anyuci fecsegője

Bármi... legfeljebb nem fog ízleni.

Moderátor: Adél

Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.10. 10:34

Trilox írta:... Van benne a retorika mellett egy kis gazdaságpolitika amitől feláll a hátamon a szőr, de talán nem fog megártani. :D:D

szinte látlak magam előtt, ahogy kézhezkapod a fénymásolóban a jegyzeteidet :lol:
Kép
Nekem az EU-Tanulmányoktól és a szociológia bevezetőtől van fennforgásom
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.09.11. 14:52

:D

Ez a kép jellemzőbb:
Kép
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.11. 19:00

ugyan mőá' nekem azt mondták hogy 22év felett nem lehet megtanúni hejjesen irníí és mégis szikerült 28 éves koromban a hejlyesírás záóvizsgán átcsúznom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ZH írás

A Prof ZH írás alatt írta:Ez igen! Erre számítottam! Bámulnak maguk elé, mint borjú az új kapura. Még nem tértek magukhoz az első megdöbbenésből. Ezt a példatípust direkt nem vettük gyakorlaton. Valamit a ZH-ra is kell tartogatni!
Úgy teszek, mintha rájuk sem figyelnék. Hadd kezdjenek mozgolódni! A Kovács már lapozgatja is a könyvet. Azt hiszi, nem látom. Simán elkérhetném. De minek? Úgyis rossz képletet másolt ki. Úgyis elégtelent kap, és nem is voltam szigorú. Még puskázhatott is.
Ah! Barabás rátalált a jó képletre. Legalábbis azt hiszi. De téved. A jó képlet nincs is benne a könyvben. Helyesebben benne van, csak hibásan. Nem véletlenül választottam ezt a példát. Itt ma mindenki egyest ír. Azért ülök én itt.
Majd legközelebb rendesen felkészülnek. Akkor kapnak egy primitív példát, amit még egy általános iskolás is meg tud oldani. Éppen ez fogja megzavarni oket. Nem hiszik el, hogy egy osztás meg egy szorzás az egész. Egy olyan képlet, amit még a kettes szintu általános iskolások is tudnak. Elbonyolítják majd az egészet. Aki pedig megcsinálja, azét azért nem fogadom el, mert nem általános iskolás módszerekkel kell dolgozni. Legalábbis a hallgatóknak nem.
Megadtam azt a mennyiséget is, ami tévesen benne van a könyvben. Így nem gyanítanák semmit. Amúgy is több adatot írtam fel azok kedvéért, akik megszokták, hogy az összes adatot, amit megadtak, fel kell használni. Addig osztanak, szoroznak, amíg ki nem jön a kérdéses mennyiség. Ez ma legalább öt elégtelent fog szülni.
Helyes! Barabás kirakta a dolgozatát a pad szélére, a háta mögött ülő már másolja is. A Szepesi meg leírta egy kis fecnire a példát, s odaadta az előtte ülőnek. Nagyszerű! A várt sebességgel terjed az egyes.
A Horváth túl akar járni az eszemen. A szerencsétlen nem tudja, hogy ez eddig csak a feleségemnek sikerült. Jól felkészült a ZH-ra, a képletet is tudja. Már legalább öt perce készen van, és büszkén feszít. Na nem sokáig. Számítottam rá, hogy nem lehet semmivel sem megzavarni. Ezért még tegnap délután felírtam a padjára a helyes összefüggést. Most szépen odaballagunk hozzá, és véletlenül észrevesszük.
Na, ez megvolt. Még neki állt feljebb. Nagyon elkanászodtak a mai fiatalok. Régen sokkal jobb volt. Nem kellett ennyit manőverezni. Csak a teljesen kész, hibátlan dolgozatokat fogadtam el, melyek végeredménye is jó volt. Persze olyan adatokat adtam meg, s olyan képletekkel kellett számolni, hogy logarléccel az atyaúristen sem tudta volna befejezni időben. De ezek a rohadt számológépek megnehezítették a dolgomat. Ám kifogni nem tudnak rajtam.
Úgy látom, mindenki befejezte, beszedhetem. Így kell ZH-t íratni! Nem kell utána órákig vesződni. Az egészet kijavítom egy perc alatt.
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.15. 19:50

2020-ra 1,6 milliárd turista lesz a világon írta a HVG ez elgondolkoztatott...
Volt egy olyan pólóm amin a felirat igy ált: Magyar vagyok, nem turista!
később volt olyan is hogy: Magyar turista vagyok de ezért a helyi skacok vertek meg akik szintén lokálpatriotizmus kapcsán kapőták fel a vizet, mint Teve az oázisban
szóval elgomdolkoztam én otthonűlő röghözkötött bús bocskoros netes, kihaló félben van a fajtám és a Homo Turista Sapiens a jövő létformája.
persze csak ha letöltötte a paraszt legkissebb fia a hátom év robotot (a málenkíj fajtából nyugaton) miután megszerezte Agrármérnöki diplomáját, hogy nagy úrként kocsival jöhessen haza lakástvenni, és visszafizetni Döbröginek a diákhitelt háromszorosan ahogy azt a regula előírja...
szóval 2020-ra 1,6 milliárd turista lesz a világon mi magyarok szétszórtan a világban pedig nem vagyunk azok, mi megmaradunk Magyarnak! ezt mindenki tudja, még a 'Mariahírferstrasszén'- is akárcsAK dávid népe...
talán nem is véletlen az irántunk érzett gyűlölet a világban...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.09.17. 11:37

Belzze, írásaiddal ismét remekelsz.

:smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041

*

Látom ám, ismét valami változás készülődik identitásssilag... :D
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.18. 16:57

nade zilla én nem skizofrén vagyok csak következetlen :wink:

Ja és az elmém felszabadításán dolgozok az Adósrabszolgatartó ZRT. munkatársaként...

ja ti tudtok valamit a tengeri sünről?
az olyan mint a szúrós kukorica?
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.19. 19:24

Mit szóltok hozá , hogy Mo. banánköztársasági formák felé kacsingat :lol:
Kép
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.19. 20:52

Kép
és a Történelem lassan de biztosan haladt tovább a maga útján...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.09.19. 22:44

Én továbbra is tartom magam a három héttel ezelőttui döntésemhez. 23.-ára lett meghirdetve egy tüntetés a kormány intézkedései ellen. Arra mindenképpen elmegyek.
Remélem reggeltől lesz, mert délután osztálytalálkozóm van amit már hónapok óta szervezünk. nem hagyom ki még egy kormányválság miatt sem. Kormányok jönnek, mennek... de egy osztálytali...:D Félre a tréfát.
Ezzel a "lebukással" kapcsolatban nekem annyi de annyi kételyem van, hogy nem tudok és nem szeretnék beszélgetni a dologról.
Talán egy dolog ami megfogott és számomra el is mondható:
Az MSZP teljes gárdája kiáll GYF mellett. Senkiben nincs egy pici tétovaság sem, hogy mégsem akar együtt dolgozni valakivel aki hazudik mint a vízfolyás. A miértekre én szarok. Nem érdekel. A hazugság ténye elegendő, hogy ne akarjak kapcsolatot tartani valakivel. Nekik nincsenek kétségeik. Gááááz....
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.09.20. 15:11

Na ja. Hát együtt csinálták...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.20. 16:53

ami zavar az a két gigapárt reakciói és előre kiszámított lépései mintha professzionális keringőt látnék amibe csak a csürhe nem a dolgát tette mert mint a hegyről legurtott kő hozta magával az okat a tragikus eseményeket és erre egyik faszagyerek politikus sem volt felkészülve hogy a hónapok óta mászkáló körlevelek és underground SMS-ek ekkorát fognak hasítani az ostor végén...
és miért a szélsőjobb és nem a bal?
mert a radikálisok közzül a liberális pistikék épp belőtték magukat a melegben és csak a maguk dolgával vannak elfoglalva:
Elfogadom magam szépvagyok így is, Drogoztam a vizeletem bekékül mégis

a jobb szélsők meg cseleznek berúgnak és lökdösik hátulról egymást,
hé öreg megmered csinálni?- látjátok montam hogy összehuggya magát ha rajta a sor-Hé most mutasdmeg!- né' má' ez a hülye tényleg megteszi, de cool, megyek én is...
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.09.20. 23:12

Nekem tetszik a szakértősdi. Az semleges, a kettek meg pihizhetnek egy kicsit, és gondolkodhatnak a hogyantovábbon.
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.21. 09:04

zilla írta:Nekem tetszik a szakértősdi. Az semleges, a kettek meg pihizhetnek egy kicsit, és gondolkodhatnak a hogyantovábbon.

na ezt fejtsd ki dőlére kedves! :lol: :?
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.27. 13:55


2006.09.26. - Jusztina






Creative Apró
összes
albérlet
autó-motor
állat-növény
állás
fotó gyerekfelügyelet
ingatlan, telek
mindenmás
mobil, telekommunikáció
modell
nyelvoktatás
oktatás
sport, sporteszköz
szabadidő
szolgáltatás
számtech, internet
szépség, egészség
színház,koncert
tánc
társkeresés
utazás
zene



Hogy milyen tanárokat szeretük?

- Óráról elkésős, pontosságot elvárós
- Rossznap esetén szivatós
- Vigyorgós, rémuralmas
- Helyettesítős, hozzánemértős
- Doktoranduszos, tökjófejes
- Doktoranduszos, mégisszivatós
- Tanszékvezetős, nagypofájús
- Szakmabelis, érthetetlenül beszélős
- Utolsó vizsgán mindenkit kettessel átrugdalós
- Mindenkit átengedős, csakengem megvágós
- Mindenkit megvágós, csakengem átengedős
- Mindentelhadarós
- SZTK szemüvegkeretes, halkanbeszélős
- Mindenkinek ötöstadós
- Mindenkit megbuktatós
- Visszakérdezésre butánnézős
- Báránylelkű, rendet tartani nemtudós
- Első tízpercben viccetmesélős
- Régitanárfelváltós, rendcsinálós
- Csak a tananyagot tudós
- Rögtön belevágós, nemmagyarázós
- Korosodó kedvesbácsis
- Nagycicis, rövidszoknyás
- Régóta férjnél vanós, mégis szexis
- Fonnyadtvirslilábú, mégis rövidszoknyás
- Rövidszoknyásra vadászós, kanos
- Régóta anyós, házsártos
- Nekem mindig igazam vanos
- Ezek a mai fiatalokos
- Jópofizós, de mégis megvágós
- Okostanuló kiválasztós, többieket lesecsinálós
- 60 oldalból 80-at visszakérős, részletekbe belemenős
- Hisztizős, csapkodós
- Bambánnézős, érthetetlenül beszélős
- Számtektanáros, diáknál kevésbétudós
- Óránmobilozós, elnézéstnemkérős
- Voltkommandós, tesitanáros, széthajtós
- Alaposan eltájolt énektanáros
- Hangosan krákogós, napikétdobozos
- Órárabenemjövős, hirtelen megbetegedős
- Napközis, másodikanyás
- Lányokatpásztázós
- Tökvaksis, töksüketes
- Böfögős, fingós, káromkodós
- Zsebében turkálós, saját beszédjére nemfigyelős
- Szadistának tűnős, de visszaszólást szeretős
- Igazgató hátsónyalós
- Jobbfülben karikás, furcsánbeszélős
- Kétszerelváltas, antifeministás
- Csoró, de becsülettel tanítós
- Gazdag, de kitudjamiért mégistanítós
- Évvégén elmenős
- Mindenféle hülye szakkörtartós
- Előjelet mindig felcserélős
- Kutyától félős, magánakvalós
- Óratovábbtartós, szünetbőlelvevős
- Elgondolkodós, elbambulós, ééééésezős, szóvaaalozós
- Magáttökreviccesnek tartós, valójában nagymarhás
- Részegen bejövős, jókedvűs
- Asszedvérszívós, deavégén mégisátengedős
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.09.27. 16:13

Belzee írta:
zilla írta:Nekem tetszik a szakértősdi. Az semleges, a kettek meg pihizhetnek egy kicsit, és gondolkodhatnak a hogyantovábbon.

na ezt fejtsd ki dőlére kedves! :lol: :?

Jó, majd este, valamelyik polittopikban.

Vissza: “Koktél”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég