Tengerisün kedvelő topic

Állatokról mindenféle

Moderátor: Adél

Marco
Labdacs
Labdacs
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2006.08.07. 11:23

Tengerisün kedvelő topic

HozzászólásSzerző: Marco » 2006.09.17. 09:03

Kedves fórumozók!

Jelentkezzen, aki már megérintett olyan embert, aki már beszélt valakivel, akinek az ismerőse szereti ezeket a rohadt kis tengeri sünöket.
Találjunk egymásra!
Képzeljétek, én találkoztam egy olyan emberrel, aki sajnálja a tengeri sünöket, ezeket a kis görcsöket, amiből annyi van, mint a légyszar a plafonon.
Mától én is sün-fan vagyok.
Hajrá! A topic felvirágoztatására fel!
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.18. 16:50

én nem ismerem a tengeri sünöket és azt sem tudom hogy néznek ki!
épp ezért mivel még nem csalódtam bennük :arrow:
    Nem szarták össze a lakást
    nem csavarogtak el
    nem másztak be a szekrény hátamögé
    nem szaporodott kéretlenül túl, hogy ne tudjak velük mit kezdeni
    nem nyaggatnak vele, hogy legyen nekünk is

máris szímpatikussá vált a Tengeri Sün mint házikedvenc: tehát csatlakozom :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Marco
Labdacs
Labdacs
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2006.08.07. 11:23

HozzászólásSzerző: Marco » 2006.09.18. 22:46

Mindamellet a tengerisün igen szépen mutat spontán marokszám elszórva a kertben, valamely örökzöld, mondjuk a tuja körül.
A fűben nem nagyon rendetlenkednek, csak az első időkben mozgolódnak egy picit.
Marco
Labdacs
Labdacs
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2006.08.07. 11:23

HozzászólásSzerző: Marco » 2006.09.19. 12:44

A tengerisünök egymást a következő neveken szólítják:
1. Mr. President
2. Mr. Fiala Péter
3. Mr. Mother-fucker

Érdekességként jegyezném meg, hogy a nőstény sünök is ebből a három névből választanak maguknak, ezzel is bebizonyítva a tézist, miszerint a sünök az egyik legbutább teremtményei a Földnek.
Általában kötött sémában beszélgetnek, és mikor egymás mellé sodorja őket a hullámzás, nem ritka közöttük az alábbi párbeszéd:

- Ááááá, kedves Mr. Fiala Péter! Örülök, hogy látom.
- Részemről a szerencse, kedves és szépséges Mr. Mother-fucker!
(Mint kitalálható volt, egy nőstény, és egy hím (t.i. kakas) tengerisün találkozott)
- Nem láttam önt, az elmúlt egy hétben. Merre járt, kedves Mr. Fiala György (Észrevehető, hogy Mr. Fiala Péterünket beszélgetőtársa Györgynek szólította, mivel Mr. Mother-fucker egy nagyon-nagyon hülye tengeri sün volt)
- Képzelje, rengeteg kaland ért a múlt héten.
- Á, á és ó! - csodálkozott a nőstény (értsd: kanca) sün.
- Amint itt tapadok a sziklán a víz alatt, egyszercsak jött egy hullám, és mikor egyik tüskécskémmel éppen inteni akartam az egyik ismerős sirálynak, a víz letépett a kőről.
- Csak nem? Á, á és ó!
- De igen. Legalább két métert arrébb sodródtam, mire újra meg tudtam kapaszkodni. Szóval egy egész hetembe tellett, míg összeszedtem a bátorságom, és el mertem engedni a sziklát, hogy visszasodródjak idáig!
- Á, á és ó! Micsoda kalandok! - hüledezett a másik. - Magának aztán eseménydús az élete.
- Nem panaszkodom kedves és szépséges Mr. Mother-fucker. Hát ön mivel töltötte a múlt hetet?
- Jobbára ettem, és a víz ki-be járt a seggemen. Semmi komoly.
- Ez igazán örvendetes. Üdvözlöm a kedves mamáját - mondta végül Mr. Fiala Péter, és leült a hölgy mellé, hogy egy újabb hétig a víz ki-be járhasson a seggén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marco 2006.09.19. 14:43-kor.
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.09.19. 13:52

Khm!
Tisztelt topicindító!

Már az első bejegyzése után is akartam jelezni, azt aminek most kénytelen vagyok hangot adni.
Őn határozottan hímsün soviniszta látásmóddal rendelkezik és ezt a maradi és konformista látásmódot terjeszti a tengerisün kedvelők népes táborában. Kénytelen vagyok lépéseket tenni ez ügyben és megalapítani a nősün egyesületet. Zászlónk hullámzása alá vonok minden olyan fórumlátogatót akik hozzám hasonlóan kihallják a bújtatott szexuális agressziót az Ön hozzászólásaiból.
A nősünök lealacsonyítása a "semmittevés" mocsarába! Önnek nagyon rossz tapasztalatai lehetnek. Higgye el, nem csak a víz jár ki-be a seggünkön. De ne ítéljen néhány szegényes példa alapján. Sok-sok sünnőt kell megismernie ahhoz, hogy valós kép alakuljon ki rólunk. Nem vagyunk ennyire buták, mint azt Ön leírja. Ez abból is látszik, hogy ezt a bejegyzést is ide tudtam másolni a Kiskegyed 1965/11/5-ös számából.

Üdvözlettel
Mr. Fiala Emil
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Marco
Labdacs
Labdacs
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2006.08.07. 11:23

HozzászólásSzerző: Marco » 2006.09.19. 14:40

Kedves Mr. Fiala Emil és a többi zászlós tagja a hullámzásos nőegyletnek!

Ön messzemenően félreérti a helyzetet. Én a hímsün (érts: kakas) egyedeket is a legmesszebbmenőkig hülyének tartom.
Viszont azt örömmel tapasztalom, hogy Ön is előszeretettel forgatja a Kiskegyed című, a tengerisünök életével foglalkozó szaklapot.
Talán megvitathatnánk a legújabb számban megjelent cikket, Dr. Fiala Butélia: a tengerisünök lélekvándorlása, és kisebb erotikus fantáziák című tanulmányát.

Ebben Dr. Fiala leszögezi, hogy a tengerisünöknek ugyanolyan joguk van a lélekvándorlásra, mint akár a sóskának a konyhakertben, és erotikus fantáziájuk sem marad el mondjuk a kelkáposztáétól. Példával is ilusztrálja, miszerint a kísérleti alanyul kiválasztott tengeri sün egyed annyira begerjedt egy vetített kelkáposzta képére, hogy a víz kétszer ment be a seggén, míg egyszer ki.
Továbbá Dr. Fiala leszögezi, hogy a lélekvándorlás terén is vannak eredményei. Megfigyelései szerint a tengerisünök lelke nagyon sokszor vándorol. Személyesen látta, és erre akár meg is esküszik, ahogy az egyik pillanatban az egyik fiatal tengerisün egyed lelke egy pillanatra kikandikált a sünből, aztán mivel észrevette a leselkedő Dr. Fialát, gyorsan visszabújt a sünbe. Ez szinte hihetetlen felfedezés.
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.09.19. 15:16

Tengerisünöknek, vagy tengerisünnőknek?

egy névtelen sünnő
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.19. 16:26

soha meg nem sünnő tiszteletem a show-i nyista ellenes sündörgést elindítók felé ne itt Tol-juk Tol-eranciánk alapjait mert emanci- panci van a kávézóban, bár tény hogy a rengeri sünök nemileg nem váltak szét, csak identitásuqban :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.09.20. 08:22

Marco írta:Kedves Mr. Fiala Emil és a többi zászlós tagja a hullámzásos nőegyletnek!

Ön messzemenően félreérti a helyzetet. Én a hímsün (érts: kakas) egyedeket is a legmesszebbmenőkig hülyének tartom.
Viszont azt örömmel tapasztalom, hogy Ön is előszeretettel forgatja a Kiskegyed című, a tengerisünök életével foglalkozó szaklapot.
Talán megvitathatnánk a legújabb számban megjelent cikket, Dr. Fiala Butélia: a tengerisünök lélekvándorlása, és kisebb erotikus fantáziák című tanulmányát.

Ebben Dr. Fiala leszögezi, hogy a tengerisünöknek ugyanolyan joguk van a lélekvándorlásra, mint akár a sóskának a konyhakertben, és erotikus fantáziájuk sem marad el mondjuk a kelkáposztáétól. Példával is ilusztrálja, miszerint a kísérleti alanyul kiválasztott tengeri sün egyed annyira begerjedt egy vetített kelkáposzta képére, hogy a víz kétszer ment be a seggén, míg egyszer ki.
Továbbá Dr. Fiala leszögezi, hogy a lélekvándorlás terén is vannak eredményei. Megfigyelései szerint a tengerisünök lelke nagyon sokszor vándorol. Személyesen látta, és erre akár meg is esküszik, ahogy az egyik pillanatban az egyik fiatal tengerisün egyed lelke egy pillanatra kikandikált a sünből, aztán mivel észrevette a leselkedő Dr. Fialát, gyorsan visszabújt a sünbe. Ez szinte hihetetlen felfedezés.


Hóhó! Tisztelt bújtogató!
Látom, most már viszakozna és mossa kezeit, amellyel korábban a tengeri sünökhöz ért! De jobb ha tudja: bekerült az archívumba. Az ujjlenyomatait rögzítettük és minden lépését szemmel tartjuk!
Dr. Fiala és az ön elképzelései a sünök erotikus fantáziájáról szánalmas és igaztalan. Egyrészt senki, ismétlem SENKI sem gerjed be egy kelképoszta vagy paradicsom látványától! Egy répa, uborka még csak csak, de ezek is csak speciális – más sünöktől elszigetelt esetekben.
Tapasztalataim szerint a sünök nagyon izgalmas és fantáziadús szerelmi életet élnek. Ezt példázza a nemrég megjelent 42 pozuitúra vízalatt, sziklákon és köveken c. kiadvány mely gazdag illusztrációs anyaga bizonyítja, hogy a sünök nem prűdek, és igen is vállalkozó szelleműek.

A másik, hogy a sünök valóban képesek a transzcendentális meditációra mely nem csak magasabb tudatállapotba emeli őket, de képesek kilépni a testükből (ezt hangos roppanó és cuppanó hang kíséri). Az ön által felvázolt sünök százezrei melyeket ön semmittevő naplopóknak titulált, pusztán csak meditálnak és az asztrálsíkon kommunikálnak ahova önnek (csökött képességeivel) nincs bejárása.

Bah!
Mr. Fiala
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.20. 12:36

Trilox írta:...Tapasztalataim szerint a sünök nagyon izgalmas és fantáziadús szerelmi életet élnek. Ezt példázza a nemrég megjelent 42 pozuitúra vízalatt, sziklákon és köveken c. kiadvány mely gazdag illusztrációs anyaga bizonyítja, hogy a sünök nem prűdek, és igen is vállalkozó szelleműek.

A másik, hogy a sünök valóban képesek a transzcendentális meditációra mely nem csak magasabb tudatállapotba emeli őket, de képesek kilépni a testükből (ezt hangos roppanó és cuppanó hang kíséri). Az ön által felvázolt sünök százezrei melyeket ön semmittevő naplopóknak titulált, pusztán csak meditálnak és az asztrálsíkon kommunikálnak ahova önnek (csökött képességeivel) nincs bejárása.

Bah!
Mr. Fiala

ez a 42 esre zanzásított Best of kiadvány érdekel mert pont az én cipőméretem tehát könnyű lenne felhúzni :lol:
a másik dologra térve a TM-et kifejlesztő tengeri sünök a helyi egészségügyi helyzet víz nyomására kezdték el meditációjukat az Sz.T.K. szociális hálójában, mivel észrevették hogy a halászok a döglött halakat visszadobják a vízbe, s így élhettek tovább mint hal a vízben meditatív vegetálásra kárhoztatva magukat akárcsak az ambivalens rovarok akiket töprengésük után nevezett el a biológia :Mitévő legyek?-nek
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.09.20. 15:07

Csak a véletlen összemosások megelőzéseképp:

A Mitévő legyek?-ek nem összekeverendőek a Mit evő legyek?-ek családjával, akik viszont állandó fejvakargatásukkal, és meg nem szűnő táplálékszortírozásukkal merőben eltérő, az evolúció alapvetően más fejlődési szakaszában lévő egyedek.
Bár... hozzá nem értő, laikus megfigyelők számára kétség kívül igen könnyedén összetéveszthetőek.

prof. dr. Mr. Pesident
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.20. 18:42

zilla írta:Csak a véletlen összemosások megelőzéseképp:

A Mitévő legyek?-ek nem összekeverendőek a Mit evő legyek?-ek családjával, akik viszont állandó fejvakargatásukkal, és meg nem szűnő táplálékszortírozásukkal merőben eltérő, az evolúció alapvetően más fejlődési szakaszában lévő egyedek.
Bár... hozzá nem értő, laikus megfigyelők számára kétség kívül igen könnyedén összetéveszthetőek.

prof. dr. Mr. Pesident

ami megkükönböztetést segítheti:
az egyik előtt egy kupac fejkorpa található, a másik előtt sütike és chipszes töltöttkáposzta halomba rakva :lol: :lol:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Marco
Labdacs
Labdacs
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2006.08.07. 11:23

HozzászólásSzerző: Marco » 2006.09.22. 17:47

Újabb publikációt olvastam Dr. Fiala Butéliától, az első hivatalos "Fordítsuk ki a tengerisünöket, mint egy zoknit" mozgalom elnökétől:

A tengeri sünöket elsősorban a vízben találjuk meg, mivel vizi állatok. Másodsorban megtalálhatóak magángyűjteményekben, és dísztárgyak dekorációjaként is, mivel magángyűjteményi, és dísztárgydekorációs állatok csoportjába is tartoznak. A tengerisünökből általában 12 tesz ki egy tucatot, amiből a logaritmus alapjait figyelembevéve könnyen kiszámíthatjuk, hogy 6 darab egy féltucat. Sajnos ezt a tengeri sünök nem tudják, ezért néha 5-en, vagy akár heten is beállnak egy féltucatos alakzatba, ami azért is zavaró lehet, mivel a sirályoknál is egy féltucat, az 6 darab egyedet tesz ki. A sünöket ezért úgy is hívják a sirályok, mikor felettük elhúznak, és kegyesen beleszarnak a vízbe, hogy "Hülye sünök"! A sirályok tulajdonképpen megvetik a sünöket, bár a tengerisünöket mindez hidegen hagyja (5Celsiusfok a téli hónapokban). Mindamellet nem mondhatjuk, hogy a sünök végtére is feleslegesen tengenének bele a világba, mivel igen szép kiegészítő állatai a Föld tengereinek a Bálna mellett. (Itt jegyezném meg, hogy a bálna szintúgy leszarja a tengeri sünöket.) Sokszor figyelhető meg, hogy mikor egy bálna és egy sirály találkozik, akkor elsősorban a tengeri sünökről értekeznek. A sirály elszáll a bálna felett, míg a bálna ránéz a sirályra és kacsint, majd röhögnek. Ők ketten tudják, hogy mi is a valódi szerepe a tengeri sünöknek az élet körforgásában.
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.09.22. 18:16

Mi? :shock:

Mr. Fiala
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.09.25. 13:25

Marco írta:Ők ketten tudják, hogy mi is a valódi szerepe a tengeri sünöknek az élet körforgásában.

Mi? Mi? Mi? Mi? Mi? Mi? Mi? Mi? Mi? Mi? Mi? Mi?

Mr. Fiala

Vissza: “Zoo”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég