kávéházi kerekasztal hírek - by Belzee

Moderátor: Adél

Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.19. 19:04

újra szól a hatlövetü
Kép
'56 kevés volt, 2006. ismét forró talajt indukál a tömegben
néhány intellektuális beállítottságú hordószónok a hordó fedezékéből manipulálja azon polgártársainkat akik gondolkozni eddig is képtelenek voltak, s a szemükbe kellett köpni észrevegyék le volt hunyva mig cirógató szavakkal dajkálva lopták meg őket, most bezzeg csalfa szeretőjüket dobva, kiabálnak mi8ként erőszakolta meg őket az úr, s az éjjeli szekrényen se hagyott a lezárt borítékban eleget.
Kép
persze a rendőrök keze hátulról jövősen jogilag hátrakötve, elvégre demokráciában élünk, ezért a yard csak állt mint f'sz a lakodalomban amíg lába bírta 104:3 az állás a csürhe javára mert a meccsen begyakorolták a rendbontást a szurkolók akik a költő szavaival élve kiáltottak:
    Elvtársak!
    használjuk ki a pillanatnyi békét,
    szedjük fel az utcaköveket!
Kép
persze a felbújtó utólag mindíg a kezét mossa, fehér kesztyűhöz csak a feudális nemesek kezén száradt vér. -akkor még ez adta a jogot-
míg manapság az: ki mennyit lopott, hazudott, csalt, s hogy keni másra a gőzölgő szart.
De kérdem én ha mást nem az anyagi kárt, összedobja azoknak a tüntető tömeg, kik adósságot vállalva fel autót vettek Adót fizetnek mert Dolgozni mennek nem tüntetni, csak mindenki azt a Pár ezer forintot aki ott demonstrált,

tudom a választ mit mondanátok Demagóg barátok:
    NEM,
    NEM,
    SOHA!

munkahely és iskola nem számít e forrongó időben kiáltja e sok ostoba.
ez kellett az Országimázsunknak:
Cunami light & a békés terroristák lázongása (csak mert vigyázó szemeiket Párizsra vetették, sokan meghaltak nemrég ott is, emlékszel még?)
Pörögnek az események akár az oroszrulett, egy a tárban ami hat a fejben,
s a végén az t húzta meg a ravasz akinek már nem volt sok úgyse hátra, előkerül a látlelet: Taigetosz pozitív volt a forradalmár, a drága aki elindúlt tüntetni két feles gőzétől az őszi éjszakába...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Werewolf
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2006.03.18. 20:00

HozzászólásSzerző: Werewolf » 2006.09.19. 20:13

Érdekes!
Szerintem a tüntetők közül egy ember sem a saját autóját gyújtotta fel!Az valahogy számítot!

Nem lehet igaz,hogy nem tűnt eddig fel azoknak a kint lévőknek,hogy a kormány hazudik!

Csak annyi a bajom velük,hogy más kárára követelik a kormány leváltását...

Mi értelme,hogy lerombolják Pestet?Ott élnek!
Az ész vendégségbe jár hozzájuk... :roll:
"Az nevet, aki először üt. " -Rejtő
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.19. 20:19

Werewolf írta:Érdekes!
Szerintem a tüntetők közül egy ember sem a saját autóját gyújtotta fel!Az valahogy számítot!

Nem lehet igaz,hogy nem tűnt eddig fel azoknak a kint lévőknek,hogy a kormány hazudik!

Csak annyi a bajom velük,hogy más kárára követelik a kormány leváltását...

Mi értelme,hogy lerombolják Pestet?Ott élnek!
Az ész vendégségbe jár hozzájuk... :roll:


még az utcájukat is elkerüli az értelem szele is.-Wolfi...
Kép
:idea: végre leültem a TV elé és épp a TVszékház elfoglalásáról ment meglepő mód a műsor
:evil: életerős fiatalok arcukat banditaként rejtve kendő mögé, az én hazám és szívem himnuszát skandálta és az én hazám zászlaját használta verekedésre és hagyta hogy belekapjanak a lángok felperzselve a zászlót akárcsak amit hazám földjével tettek.
:cry: Rászkódik a vállam és a könnyeim vakítanak miközben ezeket a sorokat írom , talán a jövőnek... :cry:
:arrow: Veszélyes vizekre eveztem ezekkel a hír-piszkálgatásommal aminek az elsődleges veszélye az hogy nem tudok objektív maradni, nem szakmám az újságírás, és nem célom a távolságtartás, egyfajta napló magamnak magamról...
Hogy élem meg a XXI.-ik századot.
Most szégyellem hogy a jobb felé húz a szívem. :cry:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.19. 20:28

Toroczkai: Innentől ez már forradalom
2006. szeptember 19. 3:41
MNO
A cselekvők, az itt maradók felelőssége komoly, innentől ez már forradalom – jelentette ki Toroczkai László, a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom elnöke, aki visszatért az MTV székházából a Kossuth térre.
Toroczkai a téren demonstrálók előtt Gyurcsányt „pszichopata állatnak” nevezte. Elmondta: haragjuk nem a rendőrök, hanem Gyurcsány Ferenc és kormánya ellen irányul, melynek lemondását továbbra is követelik. Toroczkai a demonstrációk folytatására szólította a vidéki tüntetőket is.

forrás: Hír Televízió


kibicnek semmi se drága, se más élete, se a többiek hazája...
nem tudom ki az a Torockai vagy micsoda és eddig ez volt ami jellemezte nekem pedig a politikát egy idő óta aktívan figyelem...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.19. 22:31

Név szerint ismerik az MTV ostromlóit
TV2 írta:Több, mint 100 rendőr sérült meg a Szabadság téri tüntetésen, egyikük életveszélyesen. Koponyaműtétet hajtottak végre rajta - kiemelték a koponyájába fúródott csontszilánkot. Összesen, legalább 150-en sérültek meg. A legtöbb embernek a feje, a keze, vagy a lába sérült, többnyire üvegszilánkoktól és ütésektől. A Honvéd- és a Péterffy Sándor utcai kórházba vitték őket.


Galéria: Katt a képre! A kordonban a rendőrök az arcukat és a testüket védték a pajzzsal. A lábuk viszont védtelen volt.
Hét rendőr lába sérült meg - ők is ott voltak a kordonban. Azt mondták: utcakövekkel dobálták, zászlórúddal ütötték a lábukat a tüntetők. Így sérültek meg.
Az egészségügyi miniszter meglátogatta a rendőröket. Egyikük állapota életveszélyes.

Szemtanúk és újságírók szerint ismert futballszurkolók is voltak a tömegben, sőt, van, aki egyenesen azt állítja, hogy több csapat tábora együtt rohamozta meg az MTV-t. A rendőrök szerint ez az információ érdektelen.

Az interneten is vannak képek drukkerekről, egyiken a Fradi zászló látható a tévé épülete a háttérben. A rendőrség azt mondja, ők nem törődnek azzal, hogy a randalírozók drukkerek-e. A tüntetők viszont azt mondják, hogy a rendőrökkel nem törődnek, maradnak.

Határozottabb, egyértelműbb, és ahogy mondta, főleg eredményesebb fellépést vár a rendőrségtől a következő napokban a miniszterelnök, ha szükség lesz rá. Ezt mondta nemzetközi sajtótájékoztatóján. Utána interjút adott a Tényeknek, ebben azt mondta, pontosan, név szerint ismerik azokat, akik megostromolták a Magyar Televíziót - mégpedig, egy előzetes forgatókönyv szerint. Az interjút teljes egészében a Tények estében láthatják.

Az október elsejei választás az alkotmányos megoldás a kialakult helyzetre Orbán Viktor szerint, mely után korlátozott jogkörű szakértői kormánynak kel alakulnia. A Fidesz elnöke először szólalt meg Gyurcsány őszödi beszédének nyilvánosságra kerülése óta. A tegnap estéről azt mondta, hogy együtt érez a békés tüntetőkkel, de elítéli az erőszakot.

apropó ki az a békés tüntető aki un "Samuval" és molotov koktéllal megy el demonstrálni?

Dixlexikon írta:Samu:az 5Kg-os másfélkezes bontókalapács épitő ipari neve a szakzsargonban
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.09.22. 08:56

Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.22. 09:02

Trilox írta:Csatlakozz!

http://www.nemeztakarjuk.com


aki othol marad az vonuljon ki a világhálóra tüntetni :) :twisted: :wink: :lol: :lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.29. 11:50

A feketepénzek is bekerülnek a GDP-be
Kép
2006. szeptember 29. FigyelőNet-lapszemle


Magyarország hétfőtől módosítja a GDP-számítási módszerét, amely szerint majd az illegális tevékenységek is megjelennek, így a drogkereskedelem és a prostitúció is – írja a Népszabadság. Avagy ne kritizáld, legalizáld! Szélső :lol: Jobb lett a végleges GDP-adat



Az Európai Unió megkívánja, hogy gazdaság minden része szerepeljen a GDP-statisztikában. Ennek megfelelően a KSH statisztikusai a bűnüldöző szervek, a prostituáltakat képviselő érdekvédelmi szervezetek, a drogosokkal foglalkozó szociális intézmények adatai alapján becsülték meg ezen illegális tevékenységek GDP-hozzájárulását – mondta el a Népszabadságnak Ligeti Csák, a Központi Statisztikai Hivatal Nemzeti Számlák Főosztályának vezetője.

Ez utóbbi adattal először hétfőn lehet majd találkozni – a KSH ekkor adja ki először a nemzetközi szabályokhoz még inkább illeszkedő új GDP-adatsorát. A 2000-ig visszamenőleg kiszámolt új adatok Ligeti Csák szerint jobban tükrözik majd a magyar gazdaság teljesítőképességét.
Véleményen szerint a magyar gazdaságot ideje volt komolyan vizsgálat alá venni Feketén/fehérren :twisted:
Eddig sosem mertük az adómentes tevékenységi köröket bevonni a statisztikákba de mst hogy egy függőségben élő perverz adósrabszolgasági demokrácia képét bevállalta még a legfőbb fejes is, ideje volt hogy közszemlére tegyék ezeket is :lol: :lol: :lol:
mert hitelre kocsit házat vesz a magyar, kp-ért narkót és szaxit ezek szerint :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.10.04. 15:27

Biztos azért nem értem mert hülye vagyok.

Erkel Színház és környéke.
Eladásra kerül az Erkel színház (állítólag elavult és életveszélyes épülete) és a mellette levő tér, park. Méghozzá nagy örömünkre szolgál, hogy a beruházó, aki ott mindenféle csecsebecse naon drága és naon európai szolgáltatást és egyebet csinálna, nos annyit fizet a területért amiből a helyi önkormányzat ki tudná fizetni a saját részét a projektben és vissza tudja bérelni a színház-szórakoztató-rendezvénycsoda termeit az év pár napjára.
Mért érzem én úgy, hogy ez olyan, mintha ajándékba adná a területet a befektetőnek? Mért érzem úgy, hogy ez az üzlet (a sportarénához hasonlóan) nem előnyös? Biztos mert hülye vagyok...

Olyan szőkésen én a következőt látom.
Van egy még használható piros ruhám (helyes kis fodorral az alján, de ez nem fontos most)
Eladom a ruhát Zillának, aki fizet érte 5000 Ft-ot és hazaviszi. Vállalja, hogy befesti feketére és varr rá még egy sor fodrot. Juhéjj!!!
Ám ha visszaadom neki az 5000 Ft-ot akkor néha (ha neki éppen nem kell) kölcsönadja nekem a csini fekete koktélruhát.
Őőőőő.... ezt az üzletet még szőkén sem kötném meg.
Ugyani így se piros, se fekete ruhám nincs valójában. És ha használni akarom Zilla ruháját, kérnem és alkalmazkodnom kell.
Inkább keresnék egy pasit (szőkén) aki olyan sok lehetőséget lát bennem, hogy elhalmoz ruhákkal és még színházba is elvisz. Meg vacsorázni és este megfürdeti a gyerekeket és csinál nekem kávét amikor dolgozom, és... Ja! Ez a férjem! :D:D:D
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.04. 17:58

Trilox írta:Biztos azért nem értem mert hülye vagyok.

Erkel Színház és környéke.
Eladásra kerül az Erkel színház (állítólag elavult és életveszélyes épülete) és a mellette levő tér, park. Méghozzá nagy örömünkre szolgál, hogy a beruházó, aki ott mindenféle csecsebecse naon drága és naon európai szolgáltatást és egyebet csinálna, nos annyit fizet a területért amiből a helyi önkormányzat ki tudná fizetni a saját részét a projektben és vissza tudja bérelni a színház-szórakoztató-rendezvénycsoda termeit az év pár napjára.
Mért érzem én úgy, hogy ez olyan, mintha ajándékba adná a területet a befektetőnek? Mért érzem úgy, hogy ez az üzlet (a sportarénához hasonlóan) nem előnyös? Biztos mert hülye vagyok...

Olyan szőkésen én a következőt látom.
Van egy még használható piros ruhám (helyes kis fodorral az alján, de ez nem fontos most)
Eladom a ruhát Zillának, aki fizet érte 5000 Ft-ot és hazaviszi. Vállalja, hogy befesti feketére és varr rá még egy sor fodrot. Juhéjj!!!
Ám ha visszaadom neki az 5000 Ft-ot akkor néha (ha neki éppen nem kell) kölcsönadja nekem a csini fekete koktélruhát.
Őőőőő.... ezt az üzletet még szőkén sem kötném meg.
Ugyani így se piros, se fekete ruhám nincs valójában. És ha használni akarom Zilla ruháját, kérnem és alkalmazkodnom kell.
Inkább keresnék egy pasit (szőkén) aki olyan sok lehetőséget lát bennem, hogy elhalmoz ruhákkal és még színházba is elvisz. Meg vacsorázni és este megfürdeti a gyerekeket és csinál nekem kávét amikor dolgozom, és... Ja! Ez a férjem! :D:D:D

na ne mond már! és biztos hogy a férjedet zillátol vetted 5000-ért?
és vagy én lettem szőke? :lol: :lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.10.05. 12:11

Belzee írta:
Trilox írta:Biztos azért nem értem mert hülye vagyok.

Erkel Színház és környéke.
Eladásra kerül az Erkel színház (állítólag elavult és életveszélyes épülete) és a mellette levő tér, park. Méghozzá nagy örömünkre szolgál, hogy a beruházó, aki ott mindenféle csecsebecse naon drága és naon európai szolgáltatást és egyebet csinálna, nos annyit fizet a területért amiből a helyi önkormányzat ki tudná fizetni a saját részét a projektben és vissza tudja bérelni a színház-szórakoztató-rendezvénycsoda termeit az év pár napjára.
Mért érzem én úgy, hogy ez olyan, mintha ajándékba adná a területet a befektetőnek? Mért érzem úgy, hogy ez az üzlet (a sportarénához hasonlóan) nem előnyös? Biztos mert hülye vagyok...

Olyan szőkésen én a következőt látom.
Van egy még használható piros ruhám (helyes kis fodorral az alján, de ez nem fontos most)
Eladom a ruhát Zillának, aki fizet érte 5000 Ft-ot és hazaviszi. Vállalja, hogy befesti feketére és varr rá még egy sor fodrot. Juhéjj!!!
Ám ha visszaadom neki az 5000 Ft-ot akkor néha (ha neki éppen nem kell) kölcsönadja nekem a csini fekete koktélruhát.
Őőőőő.... ezt az üzletet még szőkén sem kötném meg.
Ugyani így se piros, se fekete ruhám nincs valójában. És ha használni akarom Zilla ruháját, kérnem és alkalmazkodnom kell.
Inkább keresnék egy pasit (szőkén) aki olyan sok lehetőséget lát bennem, hogy elhalmoz ruhákkal és még színházba is elvisz. Meg vacsorázni és este megfürdeti a gyerekeket és csinál nekem kávét amikor dolgozom, és... Ja! Ez a férjem! :D:D:D

na ne mond már! és biztos hogy a férjedet zillátol vetted 5000-ért?
és vagy én lettem szőke? :lol: :lol: :lol:


Nem tőle vettem. De 5000-ért esetleg néha kölcsönadom. Mármint gyereket fürdetni és kávét csinálni! Slusssz! :):):)
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.06. 18:26

a Fidesz mondhatni országunk és Pártunk vezére jóságos-nagyméltóságú Orbán a'punk felszólítá a népet gyüjjünk köré mert egyedül Ő a megváltó/szabadító a hazugságoktól és a hatalom elragadtatott gőgjétől.
s lőn esti riport és lőn reggeli tőzsdeindex:
az forint árfolyama zúdult mint az orkán s vala kik adósságot válaltak magukra ismét kidobhattak az 2006-os szeptemberi deficit után 26milliárd forintot deviza alapu törlesztéseikre s azok szépen külföldöt gazdagíták,
De mit nekünk Agitátotos Káposztafej, mert ez a lóvé legalább nem a "Fletóra ment-el" ami négyszer ekkora lett volna s legalább az ittholra ment volna el, nem dőre-borra Viktort juttatta vissza a hatalmi posztra, s az adósságról mi a dolga?
Pató Pál úr rég megmondta a közös lónak túrós a háta, de Ejj, ráérünk arra még...


Belzee írta:Belzee, Belzee neked tisztára elment az Öszöd...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.10.06. 19:12

Belzee írta:a Fidesz mondhatni országunk és Pártunk vezére jóságos-nagyméltóságú Orbán a'punk felszólítá a népet gyüjjünk köré mert egyedül Ő a megváltó/szabadító a hazugságoktól és a hatalom elragadtatott gőgjétől.
s lőn esti riport és lőn reggeli tőzsdeindex:
az forint árfolyama zúdult mint az orkán s vala kik adósságot válaltak magukra ismét kidobhattak az 2006-os szeptemberi deficit után 26milliárd forintot deviza alapu törlesztéseikre s azok szépen külföldöt gazdagíták,
De mit nekünk Agitátotos Káposztafej, mert ez a lóvé legalább nem a "Fletóra ment-el" ami négyszer ekkora lett volna s legalább az ittholra ment volna el, nem dőre-borra Viktort juttatta vissza a hatalmi posztra, s az adósságról mi a dolga?
Pató Pál úr rég megmondta a közös lónak túrós a háta, de Ejj, ráérünk arra még...


Belzee írta:Belzee, Belzee neked tisztára elment az Öszöd...


Na, ez az énnekem bajom is.
Hogy az elégedetlenségemet egy aljadék hazug emberrel és párttal, no meg kormánnyal szemben, azt ne tessenek felhasználni! Nem állok be senki zászlója alá. Akkor sem, ha ugyanazt mondja amit én. Legfeljebb külön külön állunk majd az én fejem felett úgy is a Szabd Nősün Egyesület zászlója lobog.
Ezért asztán... bármíly megindító és szívbemarkoló amikor 10 000 mber vekkere egyszere csörög. (Remélem közülük is sok megébred.) Én csak azt érzem, hogy míly remek fogás egy színházban. Félhomály, szívdobbanás szerű ritmus amire a náző szíve azonnal rezonál... nemzeti jelképek... egy gyerek újságot lobogtatva átrohan a színpadon. "Kárpátia! Kárpátia" kiabálja. Dobpergés.... Puskaropogás! Csönd.
(a néző levegőt venni se mer)
Egy nőt világít meg a reflektor, őlében... (elsőre nem is tudjuk, gyerek-e vagy felnőtt a halott. halk sóhajjal megkönnyebbülünk. NEM GYEREK!) az ölében tartja a szerelme fejét. A nő sír és a halott férfit ringatja. Halkan énekelni kezd... még egy szó... egy ölelés... Nézz rám, s ne ígérj,
nézz rám, sose félj! Ha nincs hely, ahol élj, indulj haza felé!
(A néző innentől úgy se látja mi történik mert taknya-nyála összefolyik úgy zokog)
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.06. 22:19

Trilox írta:
Belzee írta:a Fidesz mondhatni országunk és Pártunk vezére jóságos-nagyméltóságú Orbán a'punk felszólítá a népet gyüjjünk köré mert egyedül Ő a megváltó/szabadító a hazugságoktól és a hatalom elragadtatott gőgjétől.
s lőn esti riport és lőn reggeli tőzsdeindex:
az forint árfolyama zúdult mint az orkán s vala kik adósságot válaltak magukra ismét kidobhattak az 2006-os szeptemberi deficit után 26milliárd forintot deviza alapu törlesztéseikre s azok szépen külföldöt gazdagíták,
De mit nekünk Agitátotos Káposztafej, mert ez a lóvé legalább nem a "Fletóra ment-el" ami négyszer ekkora lett volna s legalább az ittholra ment volna el, nem dőre-borra Viktort juttatta vissza a hatalmi posztra, s az adósságról mi a dolga?
Pató Pál úr rég megmondta a közös lónak túrós a háta, de Ejj, ráérünk arra még...


Belzee írta:Belzee, Belzee neked tisztára elment az Öszöd...


Na, ez az énnekem bajom is.
Hogy az elégedetlenségemet egy aljadék hazug emberrel és párttal, no meg kormánnyal szemben, azt ne tessenek felhasználni! Nem állok be senki zászlója alá. Akkor sem, ha ugyanazt mondja amit én. Legfeljebb külön külön állunk majd az én fejem felett úgy is a Szabd Nősün Egyesület zászlója lobog.
Ezért asztán... bármíly megindító és szívbemarkoló amikor 10 000 mber vekkere egyszere csörög. (Remélem közülük is sok megébred.) Én csak azt érzem, hogy míly remek fogás egy színházban. Félhomály, szívdobbanás szerű ritmus amire a náző szíve azonnal rezonál... nemzeti jelképek... egy gyerek újságot lobogtatva átrohan a színpadon. "Kárpátia! Kárpátia" kiabálja. Dobpergés.... Puskaropogás! Csönd.
(a néző levegőt venni se mer)
Egy nőt világít meg a reflektor, őlében... (elsőre nem is tudjuk, gyerek-e vagy felnőtt a halott. halk sóhajjal megkönnyebbülünk. NEM GYEREK!) az ölében tartja a szerelme fejét. A nő sír és a halott férfit ringatja. Halkan énekelni kezd... még egy szó... egy ölelés... Nézz rám, s ne ígérj,
nézz rám, sose félj! Ha nincs hely, ahol élj, indulj haza felé!
(A néző innentől úgy se látja mi történik mert taknya-nyála összefolyik úgy zokog)

Hallottam 10 percenként ébresztik az országot
szerintem azok akik eddig szemethunytak azok jobb lenne ha elhúznának dolgozni, vagy tenni a dolgukat legalább is! :twisted:
De a nemzet ezt a 3hetes virrasztást nem biztos hogy tolerálja, s azt sem ha a Kossuth térről a külföldiek azt viszik hírül :olyan mint az Isztambuli Bazár, csak ez még össze, és le is van Xarva meg itt az emberek a nagyváros közepén is még júrtában , akarom mondani sátrakban élnek és a politikusok Ridegen tartott választópolgárokat terelgetnek kedvük szerint :lol: :lol:
ja és itt lehet kapni lyukas magyar, és félbevágott amerikai zászlókat is :evil:
visszatérve a 10 percenkénti ébresztésre, amit még hetekig terveznek ha jól tudom, az alvászavarok ma már bizonyítottan a depresszió, a szorongásos betegségek, valamint a szív-érrendszeri betegségek - ezen belül a szívinfarktus - fontos kockázati tényezői. Az alvászavarban szenvedők átlag évi hat nappal többet töltenek táppénzben, mint az átlagpopuláció.
Az alvászavarok tehát amellett, hogy komoly népegészségügyi problémát jelentenek, gazdasági és társadalmi vonatkozásai is súlyosabbak, mint ahogy azt a laikus közvélemény, sőt, az orvosok döntő többsége gondolja.
Ezt bizonyítja az is, hogy a problémával kapcsolatos ismeretek színvonalát az USA-ban rendkívül alacsonynak találták mind a laikus közönség, mind pedig az egészségügyi szakemberek körében. Az alvászavarban szenvedők töredéke fordul orvoshoz, s ezeknek csak további kicsiny hányada részesül szakmailag elfogadható kezelésben.
Magyarországon a helyzet valószínűleg ennél lényegesen rosszabb. Elég csupán a gyógyszerforgalom adatait tekinteni. Ebből láthatjuk, hogy nálunk még igen nagy arányban használják a korszerűtlen, a forgalomból a nyugati országokban már régen kivont készítményeket is. A magyar orvosok a legnagyobb mennyiségben egy olyan hosszú hatású, a szervezetből meglehetősen lassan kiürülő altatót írnak fel, amely tompító, a teljesítményt – például az országvezetést – rontó hatása bőven tart még másnap, a nappali órákban is. Ennek könnyen belátható kockázata mellett számolni kell azzal, hogy a gyógyszerhatás alatt okozott és elszenvedett balesetek, károk miatti jogi és anyagi felelősséget egyre inkább az illetőnek magának kell viselnie. Ha az egyszeri alvásmegvonás ilyen következményekkel jár, könnyen elképzelhető, milyen hatása lehet a krónikus alváshiánynak, hát hunnyunk már szemet, mert bevörösödik megint, mint nyuszinak az ívheggesztés után, és kiszárad a fáradt, égő szem, az időnként vagy tartósabban elhomályosuló látás, és a fókuszálási nehézségek, amikor a közeliről nagyobb távolságokra és vissza kellene váltani
elkalandozok álandóan, mint az ösmagyarok,
apropó kalandozások
Dixlexikon írta:Az előző évtizedben a magyar politikusok életmódja kezdett megváltozni. A letespedés kényszerének feszültségét zsákmányszerző hadjáratokon, választási kampányokon keresztül próbálták levezetni. Több mint nyolc ilyen hadjáratot vezettek Mária miasszonyunk országában. Itáliába, Amerikába, Mexikóba, a német és francia fejedelemségekbe, de még a messzi Spanyolországba is eljutottak. A kezdeti sikerek után 2002-ben a "...hozz magaddal egy másik embert..." csata súlyos vereséget hozott, ami a korábbi stratégia átgondolására kényszerítette a vezetőket. De a ...Sehonnai bitang ember,Ki most, ha kell, lelépni nem mer,Kiknek drágább rongy élete,Mint a haza becsülete.A magyarok istenére Esküszünk,Esküszünk...
Belzee írta:Elnézést minden olvasónktól! Nállam még működik egy morális öncenzúra
:twisted: :twisted: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.10.11. 19:51

Kép
országunk vezetői huzzák az igát :lol: dolgoznak a megoldáson :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/

Vissza: “Wer-Zee két cukorral”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég