anyuci fecsegője

Bármi... legfeljebb nem fog ízleni.

Moderátor: Adél

Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.28. 21:11

Tilox kávézóna beli blogjában írta:Tükör előtt


Ilyen érzés lehet egy férfinak amikor a felesége, barátnője a tükör előtt szépítkezik. Áll és nézi a nőt és tudja, pontosan tudja, hogy nem neki szépül. Nem őt akarja elkábítani, elkápráztatni, meghódítani. Mindegy, hogy szereti-e még az asszonyt vagy már rég nem. Van benne valami irigység és valami szívszorító emlékezés, hogy volt olyan amikor nem így volt. A nő csak készülődik és a férfi csak nézi, lesve, lopva. Csak úgy, hogy észre ne vegye az asszony, mert esetleg félre érti. Sőt, az is lehet, hogy esetleg szól. "Mit bámulsz" kérdezné talán.
És a férfi arra gondol "fesd csak magad, öreg vagy úgy is. Kinek kellenél?" de tudja jól, hogy a nő szép. Tele élettel és sokaknak kell. Csak neki nem. Már nem. És ez is fáj egy picit. Hogy már nem kell.

Ilyen érzés nekem amikor itt jársz. Látom, nem engem keresel. A hiúság hoz vissza mindig. A kíváncsiság, hogy valakit, bárkit érdekel-e amit írtál. Hisz amit írtál: Te vagy.
Megértem. Én is így vagyok a tükör elött.


csak két reagálás erre,
A Legjobb Nő is unalmas, valakinek, valahol...
az izgalom meghal ha a reggeli fogmosás közben kérdezik meg estére vegyenek e föl csipkét és Fűzőt...
+igenis a nőn múllik mennyire condicionálja a férfit rá, hogy a harci díszek még mindíg neki szólnak e, vagy csak azt kapja majd ami a gerilla akciók után romokban megmarad 8)
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2006.09.28. 21:47

Csak egy érzést próbáltam megfogalmazni.
Sokféleképpen elmondhattam volna.
Van egy kollégám akivel egyetlen projektben nagyon klasszul dolgoztam együtt. Csodálatos élmény volt a társának lenni abban a munkában. csúcsélmény. :) Ahogy véget ért a munka, véget ért a kapcsolat. Hiszen semmi másról nem szólt, csak arról, hogy a legjobb a legjobbak közül, Uram! (MIB)n :D de ha látod amikor más valakivel bújik össze egy halom paír fölött egy másik munkában, akkor fura érzés. Nem rajtad múlik, hogy dolgoztok-e még együtt. Az eszeddel érted, hogy csak munka. És mégis... a francba!

Na, ennek amit most leírtam ennek se sok köze van az igazsághoz. De leírhattam volna így is. :)

Máskülönben én imádom amikor a férjem rámcsodálkozik "de szép vagy!" és olyankor repülni tudnék. Ha neki még mindig szép vagyok, akkor a többiek... senki sem számít! :D
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.09.28. 22:41

Trilox írta:Csak egy érzést próbáltam megfogalmazni.
Sokféleképpen elmondhattam volna.
Van egy kollégám akivel egyetlen projektben nagyon klasszul dolgoztam együtt. Csodálatos élmény volt a társának lenni abban a munkában. csúcsélmény. :) Ahogy véget ért a munka, véget ért a kapcsolat. Hiszen semmi másról nem szólt, csak arról, hogy a legjobb a legjobbak közül, Uram! (MIB)n :D de ha látod amikor más valakivel bújik össze egy halom paír fölött egy másik munkában, akkor fura érzés. Nem rajtad múlik, hogy dolgoztok-e még együtt. Az eszeddel érted, hogy csak munka. És mégis... a francba!

Na, ennek amit most leírtam ennek se sok köze van az igazsághoz. De leírhattam volna így is. :)

Máskülönben én imádom amikor a férjem rámcsodálkozik "de szép vagy!" és olyankor repülni tudnék. Ha neki még mindig szép vagyok, akkor a többiek... senki sem számít! :D

csak ne feledd a spéci parfümöt az ááááá szóval a hálószobába kell használni és nem a melóba mert a szerencsétlen flótások se sörözéshez húznak gumit vagy hogy is írjam nem a strand miatt kezd el gyúrni egy 50éves sem hanem a felesége miatt :twisted:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.11.06. 00:19

Aztaaaaaa! Belzee! Most látom csak, hogy túl vagy a kétezren!!!!! :D
Őrület!
2000 :smt113
Grat!
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.06. 08:16

zilla írta:Aztaaaaaa! Belzee! Most látom csak, hogy túl vagy a kétezren!!!!! :D
Őrület!
2000 :smt113
Grat!

nem lényeg én sem vettem észre :lol:
azért köszi :blush1:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Werewolf
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2006.03.18. 20:00

HozzászólásSzerző: Werewolf » 2006.11.07. 18:11

Szerénykedik itt,pedig tuti,hogy számolja... :D
"Az nevet, aki először üt. " -Rejtő
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.07. 21:26

Werewolf írta:Szerénykedik itt,pedig tuti,hogy számolja... :D


ez kedves :D
kinézed belőllem, hogy el tudok számolni eddig :twisted: :?: :?: :?: :?:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.11.12. 14:27

Belzee, nagyon édi kissárkány lettél! Nagyon tetszik!
Honnan valósi?
Avatar
zilla
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.03.16. 23:18

HozzászólásSzerző: zilla » 2006.12.01. 14:52

Igen, először én is erre tippeltem, de emlékeim szerint (műtörikönyvek) azok egy kicsit komolyabbak...


Belzee! Nyilatkozz! Ne hagyj minket ily kétségek közepette vergődeni!!!
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2007.01.06. 16:13

az Édibébi kissárkány egy Gargoy de ezt a neten lehet rendelni és nem valahol fényképezgetni
de jön a száján a hülyeség valóban mint a vízfolás, ha nem is a Notre-Dame tornyából :wink:
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Werewolf
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2006.03.18. 20:00

HozzászólásSzerző: Werewolf » 2007.11.05. 21:08

Van még blogja Tri anyánknak?
Ha igen, akkor valaki adjon hozzá egy térképet, mert a GPS nem tudta, hol van... :roll:
Pedig kérdeztem, hol forduljak jobbra, meg balra... pedig lehet, hogy egyenesen kellett volna menni... na mindegy...
"Az nevet, aki először üt. " -Rejtő
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2007.11.05. 21:39

Werewolf írta:Van még blogja Tri anyánknak?
Ha igen, akkor valaki adjon hozzá egy térképet, mert a GPS nem tudta, hol van... :roll:
Pedig kérdeztem, hol forduljak jobbra, meg balra... pedig lehet, hogy egyenesen kellett volna menni... na mindegy...


A blogot eltűntettem. :D:D
Ami elmúlt, elmúlt.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Werewolf
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2006.03.18. 20:00

HozzászólásSzerző: Werewolf » 2007.11.05. 21:40

Trilox írta:
A blogot eltűntettem. :D:D
Ami elmúlt, elmúlt.



Hogy érted ezt? Nem világos... :roll:
"Az nevet, aki először üt. " -Rejtő
Avatar
Trilox
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3051
Csatlakozott: 2006.02.13. 23:09
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Trilox » 2007.11.05. 21:44

Werewolf írta:
Trilox írta:
A blogot eltűntettem. :D:D
Ami elmúlt, elmúlt.



Hogy érted ezt? Nem világos... :roll:


Az egy olyan időszak volt amikor nem nagyon tudtam a túlcsorduló érzelmeimmel mit kezdeni. Kényszerem volt rá, hogy írjak róluk.
Elmúlt.
És mivel bízom benne, hogy magukban már megbocsátottak nekem azok aki ellen vétkeztem. Feleslegessé vált. Eltűntettem.
Na nem soha-soha, de nem hiszem, hogy valaha is...
Avatar
Werewolf
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2006.03.18. 20:00

HozzászólásSzerző: Werewolf » 2007.11.05. 21:46

Hogy oldódott meg ez a problémád?( a túlcsorduló érzelmek)
Kíváncsi lennék rá.
"Az nevet, aki először üt. " -Rejtő

Vissza: “Koktél”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 13 vendég