Nyálcsorgató bejegyzéseink

Ha van egy jó kis kipróbált recepted oszd meg másokkal!

Moderátor: Adél

Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.12. 15:50

Bánffyhunyadi Hunyadi Erzsébet szakácskönyve a két világháború között a következő füstölt húsos receptet adja közre: „Párolt káposzta füstölt hússal: ez bármilyen füstölt hússal, de leginkább oldalas részével nagyon jó. A húst felvágjuk, meleg vízzel jól megmossuk, és kevés zsírban, kevés vízzel odatesszük egy lábasba párolni. Ha félig már megpuhult, tegyük rá a szükséges mennyiségű szép szálas savanyú káposztát, és pároljuk tovább, ameddig a hús is, a káposzta is puha lett. Ekkor, ha elsülte a vizes részét, lehet tálalni.”

A káposzta a középkori magyar konyha ékessége volt, évszázadokon keresztül külön káposztáskertek voltak a települések határában, ahol mázsaszám termett a káposzta.

Lippai János Posoni kert című művében (1664) olvashatjuk a káposzta kapcsán: „Ez a magyaroknál oly közönséges palánta, hogy alig élhet az szegényember anélkül. Sőt a savanyú káposztát még eleinktől maradott névvel Magyarország címerének szoktuk nevezni.”

1804-ben Szirmay Antal Hungaria in parabolis című latin nyelvű munkájában szerepel egy vers, amelyet Weöres Sándor Magyar gastronomia címmel illetett. Ebben a versben így emlékszik a szerző a káposztáról:

Első része ételünknek ama káposztás hús,
Ha szalonna nincs benne, szívünk már nagyon bús.
Oh, áldott káposzta, paradicsom hozta,
Áldott, aki kolbásszal foldozta.

A káposzta ételek legismertebbje, mondhatjuk koronája: a töltött káposzta, tájnyelven hol szárma, hol dolma. Mindkét szó török eredetű, balkáni nyelvek közvetítésével került a magyar szókincsbe. Az eredeti török étel a szőlőlevélbe takart, rizzsel kevert vagdalt hús.

Apor Péter a 18. században írta még le: a „magyar gyomorhoz leginkább illő” a káposzta, nem véletlen tehát, hogy ahány vidék, annyi recept, ahány ház, annyi szokás a káposztás ételek körében is. A magyar gasztronómiai lelemény példája a torzsafánk is: „a szép káposztatorzsát tisztítsd meg és kereken metéld meg, azután egy tálban üss vagy hat tyukmony [tojás] sárgáját, azt habard meg, és mártsd belé a torzsát, megfőzvén gyengén, vesd a forró hájzsírba, és jól rántsd meg, míg megpirosul, azután rakd tálban, nádmézzel trágyázd [cukorral hintsd] jól meg, add fel; jó, aki szereti.”
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"

http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2006.11.12. 15:51

Bor és borászat a Kárpát-medencében

Az Európa szerves részét képező magyarországi szőlészet-borászat különlegességnek számított kiváló ökológiai-természeti adottságaival, a szőlőtermesztés északi határához közeli, szép savakat és kerek borokat termő szőlőhegyeivel, aszúsodó szőlőivel, mediterrán dél-magyarországi területeivel, nagymértékű nyugati, majd északkeleti irányú távolsági borkereskedelmével és sok nemzetiségével. Ebben a nagy konglomerátumban különböző hatások, területi-történeti különbségek, a fejlődés különböző szintjén álló, felzárkózó és leszakadozó szőlő-, bortermelő területek színes mozaikja tarkította az egységesnek nem mondható magyar bortermelést.


Magyarországon a finom bor állandó kísérője volt az asztali örömöknek. A jobbágyok asztalától a királyi lakomákig mindenhol fontos és kizárólagos szerepet kapott a szőlőből erjesztett ital, amelynek ebben az időben még nem kellett megküzdenie olyan mértékben a sörrel és a 17. század óta terjedő pálinkával, mint manapság. A magyar konyha zsíros, füstölt, fűszeres, nehéz ételei és ízei a száraz, egészséges borokat igényelték emésztést segítő, jó étrendi hatásaik miatt. A bor fogyasztása és a bor szervírozása a középkorban is megkülönböztetett figyelmet kapott. Ez részben a bornak mint isteni eredetű italnak, részben a borfogyasztási alkalmaknak, ünnepeknek szólt. A bort általában étkezés kísérőjeként, különleges ízei, zamatai, illatanyagai (buké) miatt fogyasztották. A borok színe, tisztasága, illata, íze sokat elárult a borokról, a termesztőikről, a borkultúráról. A maiakkal összehasonlítva ezek a borok savasabbak, markánsabbak voltak. Sok közülük borhibával rendelkezett. A nem megfelelően gondos tárolás, kezelés, szállítás miatt esetleg újraerjedhettek, ecetesedhettek, borbetegségek léphettek fel. Azonban nemcsak a zsíros, fűszeres középkori konyha igényelte a lakomák fontos kellékeként a bort. A fertőzött kutak, az általános rossz közegészségügyi viszonyok is megkövetelték a borfogyasztást, sőt, a bor fontos szerepet játszott a népi gyógyászatban is. Böjtidőben is sűrűn itták a bort, hiszen a régi példaszöveg szerint a hal úszni szeret!

Számos különleges alkalom is adódott a borfogyasztásra. Borral ünnepelték a keresztelőt, lakodalmat, név- és születésnapokat, a harci győzelmeket, az adásvételi szerződéseket. A várakban, főúri udvarokban igen sokat ünnepeltek és nagy lakomákat rendeztek. E szokást a köznemesség is átvette, lakomáik éppen olyan gazdagok, fűszeres húsban dúskálóak voltak, mint a főúri vendégségekben. A középkori étrend alapját a húsételek alkották - és természetesen a borok. Korabeli leírások szerint szentségtörésszámba ment, ha a felemelt poharat nem körömpróbáig itták ki. A koccintás hajdani kötelező módja az úgynevezett exelés, a teli pohárnak fenékig való kihörpintése volt.

Mátyás király esküvői lakomájáról (1476. december 22.) a következőket írta Bonfini: "Az ebédlőteremben tartották a lakomát. [...] A terem közepén, a királyi asztal előtt, a kőoszlop körül volt egy-egy négyszegletes pohárszék, nyolc emelettel. Ezeken helyezték el az ételhordó tálakat. A király és királyné serlegét s más mágnások borait a királyi asztal szolgálatára. A többi hét polcán boroskancsók, kupák, merítőkanalak, kelyhek álltak, finom mívű arany- és ezüstedény valamennyi. [...] A levegőbe egy ezüstből készült kétakós és négy részre osztott hordót függesztettek, melyben négyféle italt tartottak. Ezeken kívül volt nyolc más pohárszék is. [...] 983 edény volt rajtuk, a használatban lévő kelyheken és kancsókon kívül."

Mátyás király nagy pártfogója volt a szőlőművelésnek és a bornak. Budai palotája, ahol állandóan igen sok külföldi tartózkodott, nemcsak kultúrájáról volt híres Európa-szerte, hanem vendégszeretetéről és különösen pompás magyar borairól. Nevesek voltak a királyi kertek szőlőlugasai is. A vörösbort adó szőlőfajták vesszőit Itáliából (Campaine) és Franciaországból (Champagne és Burgundia) hozatták be. A borospincékre nagyobb urak ügyeltek, mint például a tiszttartó és a sáfár, de gondját a kulcsár viselte. Ő adta ki a megszabott mennyiségű bort az udvari személyzet asztalához és a pohárnokok kezébe is, akik az italokat a király asztalánál felszolgálták. A szeszes italok közül a sört is fogyasztották, de a bornak elsőbbséget adtak.
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
Belzee
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 2490
Csatlakozott: 2006.03.20. 18:43
Tartózkodási hely: Labirintus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Belzee » 2007.02.03. 19:27

Kínai jó'húsleves ajjállani:
Egyed vegyed Kínai jó'húslevest
ez téged megízzasztani,
te szeretni visszajárni fogyasztani
Kínai jó'húslevest

Kép
"A kávé legyen erős, akár a gyűlölet, édes, mint a szerelem, és fekete, mint a diplomaták lelke'"



http://varazsbabkave.dxn.hu/
Avatar
pitypang
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.03.05. 16:59
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Szakácskönyv

HozzászólásSzerző: pitypang » 2007.03.06. 17:23

reggel: nyers gyümölcs, kávé
délben: zöldség, sovány szárnyas húsa vagy sovány sajt vagy főtt tojás
délután: joghurt
este: nyers gyümölcs
Egész napra elosztva 1,5-2 liter cukormentes folyadék kötelező!
desszert: szobabicikli, torna, szabadban kerékpározás Napi legalább 45 perc mozgás kell!
Fogytam 15 kilót 2 hónap alatt. Ez nem kúra, hanem életmódváltás, nekem bevált, saját ötlet alapján.
Legközelebb táplálót, hízóst írok!
Kromes Csilla ChiliBors
Avatar
pitypang
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.03.05. 16:59
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Szakácskönyv

HozzászólásSzerző: pitypang » 2007.03.25. 21:34

Kép
Kromes Csilla ChiliBors
Avatar
pitypang
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.03.05. 16:59
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Szakácskönyv

HozzászólásSzerző: pitypang » 2007.03.25. 21:43

Kép
Kromes Csilla ChiliBors
Avatar
pitypang
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.03.05. 16:59
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Szakácskönyv

HozzászólásSzerző: pitypang » 2007.03.25. 21:49

Kedves Séf úr, Belzee!

Itt vagyok. Hoztam banánt és magamat, hogy lássátok, ki kontárkodik a menüajánlatokba, hogy csorgassa a nyálatokat bejegyzéseivel. Remélem, nem fogsz kitörölni és a banánom is itt marad!
Minden jót Neked és a kávézó Mindenkijének!
Mosolyüdvözlettel:

Csillu

Kép
Kromes Csilla ChiliBors
Avatar
pitypang
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.03.05. 16:59
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Szakácskönyv

HozzászólásSzerző: pitypang » 2007.03.27. 20:26

Desszert

Túró, joghurt, felolvadt mirelit meggy összekeverve, tetszés szerint édesítve.
Kromes Csilla ChiliBors
Avatar
pitypang
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.03.05. 16:59
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Mentegetőzés

HozzászólásSzerző: pitypang » 2007.12.29. 11:33

Egy év alatt teljes és végleges életmódváltással fogytam 30 kilóriát, még szeretnék ledobni egy tízest. Semmi varázsszer, semmi recept, csak akaraterő és mozgás, az is itthoni. Ezért nem recepteztem. Mea culpa! :smt061
Kromes Csilla ChiliBors
Avatar
pitypang
Nokedli
Nokedli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.03.05. 16:59
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pitypang » 2007.12.29. 11:38

Belzee írta:Kínai jó'húsleves ajjállani:
Egyed vegyed Kínai jó'húslevest
ez téged megízzasztani,
te szeretni visszajárni fogyasztani
Kínai jó'húslevest

Kép


Hajában főtt krumpliról hallottam már, hajában főtt levesről még nem. Egy hajszál a fejen kevés, a levesben sok(k)! :smt082
Kromes Csilla ChiliBors
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2008.04.02. 14:56

Húsvéti torta recept
Hétköznap is elkészíthető


Hozzávalók:

1 db ennivaló férfi
1 db rugós heverő
1 db vaníliás rúd
1 db hamvas barack kimagozva
2 db tojás
2 db zsemle

Elkészítés módja:

A férfit az ágyba fektetjük, és addig szorítjuk magunkhoz, amíg a vaníliás rúd meg nem keményszik. Ekkor egy darabig állni hagyjuk. Közben hol az egyik, hol a másik zsemlét adjuk a férfi szájába, majd a megkeményedett vaníliás rudat a baracknyílás közepébe helyezzük és addig verjük, amíg krém nem lesz belőle.

Gyors légzés és mély sóhaj jelzi, hogy a torta kész.

Ha jól sikerült a torta készítése, többször is meg lehet ismételni. Különösen fiatal háziasszonyoknak ajánljuk, akik most tanulnak főzni. Bátran ajánljuk, mert rendszerint az első kísérletre beválik.

Megjegyzés:

Ha a vaniliás rudat a torta készítése közben valami hibásodás éri és elveszti eredeti tartósságát, netán összetöpörödik, ne dobjuk el, mert az ügyes háziasszony kezében ez az összetöpörödött rudacska pár perces türelem után, visszanyeri eredeti rugalmasságát, keménységét, gusztusos voltát, és újra éleszthetővé válik. Egyébként minden háziasszonynak ajánlatos egy tartalék vaníliarúdról gondoskodnia, nehogy a gyakori sütögetés következtében a recept kellékének elrongálódása miatt a torta elkészítése akadályokba ütközzön.

Ha várakozáson felül sikerülne, akkor se vigyük túlzásba, mert a közmondás is azt mondja:
Jóból is megárt a sok !!!

Figyelem! Lejárt szavatosságú rúddal ne kísérletezzünk!!!
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Mici
Strandlabda
Strandlabda
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2007.03.19. 14:49
Tartózkodási hely: Dunaújváros

HozzászólásSzerző: Mici » 2008.04.02. 20:06

Adélom, hát ez hihetetlen :) Bejöttem ide izgatottan és persze nagyon ártatlan tekintettel, hogy kicsit tallózzak a fincsi kis receptek között, erre valami más várt rám. Beteg vagyok és szombat óta nem ettem. Gondoltam majd olvasgatással jóllakatom magam. :) Erre az első recept, amit elolvasok a Húsvéti torta receptje. Még a végén meggyógyulok, akkorát nevettem rajta.
:lol: :lol: :lol:
Mici
Strandlabda
Strandlabda
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2007.03.19. 14:49
Tartózkodási hely: Dunaújváros

HozzászólásSzerző: Mici » 2008.04.02. 20:07

Jaaa, és még valami. Milyen az a lejárt szavatosságú rúd? :lol: :lol: :lol:
Avatar
vén banya
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1833
Csatlakozott: 2007.03.20. 07:06

HozzászólásSzerző: vén banya » 2008.04.07. 13:37

Mici írta:Jaaa, és még valami. Milyen az a lejárt szavatosságú rúd? :lol: :lol: :lol:



...Micííííííí, 1x próbáld ki!....csinálhatsz vele amit csak akarsz, akkor se lesz se színe se szaga, se állaga... :P :lol: :lol:
....a képen látható még használható.... :lol:
Kép
A mosoly melyet küldesz, visszatér hozzád
(indiai mondás)
Avatar
kocek
Strandlabda
Strandlabda
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.21. 07:53
Tartózkodási hely: magamon kívül

HozzászólásSzerző: kocek » 2009.03.14. 23:26

Életem leghangulatosabb kávézójában voltam, ami nem nagy kunszt, mert nem járok ilyen helyekre... :)

Vácon, a főtéren (Március 15. tér) ha körbeforog az ember, meglátja az egyik homlokzaton a "CSOKIZÓ" feliratot, oda szerintem érdemes bemenni. Oltári finom az "alap" forró csoki, nem tudom milyen fajtából csinálják, de szerintem biztosan nem porból. Lehet választani fehér, tej- és étcsokiból, sűrű, tartalmas, folyékony csokoládé. Ezen felül van vagy tizenötféle variáció az étlapon, a csípősök között a chilis, valamilyen bors-kombináció és wasabi is van, én a gyömbérest kostoltam, nejem a fahéjas-mézest.

Finoman választott étkészlet, kicsit jellegtelen, de hangulatos formákkal, viszont remek színben: leheletnyi tojáshéj árnyalattal. Automatikus kísérő a kis pohárka víz, és a meleg tej. A bútorok régimódi hangulatot idéznek, nem csak a formájukkal, hanem pl. az asztal valóban vastag, időtálló, selymes lakkozásával - kellemes megérinteni, látszik rajta, hogy nem tucatbútor. Hangulatos belső tér, nappal is félhomályos, az asztalok elrendezése pedig kellően intim. A székek mellett, pl. elég sok vaskos, csokoládé témájú könyv (kézbe vehető módon) is ki van rakva.

Saját bonbont lehet kapni, sőt kifelé vettem észre, hogy kapható náluk háromféle Amedei csoki is, amit sokfelé be lehet szerezni, de a hozzáértést (vagy a sznobizmust?) azért jelzi. Van persze kávé, meg süti is.

Vác, főtér, barátok/barátnők, csokizó és a fogyókúrának annyi. :)

Vissza: “Szakácskönyv”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég