Receptek (kizárólag)

Ha van egy jó kis kipróbált recepted oszd meg másokkal!

Moderátor: Adél

Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.05.27. 15:40

Tejföl torta:




3 csomag babapiskóta
(lehetőség szerint vékony, puha fajta mert az könnyebben beszívja a nedvességet)

½ l tejföl
(fele 12%-os, fele 20%-os, de ez nem fontos)

2-3 dl felvert habtejszín

5 ek. porcukor
(az egyik helyett vaniliás cukrot tettem bele)

Tetszés szerint bármilyen friss gyümölcs, befőtt, konzerv, lekvár (ribizli, eper, meggy, cseresznye, barack, banán …)
(én a piskótákat vékonyan megkentem anyukám féle ribizli lekvárral és meggybefőttet szórtam a rétegek közé)
(fahéj, szegfűszeg, reszelt citromhéj – kihagyható)

Összeállítása: egy réteg piskóta, egy réteg tejfölös keverék (tejföl, tejszín, cukor) egy réteg gyümölcs - ismételve
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.09.19. 16:56

Intelligens krémes

Hozzávalók:
8 tojás
30 dkg cukor
15 dkg margarin
10 kanál liszt
6 csomag vaníliás cukor
1 liter tej

Elkészítés:
1. A 8 tojás sárgáját 30 dkg cukorral és 15 dkg lágy margarinnal habosra keverjük.
2. Apránként hozzáadunk 10 kanál lisztet, 6 csomag vaníliás cukrot és 1 liter tejet.
3. Végül belekeverjük a tojások felvert habját.
4. Hideg sütőbe tesszük, takarékra vesszük, és 1 és fél
óra alatt készre sütjük (a sütőt sülés közben nem szabad kinyitni).

Nagyon klassz, mert alul marad a tészta rész, azután a krémes és felül a habos rész.

Tanácsok:
Nagyon érdekes, mert a tészta tényleg alulra került ,középen a krém és a tetején a hab:))
Langyosan még kicsit folyós a krém, de ha a hűtőbe teszük és hagyjuk teljesen kihülni, úgy vágható mint a krémes!
Sok sikert:D
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.09.27. 14:08

Hagymalekvár vagy -chutney


Kép

2 dl olaj
4 ek. barna- vagy nádcukor
2 kg lilahagyma
3 ek. balzsamecet
só, bors
(A mennyiségek csökkenthetők, elvégre nem mindenki kerül ekkora hagymaválságba.)

Az olajon kissé megfuttatom-olvasztom a cukrot, majd rádobom a felszeletelt hagymát. Hosszú-hosszú ideig főzöm, mindaddig, míg a levét elfőtte, a hagymaszálak pedig sötétlilás-barnás színben pompáznak és kissé karamellizálódtak. Ekkor rálöttyintem a balzsamecetet, megkeverem, nézegetem, sózom-borsozom és ha kóstolás után elégedett vagyok, kész is.
Elkészíthetjük apró szendvicsként barnakenyérre kéksajttal, brie-vel vagy camembert-rel, de társasjátékká is alakíthatjuk a vendéglátást: az asztalra kipakoljuk a hozzávalókat, és mindenki maga készíti el a hagymás-sajtos falatkákat.
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
vén banya
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1833
Csatlakozott: 2007.03.20. 07:06

Mézeskalács

HozzászólásSzerző: vén banya » 2008.12.20. 09:07

MÉZESKALÁCS

Hozzávalók:
1 kg finomliszt
5 dkg olvasztott méz
20 dkg cukor
10 dkg vaj
4 tojás sárgája
1 evőkanál szódabikarbóna
fél dl tej
1 evőkanálnyi mézes fűszer


Az összegyúrt tésztát 1 napig hideg helyen letakarva állni hagyjuk. Sütés után (hamar sül!!! 150-180 fokon) hidegen mázzal díszítjük ( 1 tojásfehérjébe 10 dkg porcukrot szitálunk). Közvetlen sütés után nagyon puha, kihűlve megkeményedik. Dobozban almaszeletek között hamar megpuhul és nagyon sokáig eláll, ha megmarad.
Nem használok kész fűszerkeveréket, sokkal finomabb a házi keverésű:
pl. zöld-és sárgahéjú citrom-és narancshéj reszelék, római-és édeskömény, reszelt gyömbér, szegfűszeg, fahéj, ánizscsillag, kardamom, szegfűbors....Isteni!
A mosoly melyet küldesz, visszatér hozzád
(indiai mondás)
Avatar
Lancet
Förgeteg
Förgeteg
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2007.03.19. 15:17
Tartózkodási hely: mikor merre

HozzászólásSzerző: Lancet » 2009.01.03. 10:48

Nemtudom mi az igazi neve. Én csak szilárd franciasalátának hívom. :D Az íze valóban a franciasalátához hasonlít, de az állaga más. Nagyon egyszerű elkészíteni, és nagyonjó kiegészítő köret fasírthoz, vagy bármi máshoz. :D

hozzávalók:
- 1 doboz tejföl (normál doboz)
- 10 dkg majonéz
- 1 db alma
- 4-5 darab közepes méretű uborka (savanyú - de ízlés szerint lehet csemege uborka is)
- 25 dkg párizsi
- 2 fej közepes méretű lilahagyma (vagy vörös)
- 6 db keményre főzött tojás

Elkészítés: majonézt a tejföllel összekeverjük, majd a többi összetevőt apróra (ízlés szerinti méretre) vágva beleszórjuk és belekeverjük. 1 deci vízben feloldunk egy leveskockát, felforraljuk és hozzákeverünk 1 tasak (25 gramm) zselatint. A zselatinos vizet langyosan összekeverjük a majonézes-tejfölös-egyebes résszel, majd folpackkal bélelt formába (őzgerinc pl.) öntjük az egészet, és betesszük a hűtőbe 2-3 órára. :D

A szilárd összetevőkön (alma, uborka stb.) lehet ízlés szerint variálni. :D :D :D
" Újra kell kezdeni mindent,
- minden szót újra kimondani.
Újra kezdeni minden ölelést,
- minden szerelmet újra kibontani.
Újra kezdeni minden művet és minden életet,
- kezünket mindenkinek újra odanyújtani."
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2009.01.29. 17:51

Mákos-tejfölös torta


Már rég kinéztem magamnak Claudiánál ezt a nagyon ígéretesnek tűnő tortát.
A hozzá fűzött reményeket teljes mértékig beváltotta, tehát biztos nem utoljára került az asztalra.
Az alapot képező omlós tészta pár percen belül megvan, a töltelék összeállítása pedig szinte gyerekjáték. Ezek után már csak az 50+20 perc sütési időt kell türelmesen kivárni.

Claudia átírta magának a mennyiségeket egy 24 cm-es tortaformára, de én nem a "lekicsinyített" adagot sütöttem, hanem a 28-as méretnek megfelelőt, sőt...
25 deka darált mák helyett nekem csak 15 deka volt itthon, meg egy zacskó kész máktöltelék(25 deka) ami egyfajta cukorsziruppal van összeállítva egy nedves kenhető állagú töltelékké. Gondoltam biztos elbírja a süti a sok mákot, ezért beletettem ezt is, és egy csésze szárított vörösáfonyával tettem kicsit pikánsabbá.
A tetejére való tejfölös-tojásos öntetnek viszont csak a 3/4-ét tudtam ráönteni miután megsült, mert addigra annyira megnőtt, hogy alig maradt hely a forma pereméig. Még így is bőven elég lett a felső réteg. Maga a torta végtelenül szaftos, nem túl édes, nagyon kellemes.


A következő hozzávalókat gyorsan összegyúrom egy sima tésztává, 2 fólia között kinyújtom, majd egy 28 cm-es tortaformába terítem, 3-4 cm magas oldalsó peremet alkotva

20 deka liszt
fél cs. sütőpor
10 deka vaj
10 deka cukor
1 egész tojás
A töltelék hozzávalói:

620 ml tej (ebből kicsit elveszek a keményítő kikeveréséhez)
5 deka étkezési keményítő
1 tk. vaníliakivonat (eredetileg 2 csomag vaníliáscukor van a receptben)

25 deka darált mák (nálam 15 deka volt, és 25 deka nedves, cukros máktöltelék)
4 ek. cukor
5 deka vaj
2 dl tejföl
1 csésze vörösáfonya

A mákot a cukros tejjel együtt felmelegítem és negyed óráig állni hagyom. Ezután felforralom, félrehúzom a tűzről, és belekeverem a tejjel simára kevert keményítőt. Újból a tűzre teszem az edényt, és addig kevergetem a krémet, amíg besűrűsödik. Miután kicsit kihűlt, belekeverem a vörösáfonyát, a vajat és a tejfölt, majd az előkészített alapra öntöm. 160 fokra előmelegített sütőben kb. 50 percig sütöm.

Az felső tejfölös-tojásos réteg hozzávalói:

3 tojás
4 ek. porcukor (fölösleges több cukrot tenni bele)

2 dl tejföl
A tojások sárgáját elkeverem a porcukorral és a tejföllel, majd óvatosan beleforgatom a keményre felvert fehérjéket. Kihúzom a sütőből a tortát, és elosztom a tetején az öntetet. További 15-20 percig sütöm 160°C foknál.
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2009.01.31. 18:18

Nagyon tuti
Tejfölös szelet

Hozzávalók:
38 dkg liszt,
fél dkg só,
20 dkg cukor,
25 dkg margarin,
2 dkg élesztő,
1 dl tej,
5 tojás,
4 pohár tejföl,
3 csomag vaníliás cukor.

Elkészítés:
Az élesztőt megfuttatjuk 1 dl langyos tejben.
20 dkg margarint, 1 tojással,
10 dkg cukorral, a sóval habosra keverünk.
Összedolgozzuk az élesztős tejjel, és 30 dkg liszttel.
Belekenjük a tepsibe.
Töltelék: 4-5 evőkanál porcukor, 4 evőkanál liszt,
a maradék margarin, 4 tojássárgája, 3 csomag vaníliás cukor,
4 pohár tejföl. Jól összekeverjük,
majd óvatosan hozzáadagoljuk a keményre vert tojáshabot
. Ráöntjük a tésztára. Forró sütőben, közepes tűznél sütjük.
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2009.03.22. 13:09

Aljnélküli túrós


Hozzávalók :

1 kg túró
15 dkg lágy margarin
5 evőkanál búzadara
2 evőkanál liszt
10 evőkanál kristálycukor
4 egész tojás
csipet só
reszelt citromhéj
1-2 csomag vaniliás cukor
1 mokkáskanál szódabikarbóna ( vagy fél csomag sütőpor )

Tetejére : 1 pohár tejföl, 1 evőkanál liszt, 1 tojás

A hozzávalókat összekeverjük, közepes méretű lisztezett, zsírozott tepsibe öntjük.
A tetejére valókat kikeverjük, evőkanállal rácsurgatjuk és elsimítjuk a tetején.
Forró sütőben közepes lángon szép pirosra sütjük. ( Kb. : 40 perc )


Kép

Nekem szebb lett mint a képen... mert én zseniális vagyok (a sütésben) :lol:
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2009.05.17. 16:25

Shrek

Kekszes marcipános süti (Marianntól)

50 dkg darált kekszet,
17 dkg margarint,
20 dkg porcukrot,
1 evőkanál étolajat,
1,3 dl forralt,lehűtött tejet össze kell dagasztani. (Nehezen áll össze, morzsás lesz, de nem szabad hígítani!)

Kétfelé kell venni a masszát.
Egyik felébe 1 mandula aromát (a zöld színű hagyományos aroma kell), másik felébe 2 evőkanál kakaót és egy rumaromát kell jól beledolgozni.

Folpack fólián( kókusszal meg lehet szórni) kb.20x30 cm-esre ki kell nyújtani. Egymásra kell rakni, alul legyen a barna színű süti!
Tetejére csokibevonót kell tenni.
Lehet csokimázt is főzni:10 dkg cukrot 8 dkg margarinnal 1 evőkanál tejjel, 1 ek.kakaóval,1 ek.liszttel 2 percig kevergetve főzni kell és langyosan szabad a sütire kenni.
Tetejét meg lehet hinteni kókuszreszelékkel.
1-2 órát jó ha a hűtőben áll, könnyeben szeletelhető és az ízek összeérnek.

Kép
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2009.09.10. 08:35

Chilibors receptje átmentve...

Almás kocka csokoládé öntettel

Kategória: Sütemények, édességek
Hozzávalók: 50 dkg. alma,
15 dkg. kristály cukor,
5 dl. víz,
1 mokkáskanál őrölt fahéj,
2 csomag vaniliás pudingpor,
1 db. piskótalap,
1 csomag háztartási keksz,
15 dkg. baracklekvár,
tejszinhab,
3 cl. rum vagy konyak

A csokiöntethez:
8 dkg. porcukor,
2 evőkanál kakaópor, ,
8 dkg. margarin,
3 dl. víz
Elkészítés: Az almát megtisztítjuk és kockára vágjuk. A háztartási kekszet a riumban ( vagy konyakban) megáztatjuk. Kb. 3 - 4 dl. vizben feloldjuk a kristálycukrot, majd hozzáadjuk az almát, az őrölt fahéjat és lassú tűzön főzni kezdjük. Külön edényben a pudingport 1,5 - 2 dl. vízzel csomómentesre keverjük, majd a forrásban lévő almás főzethez öntjük és ujra forraljuk.
A piskótaalapot baracklekvárral megkenjük, az almatölteléket melegen rákenjük, majd a végén szorosan a tetejáre rakjuk a rumos ( konyakos) háztartási kekszet is.A sütemény tetejét a csokiöntet több mint felével bevonjuk és az egészet hűtőbe tesszük Kb. 6 - 8 órás hűtés után előbb felkockázzuk, majd a maradék csokiöntetetis rákenjük. Végül a sütemény tetejét tejszinhabbal díszítjük.

A csokiöntet elkészítése:
A csokiöntethez előbb a porcukrot, a kakaóport vizzel elkeverjük, majd lassú tűzön főzzük. A végén óvatosan hozzáadjuk a margarint is. Akkor jó, ha nem folyik túlságosan.
Tanácsok: Kb. 20 - 24 kocka készíthető az anmyagból.
Forró teához kitűnő.
Elkészítési idő: 120 perc
:dra: :cof1: :dan: :)))))))
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
ChiliBors
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.09.03. 23:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csokis fánk

HozzászólásSzerző: ChiliBors » 2009.09.10. 22:04

Csokis fánk recept
Kategória:
Sütemények, édességek

Hozzávalók:
12 dkg finomliszt,
12 dkg margarin,
só,
1,5 dl víz,
4 tojás.

A mártáshoz:
8 dkg porcukor,
1 csomag vaníliás cukor,
2 tojássárgája,
1 kiskanál finomliszt,
1 evőkanál kakaópor,
1 evőkanál rum,
10 dkg csokoládé,
2,5 dl tej

Elkészítés:
A másfél dl vizet a margarinnal és a csipetnyi sóval felforraljuk.
A lisztet beleszórjuk, és kis lángon addig kevergetjük, amíg az edény falától el nem válik.
Ekkor a tűzről lehúzzuk, és a tojásokat egyenként beleütve a tésztát jól kidolgozzuk.
A masszából diónyi gömböket szaggatunk kanál segítségével, és közepesen forró olajban kisütjük.
Szalvétára szedve lecsöpögtetjük.
A mártáshoz a hozzávalókat összekeverjük, csak a csokit tördeljük a tejbe és forraljuk fel külön edényben.
Majd összevegyítjük a cukros masszával együtt és forraljuk, míg besűrűsödik. Tálaláskor a fánkokra öntjük.
ChiliBors
"Sose fuss olyan szekér után, amelyen ülsz!"
"Egy gödör ásását leszámítva kevés dolog van, amit rögtön legfelül lehet elkezdeni." (H. Lorayne)
Avatar
ChiliBors
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.09.03. 23:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Pityóka

HozzászólásSzerző: ChiliBors » 2009.09.11. 20:28

Pityóka

--------------------------------------------------------------- -----------------

(növ.), Erdélyben a burgonya neve, Diószegiék szerint néhol a csicsókáé is.
A fiatal székely menyecske ebédet visz férjének, aki az egy lovával a pityókaföldet műveli. Ebéd után mindketten megkívánták a szexet. Mivel sem bokor sem fa nem volt a közelben, a lovat a férj a bokájához kötötte. Javában folyt a szex, amikor a ló valamitől megijedt és magával rántva a férfiút, ügetett végig a pityókaföldön. A feleség rémülten kiáltott a férje után:
- Fordulj a hátadra drágám, mert mind kiszántod a pityókát!

Tárkonyos pityókaleves

Huszonkét éve jöttem el Erdélyből, de a mai napig, ha otthonról álmodok, mindig a Marosvásárhelyi házban álmodom magam. Jóleső álmok ezek, mert éber állapotban már van megfakult emlék…Ma éjjel Nagymamámmal álmodtam, ő főzött nekem tárkonyos pityókalevest. Ízes, savanykás, laktató, erdélyi leves a javából.

Hozzávalók:
fél kiló pityóka (krumpli)
2 nagyobb murok (sárgarépa)
1 fej hagyma
1 szelet szalonna vagy sonkaszelet zsíros része, de kevés füstölt házi sonka sem árt neki
fél dl tej vagy tejföl
1 ek liszt (vagy étkezési keményítő)
1kk őrölt paprika
ecetben eltett tárkony

Egy fazékba kiolvasztom az apróra vágott szalonna zsírját. A kockákra vágott pityókát és murkot (istenem, de régen neveztem így!) a hagymával együtt megdinsztelem az ízes zsiradékon, megszórom paprikával, majd felöntöm annyi vízzel, hogy ellepje. Addig főzöm, míg a zöldség megpuhul. Kevés tárkonyt kihalászok az üvegből és apróra vágom, hozzáadom a leveshez. Tejből (vagy tejfölből) és lisztből (vagy keményítőből) habarást készítek, amit a megfőtt levesre öntök, pár percig forralom, kevés tárkonyos ecettel ízesítem.
Anno, második fogásnak lapótyát ettünk a pityóka leves után, Mamafőzte málnalekvárral, abból a málnából, amit a Hargitán szedtünk.
ChiliBors

"Sose fuss olyan szekér után, amelyen ülsz!"

"Egy gödör ásását leszámítva kevés dolog van, amit rögtön legfelül lehet elkezdeni." (H. Lorayne)
Avatar
ChiliBors
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.09.03. 23:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Lapótya

HozzászólásSzerző: ChiliBors » 2009.09.11. 20:29

Lapótya
LAPÓTYA

Hozzávalók: Fél kg liszt, fél liter tej, 3 dkg élesztő, csipetnyi só, kevés cukor, 2 tojás sárgája, 30 dkg főtt krumpli, zsír, 20 dkg szilvalekvár, porcukor.

Elkészítése: A lisztbe belereszeljük a krumplit, beletesszük a tojássárgáját, a kevés cukros tejben felfuttatott élesztőt, majd tejjel összegyúrjuk. Meleg helyen fél óráig kelesztjük. Kinyújtjuk, tenyérnyi téglalap alaku darabokat vágunk, közepébe szilvalekvár teszünk. Összehajtjuk, szélét jól lenyomkodjuk, majd forró zsírban kisűtjük, porcukorral meghintjük.
ChiliBors

"Sose fuss olyan szekér után, amelyen ülsz!"

"Egy gödör ásását leszámítva kevés dolog van, amit rögtön legfelül lehet elkezdeni." (H. Lorayne)
Avatar
ChiliBors
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.09.03. 23:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Rigó Jancsi

HozzászólásSzerző: ChiliBors » 2009.09.12. 23:14

Rigó Jancsi recept
Kategória:
Sütemények, édességek

Hozzávalók:
tészta:7 tojás,250 g cukor,120 g liszt,70 g kakaó,50 g mogyoró,1 zacskó van.cukor,csipet só.
töltelék:750 ml tejszín,150 g porcukor,150 g kakaó.
bevonómáz: 150 g étcsokoládé,100 g vaj.

Elkészítés:
Feltörjük az előzetesen szobahőmérséklete tartott tojásokat,külön tálakban gyűtjük a fehérjéket és a sárgájákat.A sárgájához hozzáadjuk a cukrot és elektromos habverővel verjük legalább 15 percen keresztül.Akkor jó,ha a massza majdnem fehérré válik és a habverőt megemelve szalagként csorog vissza.Hozzáadjuk az átszitált lisztet a kakaóval és a van.cukorral együtt,közben a habverővel folyamatosan eldolgozzuk.A fehérjékhez hozzáadunk egy csipet sót,és a jól átmosott és megszárított habverővel keményre felverjük.A felvert tojásfehérjét óvatosan hozzákeverjük az alaptésztához,alulról felfelé kavargatva.Forgassuk bele a darált mogyorót.
Kivajazzuk és belisztezzük a tortaformát,középre beleöntjük a tésztát.Mivel folyékony,magától egyenletesen szét fog terülni.A tortaformát a munkaasztalhoz ütögetjük,hogy a tészta jól elrendeződjön benne,aztán beletesszük a már előmelegített sütőbe,kb.30 percre.Meggyőződünk róla,hogy a tészta megsült-e:a közepébe nyársat szúrunk,majd kihúzzuk,és ha száraz,akkor elkészült a tészta.Kivesszük a tésztát a sütőből,kikapcsoljuk a pántot,kicsúsztatjuk a tésztát egy sütményrácsra,majd hagyjuk kihűlni.
A töltelék krém elkészítése: A jéghideg tejszínt lehűtött tálba öntjük,alaposan felverjük a jól megtisztított elektromos habverővel,hozzáadjuk a már előzetesen összekevert és átszitált kakaót és porcukrot.Fedjük le frissentartó fóliával,majd tegyük a hűtőbe,amíg megszilárdul.Éles késsel vízszintesen félbevágjuk a kihűlt tésztát,beleöntjük a töltelék krémet,majd spatulával egyenletesen szétkenjük.
A bevonómáz elkészítése: Az étcsokoládét darabokra törjük és egy fazékba tesszük,szintén darabokban hozzáadjuk a vajat.Az egészet gőz főlött,folytonosan kevergetve megolvasztjuk.Amikor a csokoládé felolvadt,levesszük a fazekat a gőzről és alaposan felverjük a kézi habverővel,majd hagyjuk kihűlni.
A tortát sütményrácsra helyezzük és bevonjuk a csokoládémázzal.Elsimítjuk az első réteget és hagyjuk megdermedni,majd rákenjük a következő réteg csokoládémázt.Addig folytatjuk,amíg szilárd és vastag csokoládéréteget nem kapunk.A tortát a hűtőbe tesszük és hagyjuk megszilárdulni.Tálaláskor a vágókést forró vízbe mártjuk,és a süteményt nagy kockákra vágjuk.

Tanácsok:
Ez a kedvelt sütemény egy cigányprímás nevét viseli,aki Párizsban megszöktetett egy hercegnőt.
A sütemény elkészítése elég munkaigényes.

Elkészítési idő: 90 perc
ChiliBors

"Sose fuss olyan szekér után, amelyen ülsz!"

"Egy gödör ásását leszámítva kevés dolog van, amit rögtön legfelül lehet elkezdeni." (H. Lorayne)
Avatar
ChiliBors
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.09.03. 23:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csokis fánk

HozzászólásSzerző: ChiliBors » 2009.09.15. 22:14

Csokis fánk recept
Kategória:
Sütemények, édességek

Hozzávalók:
12 dkg finomliszt,
12 dkg margarin,
só,
1,5 dl víz,
4 tojás.

A mártáshoz:
8 dkg porcukor,
1 csomag vaníliás cukor,
2 tojássárgája,
1 kiskanál finomliszt,
1 evőkanál kakaópor,
1 evőkanál rum,
10 dkg csokoládé,
2,5 dl tej

Elkészítés:
A másfél dl vizet a margarinnal és a csipetnyi sóval felforraljuk.
A lisztet beleszórjuk, és kis lángon addig kevergetjük, amíg az edény falától el nem válik.
Ekkor a tűzről lehúzzuk, és a tojásokat egyenként beleütve a tésztát jól kidolgozzuk.
A masszából diónyi gömböket szaggatunk kanál segítségével, és közepesen forró olajban kisütjük.
Szalvétára szedve lecsöpögtetjük.
A mártáshoz a hozzávalókat összekeverjük, csak a csokit tördeljük a tejbe és forraljuk fel külön edényben.
Majd összevegyítjük a cukros masszával együtt és forraljuk, míg besűrűsödik. Tálaláskor a fánkokra öntjük.
ChiliBors

"Sose fuss olyan szekér után, amelyen ülsz!"

"Egy gödör ásását leszámítva kevés dolog van, amit rögtön legfelül lehet elkezdeni." (H. Lorayne)

Vissza: “Szakácskönyv”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég