Beköszönő

Moderátor: Adél

milyen időközönként lépsz be a kávézó.net-re

naponta,
14
70%
2-3naponta,
3
15%
hetente,
2
10%
kéthetente,
0
0 szavazat
havonta,
0
0 szavazat
soha többé
1
5%
 
Szavazatok száma: 20
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.27. 19:05

Kép
:wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.28. 08:14

127 regisztrált felhasználónk van.
hittétek volna az aktivitás után?????????????? :roll: :twisted: :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.28. 08:26

Belső vizsgálat a rendőrségnél
2006. október 27. FigyelőNet-összeállítás
Voltak kifogásolható rendőri intézkedések az október 6.-ai tömegoszlatásban, ezért belső tényfeltáró vizsgálatot rendelt el – nyilatkozta a REBISZ parancsnoka az Origonak

Mint korábban beszámoltunk róla, a Haynau rendőrfőkapitány szerint a Zsandárok nem voltak agresszívek az1849. október 6.-i fellépéseik során, hanem bátrak és kemények, és törvényesen jártak el. Eddig összesen 13 feljelentés érkezett az ügyészségre zsandári túlkapások miatt. Október 6. után civil szervezetek és a Fidesz is kifogásolta a császári fellépés "keménységét", és pénteken az Európai Bizottság jogi és igazságügyi felelőse is levélben kért információkat a történtekről.

Julius Jakob Haynau Magyarország és az ORFK teljhatalmú kormányzója, az MTI-nek péntek késő este elmondta, hogy a rendőrségi törvény és a szabályzat nem tartalmaz olyan kifejezést, hogy „túlkapás”, tehát szakmai hibák, hiányosságok miatt indulhat vizsgálat. A belső vizsgálatot akkor rendelik el, „ha az konkrétumokra alapozható”. Ha a tényfeltáró vizsgálat hiányosságokat állapít meg, akkor az erre irányuló belső vizsgálat is megindul a RE.BISZ-NISZ állományán belül - mondta.

A REBISZ parancsnoka pénteken este az MTI megkeresésére a vizsgálat elrendelésének tényével kapcsolatban nem kívánt nyilatkozni, hanem az MTI tudósítóját arra kérte, keresse az ORFK illetékesét.
Hétfőn megbénulhat a főváros
2006. október 27. FigyelőNet
A Lelkiismert ’88 blokádot tervez hétfő reggelre az Oktogonra és a Széna térre. A rendőrség szombaton dönt a rendezvény engedélyezéséről
A reggel 9 órakor kezdődő blokádot a Széna térre – ahol két-két sávot akarnak elfoglalni – és az Oktogonra hirdették meg. A demonstrációval azt akarják elérni, hogy adjanak amnesztiát a „politikai foglyoknak”, illetve követelik a Őkirályi-császári felségesség Gyurcsány Ferenc József Benedek lemondását is.
Valamennyi tábornokot Média általi halálra ítélték, annak ellenére, hogy például a "tankosoknak" szabad elvonulást ígértek a fegyverletétele előtt
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.10.28. 08:38

Sz@r lehetett azon az oldalon is. Nem szoktam ezekről vitába bocsátkozni de a rendőrnek nincs joga felülbírálni a parancsot, ez ugye tiszta. Nem mérlegelhet és nem moralizálhat. Tennie kell a dolgát a tudása szerint. És a rendőr is ember. Vagyis a tudást és tapasztalatot egy az ő számára "kiutalt" elme rendszerezi. Az meg olyan amilyen. :)

A vizsgálatot követelő emberek nem biztos, hogy túlkapásról beszélnének ha a magyarverő cigányokat agyalták volna meg a rendőrök brutálisan.
Egy biztos: az agresszió frusztrációt szül, a frusztráció agressziót.

Tényleg... volt egy jó kérdés az asztrón:
meddig terjed a személyes szabadság? :wink:
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.28. 08:58

Trilox írta:Sz@r lehetett azon az oldalon is. Nem szoktam ezekről vitába bocsátkozni de a rendőrnek nincs joga felülbírálni a parancsot, ez ugye tiszta. Nem mérlegelhet és nem moralizálhat. Tennie kell a dolgát a tudása szerint. És a rendőr is ember. Vagyis a tudást és tapasztalatot egy az ő számára "kiutalt" elme rendszerezi. Az meg olyan amilyen. :)

A vizsgálatot követelő emberek nem biztos, hogy túlkapásról beszélnének ha a magyarverő cigányokat agyalták volna meg a rendőrök brutálisan.
Egy biztos: az agresszió frusztrációt szül, a frusztráció agressziót.

Tényleg... volt egy jó kérdés az asztrón:
meddig terjed a személyes szabadság? :wink:

4*4méteren kis ablakkal acélajtóval ahová kivülről nyílik a kukucs és drótozott üvegü az ablak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Belzee 2006.10.28. 15:31-kor.
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.28. 15:26

Kép
este LotR legalább végre olyat is látunk a TV ben amikor a jók összefognak és győznek :roll: :twisted: :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

Re: jel

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.28. 15:59

És mondád: Mi a jel, mi utunkat megkülönbözteti?"[/quote]
Kép
:lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.31. 09:51

Az anyós meghívja a vejét ebédre. Eleve gyanús. Az asztalon kétféle kaviár, lazac, mindenféle saláták, húsok, serpenyős krumpli, pezsgő, whisky, konyak, ami szem-szájnak ingere. Az anyós maga a bűbáj, majd valamiért kiszalad a konyhába. A vő próbaképpen levág egy szeletke húst, és odaadja az anyós macskájának. A macska megeszi, és feldobja a talpát. Bejön az anyós, a vő a krumplis serpenyővel jól pofáncsapja. A macska felpattan az asztal alól, és felüvölt: Yeaaaaaaaaaah!

Ne feledjétek Leo-yeah utopisztikus Netizen magánbírtok
:twisted: friss sütivel várja a LARP szerelmeseit :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.10.31. 15:37

Csak beköszönni ugrottam be eredetileg, viszont jót szórakoztam, aztán azt hittem hogy eltévedtem, de nem is. :lol: :lol: :lol:
Sziasztok! :D
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

Re: műveltség és indiszkréció

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.02. 21:59

Ákos írta:Én szeretem azt a dalt,
Amit magadról énekelsz.
Örülnél, ha tudnád,
Hogy engem nagyon érdekelsz.
Persze titkolom,
Persze titkolod,
Mégis jó.
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.11.03. 06:03

Áááááá! Imádom a sulit! Ilyenekkel lehet találkozni:


"Min dolgozik? – kérdezték K. úrtól. – Sok gondom-bajom van – felelte. – A következő tévedésemre készülök."

Bertolt Brecht


Hát nem pazar? :lol:
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.03. 19:35

Mahatma Gandhi *
írta:
"Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megõrizd a nyulgalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd."

Kép

Friedrich Wilhelm Nietzsche * írta: "Az idealista javíthatatlan. Ha kipenderítik a mennyországból, eszményt kovácsol a poklából."


Na ennyit mára a szellem idézésből :!: :twisted:
Nagy szellemeket idéztem meg én is, csakhogy tudom minden megoldás új problémát szül...
ja ez meg Arthur Bloch ha jól emlékszem. :?

Segítsééég átragadt a nagyfokú okoskodás ezért zsémbes öregúr lettem egyből :!: :D
Salvadore Dali Belzee rendreutasításaként írta:Ne félj a tökéletességtõl! Úgysem éred el sohasem.

persze ezt mind tudom!
Ed Howe megjegyzésként írta:Ejnye Belzee Ha meg akarod tréfálni azokat, aki állandóan vitatkoznak veled, érts egyet velük!

Elkerülni a vitát tényleg győzelemre visz, de ha a barrikád másik oldalára sétálok a békesség kedvéért cinkosává válok azoknak akik terror alatt tartják az innenső oldalon élőket.
Ha a szivárvány tulsó végére zarándokolsz Fortuna rendelése szerint, Murphy ott vár, s közli innenső végén volt a kincs!
önjelölt szent nem leszek, s amíg az admin ki nem vág nem megyek el :ang1:
amiért a sötétségben élek amiatt láthatom jobban a fényt is mely vezet utamon... :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

Re: derű

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.05. 13:08

végre megláthattuk veleszületett humorérzékedet :lol: :lol: :lol:
látod ez a fajta hozzáállás az ami nállam a nyerő páros az intellektus és az ego kifejezésére amit szeretek és tisztelek, ebből sokat. mert ez igazán Te vagy és itt jön ki a filozófiád
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.11.05. 17:15

Sziasztok! Délelőtt óta kb. 4x ültem a géphez, hogy válaszoljak a priviben kapott levélre, de csak most látom, hogy mi minden történt itt azóta. Örülök is, hogy a családom ellehetetlenítette a levélírást, mert - és ezt valóban őszinte örömmel látom - a dolog kiforrta itt önmagát.
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.05. 18:39

oksa zilla (épp csak erre jártam becsekkolni :wink:)
a szabály az szabály
(még ha én is találtam ki)
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/

Vissza: “Wer-Zee két cukorral”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég