Jason Isaacs aranyköpései

Nomen est omen... :)

Moderátor: Adél

Avatar
lucianaslytherin
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2006.02.15. 23:21
Tartózkodási hely: Egy hosszú, szoke hajú, sumák, intelligens varázsló mellett. ;)
Kapcsolat:

Jason Isaacs aranyköpései

HozzászólásSzerző: lucianaslytherin » 2006.02.16. 17:26

Előzmény: két rajongó lánnyal találkozott a hotel előtt. Elmesélte, hogy a következő napon egy esküvői jelenet felvételére megy ( Brotherhood ), és idézem:

"Nem az enyém, de meg kell basznom valakit az autóban."

:lol:
Ne ingereld a Bikát, mert egyszer csak felöklel, és a földbe tapos by Lucianaslytherin
"A szexet Isten teremtette. A házasságot a papok." - Voltaire
Avatar
lucianaslytherin
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2006.02.15. 23:21
Tartózkodási hely: Egy hosszú, szoke hajú, sumák, intelligens varázsló mellett. ;)
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: lucianaslytherin » 2006.02.20. 15:00

Ki az, akit lovaggá ütne ás miért?

Nem szeretnék senkit lovaggá ütni, az számomra olyan obszcén! De ha valaki engem esetleg lovaggá tenne, nyugodtan törölhetik ezt a megjegyzést.

Kit száműzne?

Gyűlölöm az okoskodó politikusokat, de George Bush és bárki, akinek idomított kutyája van, szörnyűek. Nem járkálhatsz csőre töltött fegyverrel, tehát nem lenne szabad „ csőre töltött kutyával” sem mászkálni. És a WC – s néniket is száműzném. Nem tudom, mit tesznek azon kívül, hogy megfélemlítik az embert, majd leülnek és hallgatják a WC – ből jövő hangokat.

:wink:
Ne ingereld a Bikát, mert egyszer csak felöklel, és a földbe tapos by Lucianaslytherin

"A szexet Isten teremtette. A házasságot a papok." - Voltaire
Blooming

HozzászólásSzerző: Blooming » 2006.02.20. 17:55

óh.... ismerős sorok..............
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
remélem, télleg ezt is mondta a szvíthárt 8) 8)
Avatar
lucianaslytherin
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2006.02.15. 23:21
Tartózkodási hely: Egy hosszú, szoke hajú, sumák, intelligens varázsló mellett. ;)
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: lucianaslytherin » 2006.02.21. 20:00

Jason egy showban :)

CK: Egyszerűen gyűlölnivaló vagy a Hazafiban.

( Jason-nek az ’Óh, ne tovább’ – kifejezés jelenik meg az arcán)

JI: Nagyon kedves vagy. Tudod, csak nyerni próbálok. :wink:
Ne ingereld a Bikát, mert egyszer csak felöklel, és a földbe tapos by Lucianaslytherin

"A szexet Isten teremtette. A házasságot a papok." - Voltaire
Avatar
TG.
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2006.02.14. 19:53
Tartózkodási hely: Mátrix

HozzászólásSzerző: TG. » 2006.02.21. 20:06

lucianaslytherin írta:Jason egy showban :)

CK: Egyszerűen gyűlölnivaló vagy a Hazafiban.

( Jason-nek az ’Óh, ne tovább’ – kifejezés jelenik meg az arcán)

JI: Nagyon kedves vagy. Tudod, csak nyerni próbálok. :wink:


Ez jó!
Tetszik!
...reménykedve, hogy a véletlenek milliárdjából a számunkra kedvezoek hatnak...

The cinema is truth at 24 frames a second, and every cut is a lie.
Avatar
lucianaslytherin
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2006.02.15. 23:21
Tartózkodási hely: Egy hosszú, szoke hajú, sumák, intelligens varázsló mellett. ;)
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: lucianaslytherin » 2006.04.03. 15:06

2006. március 13 -án A Harry Potter és a Tűz Serleges különdíjas lett a British Cinema Awards-on.
Jason Isaacs konferálta fel a nyertest, és szokásához híven, egy kendőzetlenül őszinte beszéddel meg is toldotta. :D
Ebből idéznék ;)

...felkértek arra, hogy ezen az átadón én nyújtsam át ezt a díjat, az átadó különdíját annak a filmnek, ami mögött egy hatalmas, kreatív csapat áll, és amiben egy varázslófiú szerepel, valamint én, Paris Hilton parókában.

eh
régen Pamela Anderson paróka volt, de Jason halad a korral.... :lol: :lol:

Kép
Ne ingereld a Bikát, mert egyszer csak felöklel, és a földbe tapos by Lucianaslytherin

"A szexet Isten teremtette. A házasságot a papok." - Voltaire
Avatar
lucianaslytherin
Gömböc
Gömböc
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2006.02.15. 23:21
Tartózkodási hely: Egy hosszú, szoke hajú, sumák, intelligens varázsló mellett. ;)
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: lucianaslytherin » 2006.05.08. 22:42

Jason díjat adott át az idei British Book Díjkiosztón, és egy értelmes riporter valaki ismét megtalálta a hülyeségeivel. #-o


Judy (Jason-höz): Ön imád rosszfiúkat alakítani. Viccesebb őket eljátszani, mint a jófiúkat? [-o<

Jason: Tudja, megpróbáltam megmenteni az embereimet és a várost a Sólyom végveszélyben, házasságot próbáltam összetartani Catherine Keener-rel, megmentettem a bolygót az Armageddonban, de ha rágyújtasz egy templomot egy csapat nőre és gyerekre, egy életre megbélyegeznek!
:smt038


( aki nem értené, Jason az eddigi legemlegetettebb szerepére utal Hazafi Tavington ezredesére).
Ne ingereld a Bikát, mert egyszer csak felöklel, és a földbe tapos by Lucianaslytherin

"A szexet Isten teremtette. A házasságot a papok." - Voltaire

Vissza: “Idézetek, egysorosok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég