜLŐ SZORONGÓ-ELKERÜLŐ



Magas szintű elkerülés



A BIZTOSAN KÖTŐDŐ TIPUS


A több, mint 200 tanulmányra alapozva a kutatók úgy vélik, hogy az emberek fele a romantikus szerelmi kapcsolatokban a biztos kötődés mintázatát mutatja. Ezek az emberek azok, akik úgy látják, könnyen kerülnek a szerelmük közelébe és nem zavarja őket, ha függésbe kerülnek tőle. Általában sem aggasztja őket, ha mások túl közel kerülnek hozzájuk. A biztosan kötődő típust a következők jellemzik:


Bizalomteliek
Kevésbé magányosak
Általában hosszú távú kapcsolatokat tartanak fenn
Élvezik a szexet, főképp a hosszú távú kapcsolatukkal
Magas önbecsüléssel rendelkeznek és másokat is értékelnek
Stressz esetén közösségi támogatást keresnek
Nagylelkűek és támogatóak, ha a partnerük stresszhelyzetbe kerül
Megfelelő megnyílás jellemzi őket, és mások megnyílását is pozitívan fogadják
Pozitívak, optimisták és konstruktívak a másokkal való interakciójuk során
Hajlamosak a szüleik vallását folytatni
Kevésbé félnek a haláltól
Kreatívabbak és kognitív szinten nyitottabbak, az indukció pozitív módszerét alkalmazva


AZ AGGÓDÓ / AMBIVALENS TIPUS


A bizonytalanul kötődő csoportot két további osztályra lehetne bontani. Az emberek mintegy 20 százaléka az aggódó-ambivalens kategóriába sorolható. Ezek az emberek gyakran úgy érzi, sokkal inkább szeretnének közel kerülni szerelmükhöz, mint az hozzájuk. Míg elsődleges panaszuk abból fakad, hogy partnerük nem akar olyan szoros közelséget, mint ők, fő félelmük forrása az elhagyás veszélye. Az „ambivalens” szó azt jelzi, hogy gyakran „gyűlölök-szeretek” kapcsolatról van szó.
További jellemzőik:


Magas a szakítások száma a mély elköteleződés ellenére
Erős gyásztevékenység a válás után
Instabil önértékelés, önbizalomhiánnyal kombinálva
Az ölelkezést jobban szeretik, mint magát a szexet
Bár szeretnek közösségben dolgozni, gyakran úgy érzik, alulértékelik őket
A társukat nem tartják támogatónak
Álmodoznak a sikerről, de gyakran képtelenek erőt kifejteni annak érdekében
Étkezési zavarokra hajlanak
Szüleiket alkalmatlannak és tisztességtelennek tartják
Hajlamosak az érzelmi reakciókra, főleg stressz esetén
A mindennapos tevékenységeik során tartanak a visszautasítástól
Hajlanak a mások előli bezárkózásra és másoktól is ezt várják
Féltékenyek és bizalmatlanok
Az érzelmi hullámzások könnyen kibillentik őket nyugalmukból (még a pozitív érzelmek is)
Aggodalmat éreznek a kapcsolataik miatt, nem tudnak ezektől a gondolatoktól szabadulni
Ellenségesség és düh
A többi kötődési fajtánál gyakrabban ragadják el őket vallásos érzetek
Az elválástól való félelem
A haláltól való félelem

AZ ELKERÜLŐ KÖTŐDÉSI TIPUS


Az emberek 25 százaléka a romantikus kapcsolatokban nem érzi jól magát a partnere szoros közelségében. Nem engedik meg mauknak, hogy partnerüktől függjenek, és idegesek lesznek, ha mások túl közel kerülnek hozzájuk.
A következő vonások jellemzik őket:


Keveset fektetnek be a kapcsolatokba
Kisebb gyászt mutatnak veszteség esetén
Partnerükkel folytatott szexuális aktus közben másvalakiről fantáziálnak
Gyakrabban kerülnek alkalmi szexuális kapcsolatokba
Jobban szeretnek egyedül dolgozni
Munkamániások (workalkoholic) lehetnek, csak hogy elkerüljéka közeli kapcsolatokat
Szüleiket visszautasítóknak és el nem fogadónak tartják
Gyakran gyermekkori traumákról számolnak be ( szexuális molesztálás, alkoholista szülők)
Elhúzódnak partnerüktől, ha maguk vagy a partnerük stressz alá kerül
A szociális interakciókat unalmasnak és alkalmatlannak találják
Nem szeretik a saját és mások megnyílását
Az indukció pozitív módszerét nem tudják alkalmazni kreativitásuk növelés érdekében
Nem emlékeznek jól a kapcsolataikra
Ellenségesek/gyűlöletteliek, ha provokálják őket
Inkább ateisták vagy gnosztikusok; ha az anya nem vallásos, a lélekvándorlás tanában hihetnek
Halálvágyuk van, de nem fejezik ki ezt közvetlenül


Új fordulat az Elkerülő kötődési stílusban

Mialatt megfigyelték az elekrülő módon kötődőket, a pszichológusok bizonyos ellentmondásokat észleltek a csoporton belül. Például némely személynek magasabb önbecsülése volt, mint a többieknek, és kevésbé muttakozott függőnek.
A kutatók ezt a típust Engedő-Elkerülőnek nevezik. A másik csoport, a Szorongó-Elkerülő az önbizalom-hiány és elutasítástól való félelem miatt kerüli a szoros kapcsolatot másokkal, de nem a kötődés tudatos vágyának hiánya miatt.

Újabban az új elméleteket úgy alakították, hogy azok megmagyarázzák a a különbséget az Engedő-Elkerülő és Szorongó-Elkerülő típus közt. Néhány kutató azt állítja, hogy ez a két csoport azonos gyermekkori gyökerekkel rendelkezik, de a szexuális szerepek felvétele során kettéválik a két kategória.
A tanulmáynok azt mutatják, hogy a több férfi Engedő-Elkerülő van és több női Szorongó-Elkerülő.
Mások úgy vélik, két teljesen különböző csoportról van szó, a kialakulásukhoz teljesen más okok vezetnek.


Ford: Kovách Regina

Forrás: http://psychology.about.com/library/wee ... 20500a.htm
További szakirodalom: Carver-Scheier: Személyiségpszichológia 286.oldal
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.20. 13:26

"Ha a vágóhidaknak üveg faluk lenne, mindenki vegetáriánus lenne." - Paul és Linda McCartney
erről jut eszembe ha az életközösségnek nem lennének privát titkai, nem élnének eggyütt
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.09.20. 14:37

höhö! Jut eszembe...
Beszélgetek Zsébettel...
merthogy megjelenik egy riport rólunk (a családomról) a Kiskegyed című lapban. Halál ciki, tudom én... de Zsébet megkeresett én meg rábólintottam. Miért ne? Itt elmondom bárkinek a legtitkosabb gondolataimat, az asztroveben meg szintén, akkor kinyomhatják nyugodtan 100 000 példányban. Nem? :D:D
na szóval mesélem a megismerkedésünk meg házasságunk történetét és egyszer csak rájöttem, hogy olyan lelkesedéssel és rajongással beszélek az én férjemről meg a mi kapcsolatunkról, mint egy szerelmes tini! Na, ez a nem semmi... így 10 év után.

Azt mondja a TV-ben egy csaj a riporternek "tudod amikor megcsikordul az ajtóban a kulcs. na akkor mit érzel? Összerándul-e a gyomrod..."
Én csak hakllgatom. :wtf: Hogy lehet, egy olyan kapcsolatban élni amiben gyomorgörcsöd van, amikor megérkezik a másik? Nem értem. Szegények...
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.20. 14:43

Trilox írta:...
Azt mondja a TV-ben egy csaj a riporternek "tudod amikor megcsikordul az ajtóban a kulcs. na akkor mit érzel? Összerándul-e a gyomrod..."
Én csak hakllgatom. :wtf: Hogy lehet, egy olyan kapcsolatban élni amiben gyomorgörcsöd van, amikor megérkezik a másik? Nem értem. Szegények...

Te is szerelmes lennél ha napjában egyszer mitnák rád az ajtót és akkor is csak a zabbancs miatt, merhogy valamivel meg kell hogy etessen :lol: :lol: :lol:
a gyomorgörcs meg adott a menzamondóka hallatán :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/

Vissza: “Szerelem - Háború”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég