HF-ek

Mikes Vivien
Labdacs
Labdacs
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2011.08.10. 14:08

HF-ek

HozzászólásSzerző: Mikes Vivien » 2011.09.20. 22:30

Nem beszéltük meg, pedig jó lett volna, mennyi időt adunk egymásnak a kritikákra. Most olvastam el Lauráét, a másik hárommal fejben készen vagyok - de megírni azért nem lenne öt perc. Mit gondoltok, reális az, hogy egy hetet adjunk egymásnak erre, amíg nem írunk... túl sokan? :) Én legalábbis nem szeretném összecsapni.
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

Re: HF-ek

HozzászólásSzerző: Adél » 2011.09.21. 06:01

Mikes Vivien írta:Nem beszéltük meg, pedig jó lett volna, mennyi időt adunk egymásnak a kritikákra. Most olvastam el Lauráét, a másik hárommal fejben készen vagyok - de megírni azért nem lenne öt perc. Mit gondoltok, reális az, hogy egy hetet adjunk egymásnak erre, amíg nem írunk... túl sokan? :) Én legalábbis nem szeretném összecsapni.


Pont erről gondolkodtunk tegnap Katával...

Öszeségében valahogy úgy lenne jó, ha havi egy feladat (20 nap) és a maradék időben (10 nap) a többiek munkáinak elemzése?

Én nem tudok kritikát írni de utánanézek, hogy mik a műfaj szabályai :) és ha találok ilyet, megvan az első anyag a szakkönyvtárba! :D

A feladatok leadása után rögtön ki kellene írni a következő feladatot, hogy legyen idő arra is, mert szerintem olyan ez, mint a terápia – akkor is hat meg dolgozik amikor nem vagy ott. :)

Örülnék neki, ha a feladatkiírás vetésforgóban menne. Mondjuk, ABC sorrendben.

Ami még fontos... a megállapodás szerint a megírt feladatoknak csak egy részére "kötelező" reagálni. Most, amikor még csak kis közösség vagyunk akkor persze mindre, de később annyira amennyi a 10 napba belefér. Illetve fel lehet kérni embereket, hogy "na, tőled várom, a TE véleményedre vagyok kíváncsi". Bár az alkotócsoportnak szüksége van az elköteleződésre a tagoktól, de nem válhat kényszermunkatáborrá. :D
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Kata
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.08.16. 22:36

HozzászólásSzerző: Kata » 2011.09.22. 22:43

A facebook közös oldalán este végigolvastam a párbeszédet. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ágnes és Judit nincsenek fenn a levelezőlistán. (Délután nem voltam gépközelben, de estére ez állt össze.) Mi az oka? Azt írják, "egy fia levelet sem kaptak". Adél, Te, mint főförgeteg, tudnál valamit tenni az ügy érdekében? :cry:
Kata
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.08.16. 22:36

HozzászólásSzerző: Kata » 2011.09.22. 22:44

Kata írta:A facebook közös oldalán este végigolvastam a párbeszédet. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ágnes és Judit nincsenek fenn a levelezőlistán. (Délután nem voltam gépközelben, de estére ez állt össze.) Mi az oka? Azt írják, "egy fia levelet sem kaptak". Adél, Te, mint főförgeteg, tudnál valamit tenni az ügy érdekében? :cry:


Javítom: FFFFőförgeteg! :)
Mikes Vivien
Labdacs
Labdacs
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2011.08.10. 14:08

HozzászólásSzerző: Mikes Vivien » 2011.09.22. 22:46

Kata írta:
Kata írta:A facebook közös oldalán este végigolvastam a párbeszédet. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ágnes és Judit nincsenek fenn a levelezőlistán. (Délután nem voltam gépközelben, de estére ez állt össze.) Mi az oka? Azt írják, "egy fia levelet sem kaptak". Adél, Te, mint főförgeteg, tudnál valamit tenni az ügy érdekében? :cry:


Javítom: FFFFőförgeteg! :)

Alapító Anya. Bocs. Első figyemeztés.
:wink:
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2011.09.23. 06:31

Mikes Vivien írta:
Kata írta:
Kata írta:A facebook közös oldalán este végigolvastam a párbeszédet. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ágnes és Judit nincsenek fenn a levelezőlistán. (Délután nem voltam gépközelben, de estére ez állt össze.) Mi az oka? Azt írják, "egy fia levelet sem kaptak". Adél, Te, mint főförgeteg, tudnál valamit tenni az ügy érdekében? :cry:


Javítom: FFFFőförgeteg! :)

Alapító Anya. Bocs. Első figyemeztés.
:wink:


Gigalike!!!!!
:twisted:
...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Avatar
Adél
Főförgeteg
Főförgeteg
Hozzászólások: 1605
Csatlakozott: 2007.03.20. 21:36
Tartózkodási hely: Jelen
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Adél » 2011.09.23. 06:37

...Mind így van ezzel, ki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta áll. Nekünk arról kell döntenünk, mihez kezdjünk az idővel, amely megadatik. - J.R.R. Tolkien
Kata
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.08.16. 22:36

HozzászólásSzerző: Kata » 2011.09.23. 08:38

Kata írta:A facebook közös oldalán este végigolvastam a párbeszédet. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Ágnes és Judit nincsenek fenn a levelezőlistán. (Délután nem voltam gépközelben, de estére ez állt össze.) Mi az oka? Azt írják, "egy fia levelet sem kaptak". Adél, Te, mint főförgeteg, tudnál valamit tenni az ügy érdekében? :cry:


Ez egy elég nudlis hozzászólás volt, hiszen tegnap reggel átjöttek a lev. listás szövegek Judittól, csak estére kiment a fejemből, hogy a gmail- ben láttam őket először.
Ágitól ma reggel megkaptam. Hurrrrrrá! :lol:
Kicsit komplikált nekem ez a három csatorna, de remélem meg fogom Zokni.
Kata
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.08.16. 22:36

HozzászólásSzerző: Kata » 2011.09.23. 11:42

Ja, vszleg. megkapom a második figyelmeztetést Alapító Anyánktól.
Én gombóc vagyok, Adél főförgeteg. Ide van írva a szép virág alá!
Adél, el vagyunk alapítóanyátlanodva! :cry:

Vissza: “Közös vonal”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég